Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sekret udanego małżenstwa

Wspaniały wykład/wywiad.

Updated: 13 listopada 2015 — 22:18

3 komentarze

Add a Comment
  1. Kapitalny wywiad,czysta prawda o życiu w małżeństwie.
    Najtrudniej zrezygnować nam ze siebie.Wszyscy znamy Biblię,ale czasami przychodzą takie sytuacje,że ciężko wprowadzić słowa w czyn,ponieść stratę.A wystarczy,że jedna osoba nie będzie chciała brać udziału w kłótni i jej nie ma.Znam to z autopsji,kiedy moje kochanie się rozpędza i jak ja nie reaguję lub powiem tak kochanie to twoje zdanie na ten temat.Kończą się wywody,oskarżenia nie jest mnie w stanie urazić.A przed nowo narodzeniem to ja byłam winna każdej kłótni w naszym domu.Moje ego i duma nie pozwalały przyznać mu racji.To dzięki Jezusowi jestem inną osobą,nadal walczę z pychą i każdego dnia modlę się aby Ojciec zabrał ode mnie pychę.Samemu ciężko się uniżyć,ale z Jezusem wszystko jest łatwiejsze.

  2. super wykład, bardzo dużo celnych porad. Przy okazji uświadomiłem sobie że internetowa wspólnota nie zastąpi tej w realu gdzie ludzie znają się osobiście i często w imię Jezusa się spotykają.

    1. dlatego sugeruje albo wstąpic do zboru i tam wybrac sobie odpowiwednie towarzystwo, albo na bazie tego bloga spotykać się…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: