Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Mogłem strzelać kiedy chciałem i do kogo chciałem”. Izraelski czołgista o konflikcie w Strefie Gazy

za onet.pl

 

“Według ONZ ubiegłoroczne 50-dniowe działania wojenne w Stefie Gazy doprowadziły do zniszczenia ponad 20 tysięcy domów – 60 tysięcy rodzin pozostało bez dachu nad głową. – Mogłem strzelać gdzie chciałem i kiedy chciałem – mówi izraelski czołgista biorący udział w walkach.

Izraelski żołnierz nie chce pokazać twarzy przed kamerą, bojąc się konsekwencji. W czasie wojny służył jako celowniczy czołgu, dziś jest cywilem. Mężczyzna twierdzi, że wstydzi się swoich czynów. – To przypominało Dziki Zachód. Mogłem skierować czołg w dowolną stronę i strzelać gdziekolwiek chciałem i kiedy tylko chciałem. To mi się nie podobało.

To tylko jeden spośród blisko 70 izraelskich żołnierzy – świadków, którzy wystąpili w nowym filmie dokumentalnym krytykującym działania zbrojne prowadzone przez izraelską armię w czasie konfliktu w Strefie Gazy. Pojawiają się również oskarżenia o zbrodnie wojenne. Dokument wyprodukowała lewicowa organizacja pozarządowa “Breaking the Silence” (“Przełamując milczenie” – red.), założona przez byłych żołnierzy, świadków zbrodni wojennych.

Do doniesień organizacji odniósł się Rzecznik Sił Zbrojnych Izraela. – To już nie pierwszy raz, gdy bezskutecznie prosiliśmy organizację “Breaking the Silence” o przedstawienie dowodów lub zeznań świadków dotyczących działań zbrojnych prowadzonych przez izraelską armię. Naszą prośbę przekazaliśmy jeszcze przed publikacją materiału, aby przeprowadzić niezależne śledztwo w tej sprawie. Niestety, w każdym z wymienionych przypadków organizacja “Breaking the Silence” odmówiła dostarczenia dowodów na poparcie stawianych w raporcie tez – twierdzi.

Według ONZ, w konflikcie zginęło około 2100 Palestyńczyków, w tym około 70 proc. cywili. Izrael twierdzi jednak, że połowa ofiar była bojownikami. Po stronie izraelskiej straty wynoszą ok. 70 ofiar śmiertelnych – niemal wszyscy byli żołnierzami.”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/moglem-strzelac-kiedy-chcialem-i-do-kogo-chcialem-izraelski-czolgista-o-konflikcie-w/whfnte

 

 

 

 

Trzeba wiedzieć przy tym, iż to nie robią Żydzi, ale podający się za Żydów. Atakującymi  nie są Judejczycy. Nie dajcie się nabrać.

Updated: 10 maja 2015 — 20:59

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: