Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

I choćby przyszło tysiąc papieży..

 

 

 

12194665_991269937596514_5345931971808720580_o

 

 

Zaktualizowane: 13 listopada 2015 - 22:48

20 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Zamachy w Paryżu.60 osób nie żyje, wzięli 100 zakładników, stan wyjątkowy w całym kraju, granice zamknięte.
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-zamachy-w-paryzu-rosnie-liczba-ofiar,nId,1922109

 2. Czyli powinno sie spozywac eucharystię czy nie? 🙁

  1. Łukasz Międzyzdroje

   Jeść drugiego człowieka, nawet symbolicznie, osobiście nie polecam.

   1. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź dlaczego?

  2. „Jam jest chleb życia. Ojcowie wasi jedli mannę na pustyni i pomarli.To jest chleb, który z nieba zstępuje: kto go spożywa, nie umrze. Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje ciało za życie świata». Sprzeczali się więc między sobą Żydzi mówiąc: «Jak On może nam dać [swoje] ciało do spożycia?»
   Rzekł do nich Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim”

   1. ciąg dalszy, bo chyba coś Ci się nie wkleiło dobrze, więc służę pomocą 😉

    (57): Jak Mnie posłał żyjący Ojciec, a Ja żyję przez Ojca, tak i ten, kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie. (58): To jest chleb, który z nieba zstąpił — nie jest on taki jak ten, który jedli wasi przodkowie, a poumierali. Kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki”. (59): To powiedział ucząc w synagodze w Kafarnaum. (60): A spośród Jego uczniów, którzy to usłyszeli, wielu mówiło: „Trudna jest ta mowa. Któż jej może słuchać?” (61): Jezus jednak świadom tego, że uczniowie Jego na to szemrali, rzekł do nich: „To was gorszy? (62): A gdy ujrzycie Syna Człowieczego, jak będzie wstępował tam, gdzie był przedtem? (63): Duch daje życie; ciało na nic się nie przyda. Słowa, które Ja wam powiedziałem, są duchem i są życiem. (64): Lecz pośród was są tacy, którzy nie wierzą”. Jezus bowiem na początku wiedział, którzy to są, co nie wierzą, i kto miał Go wydać. (65): Rzekł więc: „Oto dlaczego wam powiedziałem: Nikt nie może przyjść do Mnie, jeżeli mu to nie zostało dane przez Ojca”. (66): Odtąd wielu uczniów Jego się wycofało i już z Nim nie chodziło. (67): Rzekł więc Jezus do Dwunastu: „Czyż i wy chcecie odejść?” (68): Odpowiedział Mu Szymon Piotr: „Panie, do kogóż pójdziemy? Ty masz słowa życia wiecznego. (69): A myśmy uwierzyli i poznali, że Ty jesteś Świętym Boga”. (70): Na to rzekł do nich Jezus: „Czyż nie wybrałem was dwunastu? A jeden z was jest diabłem”. (71): Mówił zaś o Judaszu, synu Szymona Iskarioty. Ten bowiem — jeden z Dwunastu — miał Go wydać. [Biblia Tysiąclecia II, J 6]

    Pomogłem, bo przez taki wycięty z kontekstu cytat, ktoś jeszcze gotów pomyśleć, że może przeistoczenie jednak nie jest herezją 😉

   2. Codzienne spożywanie chleba to karmienie się nauką płynącą z nieba. Spożywanie krwi to działanie z mocą pochodząca od Chrystusa.

 3. Módlmy się za Francuzów i Europę… 🙁

 4. 00:30 – Wybuchy i strzały w pobliżu zajętego przez terrorystów klubu/teatru Bataclan.
  Zamknięto paryskie lotnisko i metro.

  23:55 – STAN WYJĄTKOWY WE FRANCJI, ZAMKNIĘTE GRANICE!
  CNN donosi: zakładnicy za pomocą internetu proszą o pomoc. Terroryści chcą ich po kolei zabijać.

  23:52 – Strzały w pobliżu Luwru.

  23:35 – PILNE: LICZBA OFIAR SERII ATAKÓW W PARYŻU WZROSŁA DO 60.

  23:31 – Kolejna strzelanina. W pobliżu Les Halles w Paryżu. (nieoficjalnie)

  23:22 – Mówi się już o około 100 zakładnikach wewnątrz klubu w centrum Paryża.
  Liczba ofiar – ponad 40.

  23:00 – NA TEN MOMENT: 30 ZABITYCH, NIEZNANA ILOŚĆ RANNYCH, OKOŁO 60 ZAKŁADNIKÓW.

  22:51 – Około 60 zakładników przetrzymywanych w jednym z klubów w Paryżu.

  22:45 – PILNE: NAPASTNICY WZIĘLI ZAKŁADNIKÓW W JEDNYM Z KLUBÓW W CENTRUM PARYŻA, GDZIE TRWAŁ KONCERT.
  LICZBA OFIAR W INNYCH ATAKACH W PARYŻU NA TEN MOMENT, TO 18.

  22:38 – NA TEN MOMENT CO NAJMNIEJ 18 OFIAR KILKU ATAKÓW W PARYŻU.
  W 11. DZIELNICY ZAMACHOWCY WCIĄŻ NA WOLNOŚCI.

  22:30 – LE FIGARO: TRZY STRZELANINY W TRZECH RÓŻNYCH MIEJSCACH PARYŻA.

  22:21 – Chaos informacyjny z Paryża. Na ten moment mówi się o 7-10 ofiarach napastnika w restauracji w centrum miasta.

  Z OSTATNIEJ CHWILI: STRZELANINA I WYBUCH W PARYŻU, SĄ RANNI.
  22:07 – Napastnik zabił kilka osób w restauracji w centrum Paryża – wstępne informacje.

  BRACIA I SIOSTRY! CZYTAJCIE TO! WINNIŚMY MODLIĆ SIĘ ZA TYCH LUDZI! POWINNIŚMY UNOSIĆ PROŚBY DO PANA NASZEGO O JAK NAJMNIEJSZĄ LICZBĘ OFIAR!

 5. Witam, przepraszam, że troche off-topic, ale chciałem podać pewien temat to rozważenia. Otóż, zauważyłem, że wielu komentujących podaje linki ze strony http://ligaswiatowa.hvs.pl, więc proponuje przyjrzeć się czym ta strona jest naprawdę na podstronie „O Nas” http://ligaswiatowa.hvs.pl/o-nas/.

  Pozornie są przeciwko NWO, ale w rzeczywistości nawołują do Nowego Porządku Świata.

  „Liga Świata będzie gwarantem światowego pokoju” – ” (3) Kiedy bowiem będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.” 1 Tes 5:3

  „Dobro kraju i narodu będzie poparte wiarą w Boga (bez imienia, wizerunku i reprezentującego go Religii wedle zasady: Bóg jest jeden) i człowieka.”

  Wiarą w Boga i człowieka??? Poza tym wygląda to jak nawoływanie do ekumenizmu. Jedna światowa religia.

  „Liga świata to zgromadzenie mędrców dbających o los jednostki jako Cząstki Boskiego porządku i równowagi wrzechświata”

  Jakich mędrców? Tych co oddadzą władze antychrystowi?

  Czyli podsumowując – jeden światowy rząd, jedna światowa religia – Nowy Porządek Świata. A stwarzają pozory, że są przeciwko NWO.

  Proszę o rozważenie tego tematu.
  Pozdrawiam, Niech Was Bóg Błogosławi

  1. Ha brawo. Bardzo trzeźwe spojrzenie i niech ono będzie wzorem do naśladowania. Pisałem o tym:

   http://detektywprawdy.pl/2015/11/01/uwazajcie-na-strony-prawdy/

   Jednym z naczelnych haseł filtrujących owe strony jest – Jezus.
   Nie ma w nich Jezusa, a kto przyjdzie w chwale w obłokach na koniec wielkiego ucisku?

   Owe strony moga pisac o kłamstwach kościoła, szczepionkach, chemtrails itd, ale jeśli nie ma tam Jezusa to kto może być? zastanówcie się.
   Przecież antychryst z początku poda się za człowieka pokoju, on nawet może obalić bankstersów, usunąć do tej pory przydatnych gejów.

   Jeszcze na koniec.
   bardzo dziwne ruchy dzieją się w internecie polskich trutherów a zwłaszcza na stronach podobnych do mojej. Czuje że są grupy, chcące odsunąć nas 0od czegoś, pzrekierować, zabrać że tak sie wyrażę „elektorat”, czytelników sprowadzając ich na inny tor.
   Wg mnie niebawem , w ciągu kilku mcy, pół roku mocno się podzielimy w sferze wiary i Biblii. Ja zachowam dotychczasowy trend, ale inni będa odstępowac opierając się na Biblii jak thebrainbrekaer.

   Bądzcie czujni i trzeźwi.

  2. Tak zgadzam się z Joachimem,że Liga świata jest za zrobieniem z Ludzi durniów,ale wroga trzeba bacznie obserwować aby nie dać się zaskoczyć w godzinie próby.Pozdrawiam z Bogiem.

 6. Stalo sie to co bylo latwe do przewidzenia. W dniu 13.11 (piatek) mialy miejsce bombowe operacje false flag w Paryzu (13 piatek, ulubioma data templariuszy?) Nikt o zdrowym rozumie nie uwierzy w to, ze byli to muzulmanie. Jednak klamstwo powtarzane 1000 razy stanie sie prawda. Przelew krwi miedzy niewinnymi ludzmi, na tym im zalezy. Ja tez czasem daje sie wciagnac w ta machine nienawisci. Gdzis nastepny atak? Kroluj nam Chryste!

 7. Polubiłam ten post na fb i od razu zostałam zaatakowana przez zagorzałą katoliczkę moją matkę… ona nic nie rozumie a najgorsze jest to , że nie wiem jak jej to na SPOKOJNIE wytumaczyć.. Prawda nie tylko wyzwala ale i boli..

  1. Witaj!
   Najważniejsze jest to,abyś się nie unosiła.Pismo mówi nam abyśmy byli cierpliwi,nie byli pyszni i spokojni.Bo taka prawda,że jeżeli jej bedziesz mówić jaki to kościół jest zły itd. to nic nie osiągniesz.Jedynie co ci pozostaję to się modlić za nich,nie unosić się pychą tak jak wspominałem że ja znam prawdę a ona nie oraz czasami dawać przykład.Pamiętaj o łagodności,bo niezależnie jak będzie,niezależnie jak twoja mama będzie się do ciebie odnosić ty jej odpowiedz miłością,bo tym się różnimy od innych.Zaufaj Chrystusowi,a będzie ci dane.Kołaczcie,a otworzą wam…

  2. Należy w takiej sytuacji modlić się w duchu by Duch Święty tobą kierował, by mówić o prawdzie w Duchu Bożym. To podstawa. Jasne, to ogromne wyzwanie pod presją mówić prawdę o katolicyzmie zwięźle, nie spłycając żadnej kwestii. Zwłaszcza gdy ma się na to chwilę i jest się atakowanym przez urażonego katolika. Obnażając fałsz zdecydowanie trzeba zdać się na prowadzenie przez Ducha Świętego. I próbuj wiele razy, pod różnym pretekstem- kropla drąży skałę.

 8. O HOSTII:
  Dzieje Apostolskie 7:48
  Najwyższy jednak nie mieszka w świątyniach uczynionych ręką, jak mówi prorok:

  Dzieje Apostolskie 17:24
  Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, ten, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką.

  Psalm 103:19
  19 PAN na niebiosach ustanowił swój tron, a jego królestwo panuje nad wszystkimi.

  Izajasza 66:1-2
  Tak mówi Pan: Niebo jest stolicą moją, a ziemia podnóżkiem nóg moich. Gdzież tedy będzie ten dom, który mi zbudujecie? albo gdzie będzie miejsce odpocznienia mego? (2) Bo to wszystko ręka moja uczyniła, i nią stanęło to wszystko, mówi Pan. Wszakże Ja na tego patrzę, który jest utrapionego i skruszonego ducha, a który drży na słowo moje.”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish