Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Seria ataków w Paryżu 13 listopada w piątek – ulubioną datę Templariuszy.

Kilku czytelników pisało o potencjalnej akcji 13 września i miało to sens, ale po w pewnym sensie jałowym 23 września, nie chciałem się tym zajmować.

13 piątek jest ulubiona datą templariuszy, których spadkobiercami są jezuici i Illuminati. Nie wierzysz? zobacz:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/siwy-dym-trzynastego.html

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/kim-jest-franicziszek-jorge-mario.html

 

Kilka lat temu prowadząc już blog miałem wypadek 13 w piątek, z którego fartem wyszedłem cało:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/07/miaem-wypadek-przemyslenia.html

Człowiek, który we mnie wjechał powiedział, że jest kierowcą zawodowym i nie wie jak to sie stało, że nie widział mnie.

 

Oto news.

 

 

„W serii zamachów terrorystycznych, do których doszło w piątek wieczorem i w nocy w Paryżu, zginęło według informacji prokuratury co najmniej 120 osób. Władze Paryża mówią natomiast o 140 ofiarach. W zachodnich mediach również pojawiają się rozbieżności. Amerykański portal CNN pisze o 153 ofiarach sześciu zamachów. Ataki przeprowadzono w różnych miejscach miasta, m.in. w pobliżu Stade de France i w sali koncertowej Bataclan, gdzie przetrzymywano zakładników. W zamachach rany odniosło także ponad 200 osób, 80 z nich jest w stanie ciężkim. Było to najtragiczniejsze wydarzenie, jakie dotknęło Francję od czasów drugiej wojny światowej – ocenia agencja Associated Press. Policja podaje, że nie żyje ośmiu zamachowców, w tym siedmiu zginęło w wyniku zamachów samobójczych. Prezydent Francji Francois Hollande ogłosił stan wyjątkowy.”

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/seria-atakow-terrorystycznych-w-paryzu/jg8px3


 

 

Jeśli na świecie mają miejsce tego typu ataki, wydarzenia,  to jest jasne, że przygotowują nas do czegoś wielkiego. Byc może tj preludium, które poprzedził „zamach” w Charlie Hebdo, ale wszystko to zmierza do realizacji:

-> Planu III Wojen Światowych <-

Zgodnie z nim chcą podzielić świat na Islam i polityczny syjonizm.

Ta teatralna akcja na 100% zainspirowana przez ludzi Szatana byc może ma na celu wprowadzenie ustaw ograniczających wolność w całej Europie jednocześnie  przygotowując nas tym samym pod NWO.

Ktoś wspominał, chyba Angelika, że najnowszy Bond ukazuje owo NWO.

Jest jeszcze inna strona tego wydarzenia. Jeśli macie wybór, wydaje się być rozsądnym unikanie miast i dużych wydarzeń imprez artystycznych i to nie tylko ze względu na potencjalne ataki, które przeciez nie sa na porządku dziennym, ale ze względu na:

-potencjalna wojnę

-dostęp do żywności

-napływ „imigrantów”

 

Kto wie jak długo takie blogi jak mój będą funkcjonować..

 

Marana Tha.

 

Zaktualizowane: 14 listopada 2015 - 10:14

34 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Też od razu pomyślałam, że ta data jest znamienna i skojarzyłam to z Templariuszami. Od jakiegoś czasu dużą zwracam uwagę na daty i symbole. Włączyłam dzisiaj tv i jest mi tak bardzo przykro, że ludzie okłamywani są na skalę masową. Ale to dlatego, że zapomnieli o Bogu. Ja od dłuższego czasu czuję, że nadciąga coś bardzo złego na ten świat. Teza, antyteza i synteza … Wszystko idzie zgodnie z treścią listu masona Pike’a do Massiniego. Jedyną ucieczką jest Pan Jezus.

  1. Ja od sprawy z 23 też zwracam ogromną uwagę na daty, zresztą to był dla mnie ten moment przebudzenia i otworzenia oczu na świat. I może to głupie gadanie, ale również mam przeczucie, że trwa odliczanie do tego, w którym nastąpi ten moment, że wydarzy się coś od czego już nie będzie odwrotu i ludzie uświadomią sobie jak ślepi byli.. Co prawda to poczucie budzi we mnie lęk i odbiera mi chęć do egzystowania, ale z drugiej strony kiedy myślę sobie że miałabym życ w niewiedzy z zamydlonymi oczami, to i tak wybieram opcje pierwszą.

  2. Ten list dostępny jest w internecie ?

 2. Pisałem wcześniej, że ten piątek 13 był szczególny dla nich, bo wypadł równo w dniu nowiu Księżyca, czyli nowego miesiąca w kalendarzu Hebrajskim – Kislew.

  11.11.2015 o 11:11 Księżyc przeszedł przez południk w Jerozolimie czyli był w jednej linii ze Słońcem, co było dla nich bardzo ważne.

  1. Było też ostrzeżenie na 13 o obiekcie

   WT1190F co jest anagramem :
   WTF 9110 czyli : co do cholery – odpowiedź – 911

 3. Babilon Wielki czyni ziemię złem…Czas Złego nadchodzi…Okres próby i cierpień…

 4. Widzieliście wczoraj błyskawiczną konferencję Obamy…my wiemy że ONI to przygotowali

  1. ONI wiedzą ! Jak to jest, że przy ciałach zamachowców, którzy się wysadzili znaleziono paszporty i to w stanie umożliwiającym odczytanie tożsamości. ”

   Przy ciele jednego z zamachowców samobójców, który przeprowadził atak bombowy niedaleko stadionu Stade de France, znaleziono syryjski paszport. Francuska telewizja BFM informowała także o znalezieniu paszportu egipskiego przy ciele innego terrorysty. Francuskiej policji udało się ustalić, że właściciel syryjskiego paszportu przekroczył granice Grecką przez wyspę Leros.”(cyt.z art.Onetu)

   Oczywiście pytanie retoryczne. Z ludźmi naprawdę jest coś nie tak, że nie łapią tak oczywistych oczywistości.

 5. Dyrektor CIA Brennan spotkał się przed atakami z francuskim szefem ds bezpieczeństwa (DGSE) Bernard Bajolet. Francuski odpowiednik MI6 i CIA jest Direction Générale de la sécurité extérieure

  https://www.youtube.com/watch?v=DxkInbEcEZ4

 6. Perfidne kłamstwa sług szatana…Te zamachy to ofiara dla Lucyfera…

 7. Ostatnio jeszcze takie coś – http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/6741248/UFO-dubbed-WTF-crashes-into-Indian-Ocean.html

  obiekt WT1190f spadł do morza = obraz kamienia młyńskiego,
  911=9:11=apollyon,
  możliwie że pozostałość po rakiecie Saturn V = 5 era
  :\

  1. jest także karta Illuminati z wieżą eifla, ale może tj naciągane

  2. Te zamachy mogą wyjaśniać strzały z liczbami na okładce magazynu „Economist”. Na jednej jest numer 11.3, a na drugiej 11.5. Jak połączymy te liczby mamy: 11 31 15 czyli wszystkie(poza dwójką i zerami, ale one i tak się na co dzień nie zmieniają) cyfry z daty 13.11.2015 (czy pisząc po amerykańsku 11.13.2015).

   Jest tam też perkusja przebita gitarą, a największa masakra była na koncercie „metalowego” zespołu. Dłoń Obamy też tak jakby wskazuje na twarz prezydenta Francji Hollanda.

   1. Celna uwaga! Myślę, że to nie przypadek.

   2. Classic False Flag to blame Muslims and Isis so we can completely take over Syria and usher in another „order out of this chaos”. France is now under complete military control/martial law. „Unthinkable changes coming to Paris and the rest of the world”. All major cities are under higher alerts/lock down including New York is being reported. Death metal satanic show. Miraculously 1 of the terrorists was taken alive and said he was with Isis and the attacks are retaliation for Syria. France is a gun free state so only „terrorist”, police, military have guns. The Us government is helping all they can with FBI and CIA support reports say.
    Reports:
    Paris: At Least 100 Killed in Separate Attacks at Restaurant and Concert Hall in City, Reports Say
    Police said Friday there was a shootout at a restaurant, bombings at a stadium and a hostage situation at a concert hall, reports say. President François Hollande declared a state of emergency.
    Reporting of 5-7 different incidents in France. Scores killed and injured after ‘Kalashnikov, machine gun and grenade attacks’ across French capital with dozens of hostages taken
    6 Different locations is what they are reporting. False flag alert is high. Get ready for the big show everyone. 11/13/2015 11+2=13, 13 natural, 15-2=13. 13,13,13, 6 locations. Much more to research. Syria, Iran, Paris, Russia. WW3 is close. 40 dead 60 wounded. Martial Law/State of Emergency declared in Paris. No one in or out of france. Military force in effect, order will be restored. Order out of chaos to eliminate true threats to the Rothschild system.
    Eagles of Death Metal
    Jesse „The Devil” Hughes (born September 24, 1972) is an American musician from Greenville, South Carolina. He is known as the frontman of the California-based rock band, Eagles of Death Metal.
    ISIS EXPOSED The new world order is beginning

    Look 11\13\16= 1+1=2, 2+13=15, 1516 like in knowing movie.. Or you can do it 11/13/2016 11 is code for alert 13+2=15, 0+16=16 still 1516.. Alert 1516..
    13, 13, 1,3 6,6,6, 7,5
    coded 666 7 15 16 13
    Knowing: Nicholas cage movie about numbers predicting events. End of the world movie.
    We just uploaded this video lastnight and today we have the combined disasters playing cards being played and more. France was hit with the false flag isis terrorist attacks and Japan with HAARP earthquake! Its coming. Nice work Andrea

 8. A jak ludzie spali tak śpią…Totalnie pochłonięci codziennością i jej problemami…

 9. To waszym zdaniem kto za tym tak naprawdę stoi? Amerykańskie służby specjalne? Watykan?

  1. Jacku tak czy owak na jedno wychodzi. Przecież podczas WU wszyscy będa jedno i oni sa jedno

   1. Fakt, a pytanie komu oni służą jest retoryczne.

 10. niektórzy twierdzą że to kolejna inscenizacja.
  Inscenizacja czy nie ludzie są coraz bardziej wściekli, na wykopie dużo plusów dostał komentarz że powinniśmy być jeszcze bardziej okrutni od tych terrorystów. Już jakiś obóz muzułmański płonie. Wszystko po to żeby ludzie się sami zabijali między sobą, a te śmierci już w 100% są prawdziwe

  1. i o to im chodzi o polaryzację aby pojawiła się 3 droga

 11. jest coś ciekawego ogolnie we Francji.
  Analizując historie tego państwa a konkretnie Rewolucję Francuską poznajemy dzisiaj skutek tamtych czasów.
  Pod płaszczykiem równości i wolności na podobieństwo haseł komunizmu, Francja odrzuciła Boga.
  rewolucja Francuska opierała się na Deklaracji Praw Człowieka i Obywatela a ta na francuskiej myśli filozoficznej.
  Ustanowiła ona m.in. wolność, równość obywateli wobec prawa, wolność wyznania.

  Owoce owej wolności wyznania konsumują obecnie wszyscy Francuzi. Wszyscy wiemy, iż są to trujące owoce.

  Kluczem jest ostatnie hasło, które będzie wytrychem podczas NWO. Woln ość wyznania przerodzi się w ekumenię czyli jedną światową religię. Tym samym plan satanistów dobiegnie końca, ale jednoczesnie wyleje się gniew Boży.
  Wierzę mocno, iz ten gniew nie stanie się udziałem oddanych Bogu Chrześcijan stroniących od grzechu, zyjących w bojaźni Bożej nasladowców Jezusa nie popisujących się Biblią, ale pokornych badaczy Słowa Bożego. Abyśmy i my sie znaleźli w owej grupie.

  1. Dużo czytania, ale moim zdaniem warto – http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielki-spisek-kto-depcze-chrzescijanska-cywilizacje-gen-gordon-jack-mohr-2015-11

   Polecam zwłaszcza tym, którzy dopiero zaczynają się orientować się w tym co się dzieje i dlaczego.

   Swoją drogą to wszystko co się dzieje, daje dużo do myślenia – najazd muzułmanów na Europę, grodzenie państw drutem kolczastym, zamachy i stan wyjątkowy, w naszym kraju u władzy partia mająca zapędy dyktatorsko-totalitarne. Nie wróży to chyba niczego dobrego.:(

 12. ChristianStateOfPoland

  To jest zwykła wojna, z nieco nowym obliczem… W XII wieku Anna Komnena, córka cesarza bizantyńskiego Aleksego I tak pisała o kuszy (nazywanej cangrą): „jest to łuk barbarzyński (…) Strzały wypuszczane gwałtownie mocą cięciwy, napiętej z wielkim wysiłkiem, przebijają na wylot tarczę czy pancerz z grubego żelaza i lecą dalej. Cangra działa tak, jakby strzelał sam diabeł. Kogo dosięgnie pocisk, ten pada nieszczęsny”… Pierwszy lepszy pachołek brał owe narzędzie i bez żadnych ćwiczeń zabijał wyszkolonego rycerza… Potem Kanon 29 Soboru Laterańskiego II uznał kuszę za „broń niegodną rycerza”, zabraniając jej używania w wojnach przeciwko chrześcijańskim władcom i rycerzom z wyjątkiem… krucjat. … No, a dzisiaj taką kuszą są wszelakie ataki zamachowców, którzy przez tzw. cywilizowany świat są nazywani terrorystami. Europa i USA mają niesamowitą przewagę w konwencjonalnej wojnie, a zaawansowane systemy i technologie są niczym rycerska zbroja płytowa. No i nagle przychodzi byle kmiot z kuszą i jest pozamiatane – tak w skrócie wyglądają szanse w walce z terroryzmem… Co więcej, zapominamy, że takie właśnie są „uroki” wojny – zmiażdżyć przeciwnika, a jak się nie da, to chociaż zastraszyć, sparaliżować i nie dać spokoju… Konwencje wojenne to fikcja i wszyscy dobrze to wiedzą – IS, Dżabhat an-Nusra itp. ugrupowania nigdy nic nie ratyfikowały, więc (konwencje) ich nie dotyczą, a inni bandyci mają w łapach media i pokażą Wam to co uznają za słuszne. No i nie łączmy paryskich ataków z falą imigrantów. Do przeprowadzenia takiej akcji najlepiej nadaje się 3cie pokolenie Algierczyków czy Tunezyjczyków, którzy czują się we Francji jak w domu… Tzn. nie do końca, bo tak jak w Polsce trzeba mieć plecy, żeby dostać pracę itp., tak we Francji trzeba się odpowiednio urodzić, a przy rekrutacji sprawdza się nawet do jakiej podstawówki i średniej szkoły chodził aplikant… Dodatkowo „elita” jest zdominowana przez Żydów… Więc ludzie robią karierę w Państwie Islamskim – dostają szlify w obozach szkoleniowych, a potem są gotowi do akcji… Dlaczego biały, młody aliant może się zaciągnąć do wojska i „bronić” ojczyzny, a islamista nie ?! Nie będę już się rozpisywał o prawie do posiadania broni, bo (za przeproszeniem) lewak o mentalności niewolniczej zrozumie to dopiero kiedy będzie leżał jak kaczka na podłodze… Zdany na łaskę Breivika, czy innego psychopaty… Co do daty (piątek 13tego) – nie o datę tutaj chodzi, a o wydarzenia (mecz piłkarski, weekend, koncert). Zauważcie również jaką moc ma wiara: We wszystkich relacjach, ludzie opisują niesamowicie spokojnych terrorystów… Zazdroszczę im tej gorliwości, szkoda tylko, że czyny złe… Ale właśnie takich ludzi wybiera Bóg, Bóg który nienawidzi duchowej letniości. Jednak większość, pod wpływem fałszywych proroków, umiera bez nawrócenia…

  1. ” No i nagle przychodzi byle kmiot z kuszą i jest pozamiatane ”

   nie wydaje mi się żeby tak to wyglądało, takie akcje jak we Francji są dokładnie planowane (nie ważne czy to inscenizacja czy prawdziwa akcja), to nie są jacyś uciskani chłopi którzy chcą się zemścić na swoim panu.

   Tak na prawdę linia wojny nie jest między jakimiś krajami czy grupami etnicznymi, wojna jest w ludzkich sumieniach które trzeba poddawać ekstremalnym doświadczeniom żeby je łamać. Ten zamach był tylko po to żeby sprowokować do nienawiści i do działania ludzi którzy normalnie nie zachowaliby się agresywnie.

   1. ChristianStateOfPoland

    Terrorystów uważam za niezależny byt, chociaż nie wykluczam, że niektóre ich działania są dopuszczane przez służby bezpieczeństwa. Robi się to w celu trzymania społeczeństwa za mordę… Po tym wszystkim ludzie sami chcą być inwigilowani, sami będą się upominać o wszczepienie chipów…

 13. Hmmm, w obliczu tego wszystkiego chyba faktycznie może coś wielkiego się wydarzyć 60 dni po 23 Września(które przypada na 22 Listopada)

  A tak swoją drogą, to myślę, że za tymi atakami mogą stać muzułmanie, w końcu chodzi o wzbudzenie nienawiści do nich u ludzi białych, nie?

  A tak abstrahując od tematu, to wczoraj leciał film, w którym było trochę ciekawych informacji. Nazywa się on ,,grobowiec diabła”

  Ogólnie nie polecam tego filmu, bo jest obrzydliwy i okropny, jednak kilka ciekawych info się przewinęło przez ten film. Na przykład było takie miejsce gdzie był zamrożony taki stwór, który wyglądał jak kosmita. I ogólnie wśród bohaterów był ksiądz, i oni się go spytali, czy to kosmita, a on odpowiedział że nie, to jest anioł- upadły anioł. Jeden z gigantów(w oryginale użyte było słowo nephilim)który współżył z kobietami ludzkimi, i łamiąc ten zakaz ściągnął na siebie karę Boża i teraz przebywa w tym więzieniu.

 14. Oby Bóg napełnił nasze serca Swą mocą, aby okropności które mają nastąpić były nam nie straszne. Przez Twego Syna Jezusa prosimy Cię o to Boże Ojcze.

  1. ale nie szerz strachu szerzac teorie jezuickiej kontreformacji bo nic takiego nie bedzie mialo miejsca.

  1. Adminie,doceniam Twoją pracę i wiele rzeczy można się dowiedzieć na Twojej stronie,lecz czytając Pismo Święte stwierdzam,że życie spiskami i ”tym światem” i jego wydarzeniami nie przybliży nas do Boga.Dobra jest wiedza na różne tematy np.o Izebel,ale nie ma sensu tego odkopywać i sprawdzać jak głęboko to sięga na tym świecie.Wiedza nie zbawia,ale może człowieka przybliżyć do zbawienia.Nie wiem jakie masz zdanie na temat zbawienia,ale ja wiem,że znając kilka lat temu stronę zbawienie byłem nienawrócony i w ogóle mi się do tego nie śpieszyło.Bóg postanowił,że wybierze mnie kilka lat później i tak się stało.Kompletnie nie interesowały mnie spiski,choć wiedziałem,że krk jest fałszywym kościołem.Zostałem zbawiony i miałem pragnienie przebywać z Bogiem i radować się w Nim.
   Niektórzy twierdzą,że doktryna wiary jest religijna,choć odstępstwo i zamieszanie objawia się bez jej użycia.Doktryna powinna zostać opracowana w pełni na podstawie Biblii,bez swoich uczuć czy emocji.
   Raz wybrany na zawsze zbawiony,oczyszczony i święty.Musimy zmienić swoje myślenie,odnowić je.Będzie nas sądził Chrystus Jezus,musimy być posłuszni Jego łasce,nie chcemy przecież być zakałą Królestwa Niebieskiego i złymi sługami.Ogień wszystko ukaże.

   1. wert
    Od jakiegos czasu ludzie próbują sobie mnie ustawić. Nie mówię, że Ty. Jedni chcą odrzucenia Pawła, inni więcej polityki chcą. Nie sposób każdego zadowolić.
    Natomiast co do Twego komentarza, to sie nie zgadzam, choćby z tego jednego wzgledu. Większość z nas dotarła do Boga poprzez poszukiwania informacji o NWO itp.
    Jezabel pomaga kobietom się zmienić, pisują do mnie dziekując za uświadomienie a materiał z dziś WIELCE potwierdza działalność tego ducha.

    Suma summarum, jestem zywo zainteresowany tym co się dzieje ponieważ zbliżamy się do czasów końca a czuwać nam kazał sam Bóg.

 15. Witam pozdrawiam wszystkich świadomych tzw (obudzeni) większość was tak i ja zauważylo że pewnw zeczy które się stały czyli zamach Paryżu==》 większe zaangażowanie Francji Syrii jest jakaś większa układanka. Po WTC wiem że nie wszystko wygląda na co czym jest naprawdę
  Nie wiem kto skorzystał na zamachu w Paryżu najpewno nie issis

  Kiedyś słyszałem przepowiednie że na bliskim wschodzie wybuchnie bomba atomowa pożyjemy zobaczymy co dalej
  Narazie zobaczę nowego Bonda możliwe że główny architekt umieścił jakieś szczeguly

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish