Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wieczór wyborczy u detektywa. Na jesień politycy PO w więzieniach?

Jest dobrze. 7ka biblijna zwyciężyła. Miałem nawet napisać dziś o liczbie 7.

kukiz-braveheatr

Pierwszy raz odkąd mam prawa wyborcze jestem zadowolony z wyników wyborów!!!

Wyniki sondażu przeprowadzonego w lokalach wyborczych.

Duda 34,8 procent wyborców. Drugie miejsce zajął z wynikiem 32,2 proc. urzędujący prezydent Bronisław Komorowski.

Paweł Kukiz – 20,3 procent. Wielkie Brawa

olejne miejsca zajęli: Janusz Korwin-Mikke (4,4 proc.), Magdalena Ogórek (2,4 proc.), Adam Jarubas (1,6 proc.), Janusz Palikot (1,5 proc), Grzegorz Braun (1,1 proc.), Marian Kowalski (0,8 proc.), Jacek Wilki (0,6 proc.) i Paweł Tanajno (0,3 proc.

Antysystemowcy ogólnie mają ok 28%

 

Oczywiście największym zaskoczeniem jest wynik Pawła Kukiza ponad 20% !!

Ludzie się budzą o czym i świadczy wynik Dudy.

Korwin jest wielkim przegranym mimo tysięcy osób na wiecach. Znałem go osobiście. Przy skromnym Kukizie jest on człowiekiem pysznym i nie obliczalnym w słowach i skutecznie nie skutecznym od 20lat.

Jak widać skrupulatny program nie liczył się. Liczyła się szczerość i antysystemowość przy antypartyjności.

Palikota antyklerykalność przegrała

Przegrał także mdławy jak flaki z olejem Jarubas dbający o swą rodzinę w Świętokrzyskiem.

 

Kesja, czy warto było się kłócić? mówiłem że jak Marian będzie miał 2%, to  będzie dobrze. Nie przekroczył 1%.

 

Według mojej oceny najbliższe tygodnie będą wielką walką może i tragiczną między zwolennikami Dudy a Komorowskim. Haki, haki, haki i jeszcze raz haki będą dominować. Jeśli Duda wygra i jeśli dotrwamy bez upadku dolara do wyborów na jesień, to wyniki wyborów parlamentarnych spowodują masowe aresztowania ludzi z PO.

 

 

Popatrzcie jak te SBeckie sondażownie kłamały co do Dudy i do Kukiza.

 

Żałuję, że dopiero dziś obejrzałem te filmiki:

 

 

Updated: 11 maja 2015 — 11:25

37 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak Korwin dotrzyma słowa to Kukiz będzie mieć 24,7

  1. Kukiz wg mnie nie powinien wchodzić w koalicje z Koriwnem. Jest tam masa złych ludzi a sam Korwin neiobliczalny jest.

   1. No to jak nie dotrzyma słowa, to będzie świadczyć o tym że jest niehonorowy.

 2. Poznanie Prawdy

  Modlitwy o wypedzenie Krolowej Niebios w pewnym stopniu pomogly. Przydaloby sie wiecej takich zgromadzonych modlitw. Ludzie sie przebudzaja, ale pozostawanie wiekszosci w krk nas oslabia, pogarsza nasza sytuacje, nasza pozycje.
  Katolicy uparcie trzymaja sie Wielkiej Nierzadnicy i wrecz niemozliwa jest
  ich calkowita zmiana pogladow na temat Boga. Ludzie musza zwrocic sie bezposrednio do Boga. Pisze ze smartfonu jakby co.

  ich zmiana dexyzji

  1. Tak na to wygląda, że pomogły modlitwy!

   Kukiz rządzi tak na prawdę nad katolickim PIS, ponieważ będą to głosy zasilające koalicje z PISem. To już nie jakaś Samoobrona i 7%. To 20%. Na jesień jak Paweł to dobrze rozegra będzie około 25%. Zabierze głosy Korwinowi i częściowo PO.

 3. Jestem bardzo a to bardzo zawiedziony Kukizem, zawiedziony ponieważ w pytaniu na kogo przekaze glosy, bądz kogo będzie popierał odpowiedział że jest to wybór miedzy cholerą a dżumą więc nikogo niepoprze, czyli oznacza to że ten czlowiek się SPRZEDAŁ “systemowi” Bo palnąć takie hasło! po tym jak ta oferma i ofleja 5 lat kompromitowała RP która jest sterowana przez służby które jak nowotwór niszczą organizm jakim jest Polska jest poprostu niedopomyslenia.
  Spodziewałem sie wiecej po Kukizie, ale coż… chyba nie ma sie czego spodziewać po czlowieku który mówi że jest się w stanie z kazdym dogadac od lewa do prawa byle by wprowadzić te jowy, oraz po człowieku który w radio sympatycznie podchodzi do szamba jakim jest genderyzm, do szamba i zgnilizny któro zalewa zachodnią cywilizację.

  1. ” jest to wybór miedzy cholerą a dżumą więc nikogo niepoprze”

   bo jest taki wybór

   ” mówi że jest się w stanie z kazdym dogadac od lewa do prawa”

   to była jego zagrywka. Sam powiedział triumfalnie “jeśli mysleliście że jowy to mój jeden postulat to się grubo myliliście, jakbymsy mieli więcej to podzielilibysmy Polaków”.

   “tóra jest sterowana przez służby”

   masz dowody? jak nie to jesteś oszcercą a tacy nie dostaną się do królestwa niebios.

   ” oferma i ofleja:

   skąd taki tekst chrześcijanina. Ty chyba głosowałeś Kolego na Brauna, zgadza sie? więc żal Ci jako zwolennikowi Brauna, z KRK że nie poprze innego przedstawiciela z KRK

   1. Słuchając jego odpowiedzi odniosłem wrazenie że subtelnie namawiał swoich wyborców by nieposzli do wyborów, czyli bardzo mile zagranie dla obozu obecnie rzadzącego 🙂
    Tak, decyzję podejmowałem do … niemal ostatnich minut, Braun badz Kukiz, cieszę się że wybrałem tego pierwszego, aczkolwiek mam nadzieję że przejży na oczy odnośnie polityki panstwa Watykan.
    Przepraszam pana prezydenta, ale tak to wygladało, niestety ale tak się to odbiera.
    Nie chcę się w żadnym wypadku nasmiewać z pana prezydenta, zyczę mu w przedewszystkim zbawienia i spotkania się z Panem Bogiem w miłej atmosferze czyli życia wiecznego.

   2. Chciałem jeszcze uzupełnic swoją wypowiedz, bo tak sobie pomyslalem że my jako chrześcijanie zapominamy że za rządzących trzeba się modlić, modlić się o to by trafnie podejmowali decyzje, i nie ważne jaki obóz rządzi, tyczy się to każdego rządu.
    Bowiem to Nasz Bóg daje nam taki czy inny rząd. Dzisiaj lekko zawiało lekkim powiewem na raczej pozytywne zmiany, więc dziękujmy Bogu za to co mamy.
    Przepraszam że do obecnego pana prezydenta użyłem takich sformuowań,nie chce go obrażać i chcę być mu życzliwy, i myslę że tak będzie. Jego gafy wynikają raczej z przyczyn których myslę że każdy z nas niechciałby posiadać, więc szydzenie z niego raz że jest nie chrześcijanskie a dwa sciąga na nas “bicz” boży.
    Co do Brauna to tak jak pisałem, jest raczej zaślepiony propagandą/ideą religii watykańskiej, mam nadzieję że przejrzy na oczy.
    Ale dostrzegam też humorystyczny akcent jego kampani, mianowicie jego hasło “Kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym” przejdzie do historii jako ciekawy barwny slogan słowny. Oczywiście my jako chrześcijanie błogosławimy Żydów, a po drugie ci co sprawują ten “zarząd powierniczy” niekoniecznie są/muszą być Żydami.

  2. Ale, ale bardzo mnie milo zaskoczył pan Korwin, poniewaz na pytanie kogo poprze/komu przekaże głosy odpowiedzial że jego wyborcy maja swój rozum i wiedzą na kogo glosować.
   Czyli bardzo mila dyplomatyczna odpowiedz, własnie po takich odpowiedziach poznaje kunszt i klasę polityka.

 4. Może i Kukiz nie wygrał wyborów prezydenckich ale wydaje mi się, że jak będzie startował w tym roku do parlamentu to ma spore szanse. Ludzie będą na niego głosować.

  1. Jestem przybity. Zmobilizowałem się, głosowałem. Byłem przekonany, że Kukiz zwycięży, a przegrał. Czuję ogromne zniechęcenie.

   1. wygrał, jest największym wygranym. Ponad 20% poparcia startując pierwszy raz to jest kolosalne poparcie

 5. Ja również na Pawła głosowałam, jestem dumna z wyniku. Po raz pierwszy uwierzyłam, że ludzie chcą zmiany, że się budzą. Odzyskałam wiarę w polski naród:) Uważam, że ten wynik był naprawdę dobry. Szansy na wygraną nie miał i to było raczej wiadome od początku.
  Tylko co dalej… nie chcę głosować na Dudę, ale jak pomyślę, że Bronek ma wygrać to płakać się chce.

  1. Dokładnie Ewa,
   To nie tylko zwykła radość, ale również nadzieja w tej beznadziei. Może to głupie, ale wczoraj poczułem się trochę jakby Anglia była juz u nas.
   Co za tęsknota za normalnością.

   Mnie się jednak wydaje że we wrześniu dolar upadnie i politycznie może być ciężko, wprowadzą stan wyjątkowy a wyborów nie będzie.
   Tak czy owak miło. Kto wie czy nasze modlitwy nie poskutkowały i myślę że warto się modlić o ten kraj. Może ja, my nie docenialiśmy modlitwy za kraj…

   1. Ja wczoraj dosłownie płakałam i dziękowałam Bogu, że dał taką nadzieję. Co będzie to będzie ale uważam, że naród dał wczoraj prawdziwy popis. BRAWO POLACY! Zrobiliśmy co mogliśmy:)
    Piotrze masz rację, to była kwestia modlitwy i jeszcze ta siódemka:) Nie wolno się poddawać, nigdy.

    1. tak i teraz tak myślę, że źle czyniłem łożąc nadzieję w jakiegoś Korwina Mikke a nie w modlitwę i pomoc Boga. Cóż…niewiedza kosztuje.

     Jak Jouze pokonał Jerycho tak my możemy z pomocą Boga Ojca rozbić ten system.

     “Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich”.

     Może powinniśmy jeszcze w tym tygodniu sie modlić za kraj?….

  2. co do wyboru, to na spokojnie rozważam, ale chyba Na Dudę jednak zagłosuje.
   Moje myślenie w tej kwestii było następujące:
   Duda i Komorowski są systemowcami więc wypadałoby nie głosować.
   Jeśli nie zagłosujemy, to Komorowski nie tylko nie zostanie ukarany, ale wzmocni wynik PO na jesień.

   1. Na pewno wielu zagłosuje na Dudę w ramach “mniejszego zła”.

    1. Oj wielu też boi się PISowców i sam nie wiem co jest mniejszym złem

 6. Popieram pomysł z modlitwą:) Super!!! Ja zagłosuję chyba na Dudę, chociaż mnie odrzuca, ale jaki mamy wybór?? Myslę sobie, że zrobię wszystko by nie wygrał Komor.

  1. I jedno złe i drugie złe. Tak naprawdę nie ma wyboru. Głosowanie na Dudę to głosowanie na krk i Rydzyka oraz ich dalsze panoszenie się w kraju. Głosowanie na Komorowskiego też nie wchodzi w grę. Zostaję w domu i Bogu w modlitwie powierzam ten kraj.

   1. no niestety ale taka jest prawda 🙁
    Popieram z modlitwą..

    1. popieram.. również zostaje w domu i w modlitwie powierzam nasz naród Bogu..

  2. Żydzi to jedna rodzina i jak wygra Duda to wygra Komorowski, proste jak budowa wykałaczki. Aż się wierzyć nie chce, że się nabieracie na ten polityczny podział, który jest fikcją nie tylko za oceanem.

   Moim zdaniem Kukiz ma za zadanie zebrać swego rodzaju masę krytyczną która narosła w społeczeństwie i przygotować grunt pod nadchodzące wydarzenia, niekoniecznie sam zainteresowany musi zdawać sobie z tego sprawe że jego osoba zostanie wykorzystana do niecnych celów. Wielu Polaków będzie się w nim upatrywać przywódcy przyszłej rewolucji o ile już się nie upatruje (tym bardziej jak zdobędzie dobry wynik w wyborach) i pójdą z nim na barykady oddawać krew za sprawe, której nie wygrają i za którą nawet nie warto podnosić szabelki. Nie wydaje mi się, żeby to było chrześcijańskie i nie rozumiem tej ekscytacji. Paweł Kukiz został poparty przez Wojewódzkiego, żyda który cieszył się jak dziecko wkładając miniaturę polskiej flagi w psią kupę. Super. Żydzi nigdy nie będą udzielać poparcia komuś, kto stanowiłby dla ich władzy realne zagrożenie, tym bardziej wiedząc jaki niezadowolenie społeczne panuje w społeczeństwie. A najciekawsze jest to, że Kukiz lubi nosić biało-czerwoną opaskę na ramieniu, identyczną jak powstańcy.

   To jak chrześcijanie, będziecie się bić z Kukizem na barykadach? 😉

   1. “Moim zdaniem Kukiz ma za zadanie zebrać swego rodzaju masę krytyczną która narosła w społeczeństwie i przygotować grunt pod nadchodzące wydarzenia, niekoniecznie sam zainteresowany musi zdawać sobie z tego sprawe że jego osoba zostanie wykorzystana do niecnych celów. Wielu Polaków będzie się w nim upatrywać przywódcy przyszłej rewolucji o ile już się nie upatruje (tym bardziej jak zdobędzie dobry wynik w wyborach) i pójdą z nim na barykady oddawać krew za sprawe, której nie wygrają i za którą nawet nie warto podnosić szabelki”

    Sam o tym pisałem i brałem to pod uwagę od eurowyborów i nadal biorę że czeka nas kontrolowana rewolucja obalająca ten system. Wierzę Kukizowi i fakt moga go wykorzystać. Póki co nic nie tracimy. Poszliśmy tylko do urn a i tak przez ostatnie 20 lat mieliśmy wybór między Aszkenyzejczykami z prawa a Aszkenazyjczykami z lewa.

    I kto mówi o biciu? Przesadzasz.

 7. Obejrzałem wystapienie pana Kukiza, powiedział prawde na temat systemu politycznego i medialnego w PL.
  Było też podziekowanie dla rodziny w tym żony i rodziców, niby większość polityków dziękuje żonom w takich sytuacjach niemniej Kuki zrobił to w wyjatkowy sposób, zresztą niedziwię się po tym co przeszedł, ale fakt faktem jest to też bardzo chrześcijańska postawa, ponieważ żona ma wspierać męża, wspierać by oboje odniesli sukces. Mógłbym chyba nawet okreslić ze mamy tu doczynienia z sytuacją biblijną ponieważ za wspieranie męża i za “uległość” wobec męża żona została wywyższona. Myslę że wlasnie tak działają zasady pochodzące od Boga, własnie jesteśmy tego naocznymi swiadkami.

 8. Duda zmiecie Komorowskiego bez naszego udziału:

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybory-prezydenckie-2015-kiedy-pkw-poda-wyniki-wyborow/zw9xe5

  Powinniśmy się modlić o mądre pełne miłości i pokoju rządy bo ciężko to widzę, a widze to tak:
  Duda wygrywa, odgrzewają kwestię Smoleńska, Kościół jest w PL antyrosyjski, fronda podpuszcza przeciw Rosjanom. Wypływa zemsta Kaczyńskiego i Macierewicza.

  1. Jak Duda wygra to smoleńsk nie będzie poruszony do jesieni, bo to by był samobój. Będzie robił wszystko by pokazać jaki to pis jest dobry, ale prawdziwą twarz pokażą po wyborach parlamentarnych, Ja nie ufam pisowi, a ludzie nabiorą się na ten teatrzyk, i wtedy zacznie się wielkie stawianie pomników….mimo to na Dude oddam głos, bo szogun przegiął…

   Dziwne, że Kukiza nie zniszczyli na starcie choć wiedzieli, że to godny rywal, medialne błoto nie zostało na niego wylane, aż dziw i tak jak ktoś wcześniej wspominał Kukiza będą mogli wykorzystać do swoich celów.

   Kukiz mógłby zrobić partię, bo chyba po to tylko kandydował do urzędu prezydenta, a sam zapewne nie spodziewał się takiego wyniku… tylko czy zdąży przejść przez restrykcyjne składanie papierków … na pewne obecny rząd my tego nie ułatwi 🙂

   1. W takich sytuacjach wychodzą rzeczy, które, być może, nigdy nie ujrzałyby światła i dalej wszyscy udawaliby jacy są “wspaniali”. Tak naprawdę nie ma żadnej różnicy – PO, PiS, SLD, PSl – wszystko to samo. Jeśli chodzi o krk wszystkie partie w tym temacie zachowują się tak samo, wystarczy zobaczyć jakie środki finansowe tam idą. A dokąd zmierza kościół -http://www.fronda.pl/a/dlaczego-watykan-nie-powstrzyma-niemcow,51259.html.Trafiłam też dzisiaj na taki materiał – https://www.youtube.com/watch?v=LZnQm-zQr4w. Może coś w tym jest ?

 9. Jeśli wygra Duda to szykujmy sie chłopaki na autentyczną wojnę z Rosją..

  1. ja myślę, że to nie będzie miało znaczenia kto wygra, scena przez Talmudystów jest ustawiona.

   1. Popieram. Myślę,że wszystko jest ustawione i przygotowane. Stanowiska “obsadzone” zgodnie z planami i potrzebami. Nam pozostaje jedyna broń, którą jest modlitwa i wiara, że Bóg nad wszystkim panuje. Wiemy, że to ON jest tym, który ZWYCIĘŻA.Cieszmy się, bo PAN jest blisko i położy kres niegodziwości. 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: