Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Satanistyczny kapłan ma podpisywać książki w publicznej bibliotece

Tekst tłumaczyła Kerria i tym samym mamy już trzy kochane siostry w 4 osobowym dziale tłumaczy 😎

 

Myślę, że świat poprzez blokadę w mainstremowych mediach wcale nie wie co się na prawdę dzieję.

satanicPriest

Lawton w stanie Oklahoma. Satanistyczny kapłan, skazany za przestępstwo seksualne, ma podpisywać w publicznej bibliotece, w miejscowości Lawton książkę, którą sam nazywa podręcznikiem wielbienia szatana.

Adam Daniels, autor książki „Ahrimani Enlightenment” (oświecenie arymaniczne) będzie podpisywać książki i odpowiadać na pytania 27.10 między 17.00 a 19.00.

Informacja o tym wydarzeniu została umieszczona na Facebooku. Nie trzeba było długo czekać na reakcję oburzonych faktem, że podpisywanie satanistycznej książki zaplanowano w miejscu często odwiedzanym przez dzieci. Jednak nie wszyscy byli przeciwni.

„Nie chcę, by moje dzieci miały z tym do czynienia. Skoro autor był skazany za przestępstwo na tle seksualnym, powinien mieć zakaz zbliżania się. Jeżeli chodzi o mnie i moją rodzinę, nie kupujemy książek satanistów i nie chcemy ich w naszej społeczności. To jest dokładnie to, czego naszym dzieciom nie potrzeba” – komentarz pod wydarzeniem na Facebooku.

Mamy przecież wolność religijną, tak? Każdy ma prawo do swobody wyznania. Można wprowadzić zakaz jednego wyznania, ale wtedy fair będzie tylko, jeżeli zakazem obejmiemy wszystkie. Żaden człowiek nie jest ponad drugim, niezależnie od przekonań – inny post na Facebooku.

Daniels jest świadomy wzbudzanych kontrowersji. Zaskakiwać mogą jego oczekiwania wobec wizyty w Lawton:

„Budowanie tolerancji i uświadomienie ludzi, tak by odchodząc po spotkaniu wiedzieli, że nie jesteśmy tacy jak się o nas mówi”

Daniels wychował się jako chrześcijanin i twierdzi, że to odrzucenie przez inne religie popchnęło go w stronę satanizmu. Mówi, że skupia się na nauczaniu innych, jak uwolnić ich wewnętrzną bestię za pomocą, jak to nazywa, „praktycznego podręcznika jak wielbić szatana”.

„Religia zbudowana dla naturalnej ludzkiej istoty – zwierzęcia, która pozwala mu wyrażać swoje potrzeby, chęci i pragnienia bez religijnych dogmatów” – mówi Daniels.

„Nie jestem zadowolona, że przyjmują tu kogoś takiego” – mówi matka trójki, jedna ze sponsorów biblioteki. Będąc w większości tych, z którymi udało się porozmawiać, nie chce wizyty Danielsa. Inna osoba była szczególnie zdenerwowana, że na miejsce spotkania wybrano bibliotekę.

„Naraża się małe dzieci na kontakt z pewnymi poglądami, a to nie jest coś, na co powinny być narażone; małe dzieci cały czas się uczą i pochłaniają nowe rzeczy” – mówi inna sponsorka.

Urzędnik miejski twierdzi, że miasto Lawton nie może dopuszczać się dyskryminacji wobec jakiegokolwiek autora na podstawie tytułu III ustawy o prawach obywatelskich z 1964 r.

„To byłoby sprzeczne z pierwszą poprawką do konstytucji. Jeżeli zezwalasz na jedno, musisz zezwolić na resztę. Jeżeli wprowadzą cenzurę, ocenzurują moją książkę, to niech lepiej ocenzurują Biblię, ponieważ Biblia zawiera o wiele gorsze rzeczy niż moja książka” – powiedział Daniels.

Daniels wyjaśnił, że skazanie go za przestępstwo na tle seksualnym wynikło z incydentu, jaki miał miejsce między nim a 27-letnią kobietą, gdy pracował w więzieniu. Biblioteka zapewnia, że podczas spotkania z Danielsem któryś z ich pracowników będzie cały czas obecny oraz że wydarzenie będzie bezpieczne.

 

___________________________

 

Przeciwnicy udziału w wyborach mogą się teraz wypowiedzieć na temat ludzi, którzy do tego dopuszczają, czyli aparatu rządowego.

Zaktualizowane: 23 października 2015 - 11:45

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Daniels na fotce ubrany jest zupełnie jak rzymskokatolicki duchowny. Pewnie dla prowokacji, choć sataniści de facto grają z KRK w tej samej drużynie.

  1. To była pierwsza rzecz jaka rzuciła mi się w oczy patrząc na to zdjęcie plus oczywiście wizerunek jego pana na klatce piersiowej 🙂

 2. Rudy- i wszystko stało się jasne! 😀

 3. W piątek otwarto pierwszy w teksasie kościół lucyfera (w małym miasteczku koło Houston), co wywołało liczne protesty.
  Jego założyciel nawet nie podaje swojego prawdziwego nazwiska. Powiedział dziennikarzom, że kościół nie jest satanistyczny. Powiedział, że lucyfer znaczy „gwiazda poranna”, a członkowie kościoła są „tak jakby zgromadzeniem ludzi szukających przynoszącego światło”.

  Co jeszcze powiedział: „Czcimy własną jaźń(ego). Wysławiamy zakazaną wiedzę i ścieżki do władzy. Bez przysłowiowego węża na drzewie ludzkość nie mogłaby być tymi niesamowitymi istotami, które widzicie w lustrze”.
  :-/

  źródło newsa:
  http://christiannews.net/2015/11/03/church-of-lucifer-opens-in-texas-amid-protests/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish