Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy iść na drugą turę wyborów prezydenckich? Modlitwa.

Niestety dla wyborów prezydenckich i parlamentarnych z tego co wiem nie został przewidziany próg frekwencji. Władza zabezpieczyła się przed jej obaleniem, ale zakładając, że teraz było to 48%, to jeśli nie pójdzie ok 30% zwolenników antysystemowców matematycznie rzecz biorąc władzy wyjdzie haniebny wynik ok 18-20% frekwencji. W pewnym sensie jest to brak legitymizacji obecnej władzy. Bojkot będzie głosem społeczeństwa mówiącym, iż nie zgadzamy się na teatrzyk lewica-prawica.

 

Ostatnio wyszła ciekawa pozycja potwierdzająca to co ja pisuje od kilku lat a Korwin od 25 lat:

 

Pod takim tytułem ukazała się książka Leszka Misiaka, dziennikarza śledczego min. Expresu Wieczornego, Rzeczpospolitej, Superexpresu, Wprostu no i Gazety (o zgrozo) Polskiej.

 1. Misiak to bez wątpienia najlepsze pióro dziennikarza śledczego w Polsce.

Książka poświęcona jest środowisku politycznym skupionym wokół ,,gazety polskiej”.           L. Misiak pokazuje fałszywy obraz tzw. ,,prawicy” w Polsce. Pisze o szczególnej roli służb specjalnych w przejmowaniu majatku po EW, który to majątek przechodzi do środowiska PC. Skąd pochodzą mln $ na tzw. ,,środowiska prawicowe” w Polsce, jaką rolę odgrywała masoneria z loży ,,Kopernik” i jaką rolę odgrywał w przekazywaniu pieniędzy Bronisław Wildstein. Co łączy rodzinę Macierewicza z masonerią paryską.

L.Misiak obnaża fikcyjny podział na lewicę i prawicę w Polsce, pokazuje mechanizm rozkradania Polski i uwłaszczania się nomenklatury komunistycznej i tzw. ,,prawicowej”. Tłumaczy dlaczego nie można zatrzymać rozbiorów ekonomicznych Polski, dlaczego żadnemu złodziejowi majątku narodowego nie spadł włos z głowy. Tłumaczy, że nigdy nie rozliczy się sprzedawczyków Polski, jeżeli nie zrozumiemy My, Polacy kto jest agentem lub masonem  na ,,tzw. ,,prawicy” i obozie narodowo- patriotycznym. Opisuje haniebną rolę w upadku i rozbiorze Polski środowiska ,,gazety polskiej”, pokazuje haniebną ich rolę w demontażu Ukrainy, wspieraniu okupantów syjonistyczno – banderowskich w rozkradaniu Ukrainy i braniu udziału w programie ,,osaczania Rosji”. Pokazuje L. Misiak jak to środowisko bardzo szkodzi interesom narodowym Polski.

Każdy Polak powinien przeczytać tą książkę, ponieważ książka otwiera oczy elektoratowi pro-polskiemu. Opisane są w książce fakty wręcz sensacyjne min. o finansowaniu środowiska Sakiewicza – Kaczyńskiego – Macierewicza przez loże masońską. Każdy pamięta ,,moskiewską pożyczkę”, którą to środowisko potępiało i słusznie, ale z drugiej strony podobne pożyczki od obcych też dostawał, od kogo i kiedy pokazane jest w książce.

Wydawcą książki jest oficyna wydawnicza ,,Aurora”.

http://wrzodakz.neon24.pl/post/122281,prawicowe-dzieci

 

O Komorowskim nie trzeba pisać. Wszystko jest już jasne.

Należałoby tylko zdjąć aurę świętości z pupili Watykanu jakimi są członkowie PIS.

 

http://detektywprawdy.pl/2014/12/31/cala-prawda-o-pis-i-kaczynskich/

 

Ja pozostawiam wszystko Bogu. Nie idę na II turę wyborów.

Natomiast tak jak pisałem w dniu wyborów 10 maja proponuję modlitwę w dwa piątki o godzinie 20.00 za naród Polski.

 

– przeproszenie za grzech naszych przodków – bałwochwalstwo

– prośba do Boga Ojca za obalenie rządów królowej niebios w Polsce

– prośba o otworzenie Polakom – ludowi Boga, oczu na prawdę

– prośba o wybór władz sprzyjających Polakom

Proponuję także post od godziny 8.00 w piątek do 20.00

inne propozycje proszę umieszczać w komentarzach. Kto jest za?

Nie jest to tak, że mamy biernie spoglądać na niewole. Jako chrześcijanie mamy nie tylko prawo ale także obowiązek się modlić do Boga. Jeśli nie do Boga to do kogo?

Bóg Ojciec. Każdy ojciec kocha swoje dzieci. Nie zwracasz się do Ojca, nie otrzymujesz pomocy.

 

 

Na zakończenie przedstawiam spot Kukiza demaskujący hipokryzję Komorowskiego:

 

Updated: 12 maja 2015 — 22:14

28 komentarzy

Add a Comment
 1. powiem o swojej postawie – nie chodzę na wybory bo żaden kandydat nie reprezentuje mojego światopoglądu a mają oni często złe pomysły, złe niektóre plany i gdybym ich poparł to poparłbym też te złe ich plany wg mojej ocenie. Np weźmy po lupę pana Pawła Kukiza – z tego co wiem to jest on za legalizacją prostytucji. Głosując na np na niego poparł bym legalizację prostytucji – grzechu, przyłożył bym rękę do zła. To tylko moje zdanie, moje przekonanie – moja postawa i nikomu nic nie narzucam. To tylko przykład bo reszta kandydatów też ma różne kwiatki w swych różnych pomysłach, światopoglądzie,

  1. ja 5 lat temu błądziłem w swych poszukiwaniach. Bóg mnie nie odrzucił.
   Kukiz też błądzi. Teraz jak ktoś czyta ten blog może mnie negować, ale już za 3 miesiące podpisze się pod większością tekstów.
   Powrót do państwa wyznaniowego jest nie realny.

   Sam nie mam do końca zdania co do legalizacji prostytucji ponieważ wiem, że teraz nierządnice żyją w koszmarnych warunkach, bite, upokarzane.
   Z drugiej strony jak piszesz jest to legalizacja grzechu.

   Najbliżej obecnie mi do Kukiza

   Powiedz mi elpis co zrobił Dawid na początku swej kariery króla Izraela? pytanie retoryczne.

   1. Dawid jak wielu innych bohaterów wiary zrobiło również zło, ale opamiętali się, ale my mamy patrzeć na Tego, który nigdy nie zgrzeszył i iść za Nim. Najlepiej zawsze spytać siebie samego jak postąpiłby Pan na moim miejscu i wybrać to co On. Oczywiście do tego potrzebna jest mądrość, ale i ona jest dawana tym którzy proszą – na pewno wszyscy jej potrzebujemy

    1. dlatego na tym etapie uważam Kukiza za mądrego człowieka. On sam zaś często mówi o Bogu. Mówi bo dotknęło go zło przy narodzinach jego 3 córki.

  2. Poznanie Prawdy

   Nigdy za panowania szatańskich rządów nie będzie idealnego kandydata, może dlatego też że każdy z nich jest zwykłym człowiekiem, a żaden z nich biblijnie wierzącym. Apropos legalizacji prostytucji, to faktycznie nie jest to dobrym pomysłem i mi się rzuciło to w oczy. Z jednej strony, będzie opodatkowana (ale po co, gdyby nie istniała nie trzeba by było wcale tego robić…, to zarabianie na zbrodni, jak korupcja i inne), a z drugiej strony legalizacja to współudział właśnie w tym procederze, a powinno być odwrotnie, czyli powstrzymanie jego, aresztowanie porywaczy, szefów i kolesi tych mafii. Wszystkie rządy państw legalizują to co najbardziej amoralne, perwersyjne, obrzydliwie w oczach Bożych. Tym upadłym światem rządzi Szatan, więc on sprawuje rządy na świecie poprzez prezydentów, premierów. W zasadzie nie znam jakiegoś władcy, który byłby biblijnie wierzącym i odseparowywał się od tego świata – zginął by od razu, tak to działa.
   Pragnijmy więc szczególnie rządów Bożych na Ziemi. NWO to podróba, ułuda, iluzja, bo to wciąż ci sami zbrodniarze, którzy chcą nas wmanewrować w całkowite zniszczenie, w piekło. Antychryst to też podróba, będzie się zwał bogiem, a w rzeczywistości będzie działał odwrotnie w stosunku do prawdziwego Boga. To jest taka podróba Bożych rządów, Nowej Ziemi i Nowego Nieba.

 2. “Natomiast tak jak pisałem w dniu wyborów 10 maja proponuję modlitwę w dwa piątki o godzinie 20.00 za naród Polski.”

  popieram..

 3. 🙂 Modlitwa ma wielką moc. Popieram. 🙂

 4. Świetny tekst o demokracji i wyborach na blogu Krzysztofa Pomazańcowego:

  http://www.jeszu.pl/2015/05/demokracja-szatana.html

  1. wpisz sobie w wyszukiwarkę : ” IMIENNY CHAOS ISUS JESZU I INNE “

   1. Autor artykułu być może myli się w kwestii imienia Chrystusa, ale czy to znaczy ze w innych tematach tez bladzi? ” Demokracja Szatana” to naprawdę dobry, zgodny z Biblia tekst. Moze gdybyście tak tyle nie politykowali na tym blogu to dostrzeglibyście, ze inni tez maja coś ciekawego do powiedzenia lub napisania.

    1. Ula la la
     politykowanie na tym blogu jest rzadkie. Teraz akurat trafiłas w okres wyborów. to rzecz naturalna wartościować

 5. cytat “przeproszenie za grzech naszych przodków – bałwochwalstwo”
  bylem na wielkanoc w kosciele,oni dalej caluja figury kamienne,ustawia sie kolejka,klekaja i caluja nogi figury “Jezusa”

 6. Zgadzam się na post w piątek, nawet o samej wodzie cały dzień i oddania tej sprawy Bogu,oni myślą,że znowu wygrają i wyrolują społeczeństwo,nie wiedzą, MOCNIEJSZY JEST TEN KTÓRY JEST W NAS NIŻ TEN, KTÓRY JEST NA ŚWIECIE dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

 7. Poznanie Prawdy

  Jestem jak najbardziej w pełni za 🙂

 8. W sprawie prostytucji mam świetny pomysł! Należy ją upaństwowić i maksymalnie zbiurokratyzować :-). Wszystkie prostytutki muszą być państwowymi urzędniczkami. Czynne wyłącznie w godzinach urzędowych. Dostęp do pań po wypełnieniu stosu formularzy i oświadczeń, czas oczekiwania na rozpatrzenie do 65 dni :-D.
  Do modlitwy oczywiście się przyłączę :-).

  1. hie hie
   Z Tobą Diana to mąż chyba dobrze ma. Codziennie wesoły chodzi jak po kilku lampkach wina 😀

 9. Bojkot oznacza wygraną komorowskiego, jego elektorat jest bardzo zdyscyplinowany, budżetówka i geje.

  1. tak jak i elektorat PIS: katolicy, urzędnicy, AKowcy

   1. ja wiem, chodzi mi o ludzi którzy wcześniej głosowali na Kukiza czy Korwina oni mogliby zrobić różnicę. Z drugiej strony jak mówił Kukiz to wybieranie pomiędzy dżumą i cholerą.

  2. polecam wykład Szumlińskiego o powiązaniach komorowskiego z pro civili i jego zdradą, do której się przyznał w sądzie i oczywiście nic mu się nie stało

   http://www.youtube.com/watch?v=djdQBwjWMDI

   Żeby wygrał Duda wystarczyłoby że pokazał zeznania komorowskiego z sądu które są jawne i dostępne w internecie. Ale Duda jest częścią systemu i tego nie zrobi.

   tutaj link do zeznań komora

 10. Zgadzam się z Detektywem, robimy akcję w ten piątek, zakładamy post oraz modlimy się o 20 00 do Sprawiedliwego Boga.

  proponuję dodać jeszcze jeden punkt:

  – prośba do Wszechmocnego o to by sprawiedliwość wygrała nad kłamstwami i uciskiem tego kraju. Niech doznają wszyscy sprawiedliwości.

  robię odpowiedni post na zbawienie. com

 11. w zasadniczych sprawach, nie ma żadnej różnicy pomiędzy Komorowskim i Dudą. Ten ostatni na dodatek, ma koneksje z narodem wybranym.

 12. Nawet Jezus Chrystus, co się z Boga narodził, wszystkim nie dogodził…

  Wybór między dżumą a cholerą!? Dobrze powiedziane, aczkolwiek czy prawdziwym wierzącym chrześcijanom któraś z nich jest straszna?

  Przyłączam się do modlitwy, chociaż się codziennie Bogu w tych sprawach naprzykrzam…

 13. A nie mogłoby się okazać, że część głosów na Komorowskiego była sfałszowana, a do drugiej tury powinni wejść Duda z Kukizem? Przecież u Boga wszystko możliwe :-).

 14. Ja również przyłączam sie do jutrzejszej modlitwy 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: