Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izraelski pułkownik dowódcą w ISIS.

 

Jeśli są jeszcze jacyś czytelnicy tego bloga wierzący w to, że Izrael obecny jest Izraelem Boga, to chyba po tej informacji wszystko się im wyklaruje.

 

Cytuję:

 

Światowe media kompletnie ignorują informacje, jakie podają władze w Iraku. Podczas operacji wojskowych w prowincji Salah ad-Din, tamtejsze siły zbrojne zatrzymały wielu bojowników z tzw. Państwa Islamskiego. Ku wielkiemu zaskoczeniu okazało się, że wśród nich jest izraelski pułkownik który walczył po stronie islamistów.
Zaskakujące jest nie tylko to, że wojskowy tej rangi z Izraela przebywał wśród terrorystów. Wiele do myślenia daje także powszechna cisza na ten temat. Gdyby sprawa ta wyszła na  światło dzienne, wielu ludzi prawdopodobnie doznałoby szoku. W Europie mamy zamachy terrorystyczne a świat rzekomo walczy z islamistami, a tymczasem Izrael który najwięcej gada o terroryźmie najwyraźniej współpracuje z ugrupowaniem ISIS.
Iracki wywiad potwierdził, że aresztowany izraelski żołnierz to pułkownik Yusi Shahak z brygady Golani – jest to elitarny związek taktyczny piechoty zmechanizowanej Sił Obronnych Izraela (IDF)”
Istnieje wiele dowodów wskazujących na to, że Państwo Islamskie całą swoją potęgę zawdzięcza między innymi Izraelowi, który potajemnie wspiera islamistów. Irak miał w tym roku zatrzymać wielu bojowników ISIS a kilku z nich w wyniku przesłuchań przyznało, że agenci izraelskiego Mossadu byli obecni podczas zeszłorocznej inwazji terrorystów na Irak. Kilka miesięcy temu pojawiła się również informacja, że wojsko zestrzeliło drona który prowadził misję wywiadowczą w Fallujah. Choć miał być obsługiwany przez islamistów, maszyna miała izraelskie oznaczenia.
Wszelkie doniesienia które demaskują działalność Izraela są ignorowane.Mamy myśleć że ISIS powstało zupełnie spontanicznie a świat próbuje zniszczyć ten twór.
http://punktnowy.salon24.pl/682352,izraelski-pulkownik-dowodca-w-isis
Wiele do myślenia daje także powszechna cisza na ten temat.”
Autor tego blogu, napisał newsa perełkę, ale zdaję się nie wiedzieć, kto rządzi światem. Kogo są banki, Hollywood, media. Poznanie prawdy bez oparcia w Biblii zawsze nie będzie kompletne. Islam jest tylko narzędziem w rękach syjonistów i Watykanu. To tam prowadzą wszystkie drogi.
Poszukiwacze prawdy zapewne dziwią się kto jest kot i po co ta wojna?
Jedną z głównych przyczyn tego teatru i tragicznej farsy zarazem jest przygotowanie gruntu dla Antychrysta jako człowieka „pokoju”. Świat musi uwierzyć w tą wojnę Islamu z politycznym syjonizmem, po to, by doszło do zrealizowania Planu Trzech Wojen Światowych.
Oczywiście przy okazji wymordują trochę chrześcijan, zarobią i wprowadzą ograniczenie wolności, swobód obywatelskich, ale to już „szczegół”…,
Rozumienie głębi istnienia obecnego Izraela jest jednym z kryteriów weryfikowania pastorów. Gro z nich uważa, że ten Izrael jest Izraelem Boga.
Info do linku przesłał mi Jacek (j-23)
🙂
Dziękuję.
Zaktualizowane: 15 grudnia 2018 - 18:59

38 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Coraz więcej kart jest odkrywanych, a ludzie nadal ślepi…

  1. Dla niektórych nawet najoczywistsze fakty to za mało…I jak do takich przemówić? Jednak zbawienie to ważka i wymagająca wiele pracy sprawa.

   1. https://yadi.sk/d/JyRaPgHrjrQbi. O tym jak te bydlaki-dzieci diabła chcą nas wykończyć…

    1. Biada tym, którzy odrzucą Boga. Ich koniec będzie gorzki!

 2. nowy polski film: motyw smoka porywajacego kobiety i oko w piramidzie : https://www.youtube.com/watch?v=1J_Y12RqeLM

 3. Na marginesie. Zauważyliście, iż źli ludzie mają takie groteskowe (nie szpetne) twarze-maski, jakby zakrywały ich prawdziwe gadzie oblicza. One jakby są niedopasowane do głów.

  1. Detmold – dzisiaj w tvp info – TV pokazali mini film o konferencji klimatycznej, nie wiem kto go edytował ,tworzył, czy redakcja tvp czy wzięli z sieci, ale to bez znaczenia, jeden urywek przedstawiał meteoryt spadający do morza, 2 razy to było powtórzone, symbolizm kamienia młyńskiego (objaw Jana 18:21) wrzucanego do morza, i co to niby miało mieć do „ocieplenia klimatu”? ….

   PS Zobaczcie http://www.fronda.pl/a/papiez-przestrzega-nie-wolno-nam-siac-zgorszenia,43806.html jeśli ktoś z krk mówi wam że papież nie ma tytułu wikariusza Boga, to patrzcie na tekst, jak jest faktycznie: „Wikariusz Chrystusa przestrzega nas…”

 4. Uwaga uwaga! z ostatniej chwili turcja zablokowala ciesnine bosfor rosyjska flota nie moze przeplywac , rosja zgromadzila setki tysiecy wojska przygranicy z turcja !!!!!!!!!! Jezusie Nazaryjski !!!

  1. Zabrzmiało jak typowe ” Jezus Maria!” …

 5. Ten świat jest zły, i dlatego musi być zniszczony za ogrom zła jakie się na nim dzieje.

 6. Do gościa Priest skąd ty te bzdury bierzesz straszysz ludzi atomówkami a teraz Turcja zablokowała jakąś cieśnine weż już tych bzdur nie pisz albo jesteś nawiedzony albo się lecz

  1. Bosfor (tur. Bogaziçi, İstanbul Boğazı; gr.Βόσπορος, bosporos – przejście, przeprawa dla bydła) – cieśnina łączącą Morze Czarne zMorzem Marmara, położona między Półwyspem Bałkańskim a Azją Mniejszą, oddziela Europę od Azji. Wraz z cieśniną Dardanele łączy Morze Egejskie z Morzem Czarnym. Obie cieśniny stanowią szlak morski o międzynarodowym znaczeniu. Zasady transportu morskiego w ich obrębie reguluje konwencja z Montreux z roku 1936

 7. dk , bo ja sparwdzam zrodla nie tak jak ty z tvnu tylko z alternatywnych informacji tumanie jak cos sie nei podoba ci to wypad z portalu . To jest potwierdzone info , to ze nie psiz ao tym w tvnie to nie oznacza ze to bzdura lemingu .

  1. no i Priest wychodzi czy jesteś nowonarodzony..

  2. proszę księdza, proszę się nie denerowac! 🙂

 8. Jutro (raczej) zrobię te ważne murale z usa wokół których kręci się dużo historyjek i mapęhereford o której mało kto wie i mało kto patrzy, tymczasem idę po kolei – https://www.youtube.com/watch?v=2vZnw1pZEhk

  1. Z całym szacunkiem, ale po tym w jaki sposób odnosisz się do braci – nie jesteś.

   1. no nie oceniałbym tak i osądzał, bo przecież można też zakrywać złe emocje i wyrzuty ładnym słownictwem; komu się nie zdarza „wybuchnąć”?

    1. ale chrześcijanin nie powinien mówic do kogos per „lemingu”
     Wiesz równie dobrze adi można mówić, pisać per „ch…..u”.
     Zawsze później można wytłumaczyć, że ktoś był zdenerwowany, a tutaj jest miejsce publiczne dodatkowo.

     1. Ale racja, także lepiej „trenować” odporność na obelgi, bo co jak co ale takie słowne przepychanki to NIC w porównaniu z tym co przechodzą wierni na wschodzie i w państwach islamskich, to się można „zgorszyć” dopeiro..

 9. Priest, nie wyzywaj innych.Tak się nie zachowuje nowonarodzony chrześcijanin.
  A co do tej cieśniny, to prawda.
  http://forsal.pl/artykuly/908437,turcja-ciesniny-bosfor-i-dardanele-morze-czarne-rosja.html
  Już inne portale o tym piszą, ogólnie breaking news.

 10. Widzicie mialem racje i co dk ? aahahahahahha , lyso ci ??? palnar on mnie zaatakowal pierwszy i musialem odpowiedziec , jestem atakowany bo mowie prawde a tak dziala prawda na ludzi widze ze niektorych bola te info bo bronia sie rekoma i nogami zeby zablokowac ww3 a tego sie nei da zablokowac bo to jest czesc ww3.

  1. Priest Ty juz masz obsesje na punkcie wojny

   1. Priest, dobrze, że nam o tym wszystkim mówisz, ale nie unoś się pychą, bo właśnie często się zdarza, że osoby posiadające dużą wiedzę często popadają w pychę i wywyższanie się nad innymi.To nie jest chrześcijańska postawa.A Ciebie Adminie i innych proszę o wyrozumiałość do Priesta.Sami chyba przyznacie, że teraz ten 23.12 ma sens?

 11. Nie rozumiem Was nie mam rzadnej opsesji , ludzie stoimy przed III Wojna Swiatowa dziela nas od tego dni , moze miesiac , to jasne ze trzeba stac na strazy . Czuje sie urazony.

  1. Daj spokój! Bądź jak skała.Jak zamierzasz przebaczać i kochać swoich wrogów jak czujesz się urażony czymś takim? Jak będzie mieć jakieś nowe informacje, filmy, to pisz.

 12. Okej ja jestem spokojny naprawde nei unosze sie ale jak dk jakis prowokator ktory wchodzi i mnie atakuje bez podstawnie a okazuje sie ze mam racje no to sie denerwuje troszke ….

  1. prowokator zawsze się samo-zmasakruje gdy wypunktujesz mu jego oszukańczą retorykę, ostatnio też się troszke zdenerwowałem, bo pewien katolik zarzucił mi kłamstwa, manipulacje na podstawie swojego zarzutu zrobionego chyba tylko po to by na siłę bronić katechizmu, ale podszedłem do tego rzetelnie i poświęciłem trochę czasu aby mu dokładniej odpowiedzieć i wyeksponować jego złe zarzuty, bo wiadomo – emocji personalnych w samym tekście nie zobaczysz u kogoś (mowa niewerbalna) tylko „przypisujesz-wyczytujesz” interpretując cudzy suchy tekst, dlatego spokoojnie…

 13. Paweł_Misiaszek_CCH

  Panie Adminie >>> Czy Kolega Priest ma konto Premium? 😀

 14. Priest ja wiem ,że zdarza sie człowiekowi zdenerwowac i czasami powiedziec pare słów za dużo.Kto z nas tak nie miał? Ale ty piszesz a nie rozmawiasz”face to face” masz czas na przemyślenie i ochłonięcie.Istnieje bardziej kulturalne wytłumaczenie swoich racji.Moim zdaniem w ten sposób okazujesz swoją słabość.
  P.S Moim celem nie jest atakowanie ciebie tylko zwrócenie twojej uwagi na pewien problem.Sam czasami jeszcze nie potrafię sie powstrzymać jak rozmawiam z ludzmi ale to jest na żywo.Z Bogiem

 15. priest ja się za leminga nie obrażam to ty żyjesz w jakimś świecie bomby miały wybuchnąc i coś lipa masz coś kiepskich informatorów

 16. Tak jest Izraelem I w dniach ostatnich nawróci się do swojego Boga. Chyba jest o tym mowa w księdze Zachariasza, że zobaczą kogo przebodli. Czy komuś się to podoba czy nie Izrael jest narodem wybranym. Wielu Żydów się nawraca. Wiele razy można zobaczyć że Bóg sądził swój lud gdy ten się odwracał. Ale potem niszczył tych którzy krzywdzili Jego lud. Nie rozumiem takiego nastawienia anty Żydowskiego. Przecież nie walczymy z ciałem i krwią.

  1. Głupio to zabrzmi, ale nie wszyscy żydzi są żydami. Pełno wśród nich obcego, antyludzkiego elementu żmijowego…

   1. Naród Boży tj. Izrael został skażony poprzez mieszanie się z wrogimi Bogu ludami.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish