Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Joel Osteen gani Apostołów Pawła, Piotra i Jana

Wypowiedzi tego człowieka coraz częściej komentowane są w amerykańskim świecie chrześcijańskim. Od kilku tygodni praktycznie nie ma dnia, aby coś nowego się nie pojawiło z jego udziałem. Właśnie z tego względu przedstawiłem Wam jego sylwetkę kilka dni temu. Jeśli nawet nie ejst antychrystem ani fałszywym prorokiem, to jest wielkim budowniczym religii antychrysta. Tym razem mamy szokującą wypowiedź przed 2 lat nt apostołów. Niestety z translatora. Gdyby ktoś chciał wychwycić z oryginału tekstu tj on tutaj:

http://www.freerepublic.com/focus/religion/3059879/posts

 

 

Według Joel Osteen – Pasterza Lakewood Church w Houston w Teksasie, te pierwsze nie mają racji wieku apostołowie i przestarzałe , a on wyjdzie śmiało wnioskować pośrednio, że apostołowie Paweł, Piotr i Jan, którego napisał wiele z Nowego Testamentu były złe i trzeba należy skorygować ich.

Zapytany wprost, czy ludzie, których otwarcie praktykujących homoseksualistów są przyjmowane do Królestwa, Joel Osteen odpowiedział “Oczywiście, każdy jest.”

Wszyscy musimy uważnie wsłuchać się w słowa, że ​​”mąż Boży” przemawia jak idzie na wywiadach, więc my również możemy znaleźć błędy w przepowiadaniu pierwszych apostołów wieku.

Joel przyznaje, że niektóre rzeczy są “grzechem”, ale mówi: “Ja nie uwzględniają te rzeczy z ambony. Tylko podejść w wywiadach. “Na pytanie, czy otwarcie uprawiania gejem / osoby homoseksualne będą przyjmowane do nieba, Joel Osteen odpowiedział:” Wierzę, że tak będzie. ”

On nie mówi się o potrzebie pokuty.

Joel Osteen przynosi nam uniwersalizm

Doktryna uniwersalizmu jest przekonanie, że wszyscy ludzie są “zapisane” bez względu na to, kim jesteś i co zrobiłeś.

Jest to nowa wersja “dobrej nowiny”, że jest dużo lepiej niż wiadomości Jezus i Apostołowie głosili 2, lata ooo temu, który był zbyt wąski w zależności od sposobu Joel Osteen wyjaśnia jego “wiadomość”.

“Jestem dla wszystkich”, mówi Joel Osteen, “nie jestem w wyłączeniem osób. Jezus może objawić się do nikogo. ”

Chodzi o to, że skoro nikt nie będą akceptowane, jeśli jesteśmy powołani, by być “świętym”, a następnie mają być akceptowane. Więc idzie tę logikę. Doktryna ta jest również zdania, że ​​wszystkie drogi prowadzą do nieba, więc nie ma jednego “drogą, prawdą i życiem, które prowadzi do ojca.”

Według Joela, “grzech oznacza przegapić znak”, które, choć technicznie poprawne, stoi w przeciwieństwie do nauk wielu pisarzy biblijnych, które uczą, że grzech jest pogwałceniem Bożych Świętych U. więc jeśli przez brak znaku Joel oznacza naruszającego Boga sposoby, to tak, grzech brakuje znaku.

Według przeterminowanych pisarzy Biblii, “zapłatą za grzech jest śmierć”, dla których wymagane jest krew i dla którego ofiara została przedstawiona.

To brzmi dużo bardziej surowe powiedzieć SIN jest zdrada karana śmiercią, niż powiedzieć, że jest “brak znaku”, który jest nieco niekompletna. Grzech jest także “do ponoszenia winy, ponieść karę”, która według Pisma jest śmierć.

Rzymian 6:23 “Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć ; lecz darem łaski Bożej jest żywot wieczny w Chrystusie Jezusie, Panu naszym. “

Pytany o ludzi, którzy żyją w otwartym grzechu, Joel uśmiechem powiedział: “Ja nie zamierzam krytykować tych ludzi. Nie mam zamiaru być wobec tych osób. Oni są dobrzy ludzie. ”

Tak dla odmiany, Apostoł Juda jest “ludzi walnąć”, gdy powiedział:

Judy 1: 14-16 “I Enoch również siódmy od Adama, prorokował z nich, mówiąc: Oto przyszedł Pan z tysiącami swoich świętych, aby dokonać sądu nad wszystkimi i ukarać wszystkich bezbożników za nimi z wszystkie ich bezbożne uczynki, które są bezbożni popełnione, i za wszystkie twarde słowa, jakie bezbożni grzesznicy wypowiedzieli przeciwko niemu. Są szemracze, narzeka, chodzenia po własnych pożądliwości ; a ich usta mówią wielkie opuchnięcia słowa, mając męskie osób w podziw ze względu na korzyść. “

Żona Joela powiedział Piers Morgan niedawno. “To ludzie, że jesteśmy po. Nie chcemy, aby ocenić ich grzech. Chcemy zachęcić ich i je kocham. Jesteś tylko wygra ludzi poprzez dotarcie do nich. ”

Czy to nie jest tak niesamowite! Wszystkie są o ludziach! Chcą cię i być akceptowane bez konieczności omówienia czegoś takiego nawrócenia lub sprawiedliwości. Są to “judgmental” przedmiotów, które po prostu nie potrzebują.

Te nowoczesne gigantów dni ministerstwa poszły w telewizji, aby zasadniczo poprawne Apostołów Piotra, Jana i Pawła, aby powiedzieć … są źle … jeśli słuchać Joel Osteen. Tak wiele w całym kraju są tak dumni z tego pastora i jego odwagę w konfrontacji z Ojców Kościoła!

Według Joel Osteen, Apostoł Paweł błędnie podano do Koryntian …

1 Koryntian 6: 8-10 “Nie, wy nie tak, i oszukać, i że swoimi braćmi. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani, ani alkohol, narkotyki same w sobie z ludzi, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego “.

Mówiąc to, według Joel Osteen, Apostoł Paweł jest “wykluczenia” i powinny być skarcony i poprawione. On jest oczywiście błędne i nigdy nie powiedział te rzeczy do kościoła w Koryncie.

Korynt był znany ze swojej otwartości seksualnej i rozwiązłości, tak dla Pawła do “potępienia” tych wszystkich “dobrych ludzi” była całkowicie w porządku, a on musi być skarcony.

Kiedy Paweł pisał do Rzymian też było w kompletnej błędu, stwierdzając, co następuje w pierwszym rozdziale swego listu, według Joel Osteen.

“Także i mężczyźni opuściwszy przyrodzone używanie niewiasty, zapalili się w swej pożądliwości jedni ku drugim; mężczyźni z mężczyzn pracujących, co jest niestosowne, i odbieranie w sobie tę nagrodę czynicie ich błędu, co było spotkać. “

Według Joel Osteen, Paweł był całkowicie błędne i stwierdzić, że bycie homoseksualistą jest grzechem jest bycie “osądzać” i nie powinny być tolerowane. To jest po prostu nie tak według Joel Osteen. Wiele osób zgadza się z Joel Osteen dzisiaj i tak, Apostoł Paweł jest najwyraźniej błędne i niewłaściwe w swoim liście.

Joel idzie zwrócić uwagę na dodatkowe błędy w słowach Apostoł Paweł napisał.

“Kto znają orzeczenie Boże, że ci, co takowe rzeczy winni są śmierci, nie tylko to samo, ale mają przyjemność im, że je zrobić.” Paweł udał się do zapisu w pierwszym rozdziale Listu do Rzymian, który według słowa Joel Osteen, że jest głęboko błędna i błędne.

Apostoł Paweł powinien pokutować za mówienie takich rzeczy według Joel Osteen. Coraz więcej ludzi w Ameryce zgadzam się z Joelem, że apostoł Paweł powinien być skarcony za takie rzeczy nigdy nie mówią, bo Paweł nie przyjmuje ludzi jak Joel Osteen jest.

Równie błędne i niewłaściwe według Joel Osteen to słowa Pawła do Galatian kościoła. W jego pismach, Apostoł Paweł wykonane wspaniałe komentarze, które były wyraźnie wykluczające oświadczenia dotyczące Brytania i tych, którym są akceptowane, i w ten sposób dokonał błędu poważnego według Joel Osteen.

Sprawdź, czy możesz wykryć absolutnie fałszywe oświadczenia, że ​​apostoł Paweł dokonane Galatian kościoła według podanej nauki Joel Osteen.

List do Galatów 5: 19-21 “Teraz uczynki ciała są oczywiste, które te są Nierząd, nieczystość, wyuzdanie, bałwochwalstwo, czary, nienawiść, wariancji, emulacje, gniewu, waśni, seditions, herezje, Envyings, zabójstwa, pijaństwo, revellings, a takie jak: z których mówię wam, zanim, jak również mówiłem w czasie ostatnich, którzy się takich rzeczy nie odziedziczą królestwa Bożego. “

Można wyraźnie zobaczyć, co się Joel Osteen tak nieszczęśliwy, że już go nie ma w telewizji, aby to poprawić! To jest ten rodzaj retoryki według Joel Osteen, który jest całkowicie fałszywe i nie oddaje się Bogu, że służy.

Bóg Joel Osteen za kocha wszystkich i nie ma żadnych wyłączeń, bo wtedy, według Joela “, nikt z nas nie będzie zbawiony.” Więc jeszcze raz, apostoł Paweł był całkowicie błędne i nie powinny były napisane w tak trudnych i niewrażliwe słowa do kościoła Galatian według Joel.

Wyobrażam sobie, Joel Osteen powie “wstyd Apostoła Pawła na zawsze pisząc takie nienawistne słowa!”

Teraz nie tylko jest Joel się skorygować błędne apostoła Pawła, ale Apostoł Piotr został także w poważne pytanie do jasno będąc wykluczenia, gdy pisał te słowa.

1 Piotra 1: 14-16 “Jako posłuszne dzieci, nie kształtując siebie według dawnych żądz w swojej ignorancji: Ale jak on, który was powołał, święty jest, i wy bądźcie świętymi we wszelkiem obcowaniu; Bo jest napisane: Świętymi bądźcie; bo Ja jestem święty “.

Według doktryny Joel Osteen, teraz wspólnie z nas wszystkich, jak “jego przesłanie,” jest wyraźnie bardziej ewoluowały i oświeceni niż archaiczny apostoła Piotra, nikt nie może być świętym. Pozostaje nam stwierdzić, że Peter jest błędne i osądzania. Jakie straszne jarzmo i potępienie Apostoł Piotr stara się umieścić na dobrych ludzi pisze do.

Dodatkowo, Apostoł Piotr mówi dalej rzeczy, które są całkowicie przeciwko Bogu w Lakewood Church Pastora, kiedy stwierdził, co następuje.

2 Piotra 2: 6-8 “A obracając miast Sodomy i Gomory z popiołów skazani na ich obalenia, co czyni je do tych, które ensample po niepobożnie żyli; I wydana tylko Lota, dręczona brudnej rozmowy bezbożnego: (W przypadku, że sprawiedliwy mieszkając między nimi, widząc i słysząc, dręczona duszę sprawiedliwą z dnia na dzień z ich bezprawnych czynów;) “

Według komentarzy publicznych Joel Osteen jest, można by stwierdzić, że Apostoł Piotr był w kompletnym błędzie i oszukani, gdy pisał takie rzeczy. Jakie straszne potępienie. On wyraźnie nie wiedział, że doktryna Joel Osteen głosi lub nigdy by nie powiedział takie straszne i krytyczne rzeczy.

Joel Osteen pośrednio sugeruje (delikatnie), że apostołowie byli fałszywe i były krytyczne i osądów i nie powinny być dziś słuchał w Ameryce. Wszyscy musimy słuchać zamiast Joel Osteen i Oprah Winfrey.

Teraz Apostoł Jan wykonane jeszcze większe błędy, jeśli punktem odniesienia jest “wiadomość” Joel Osteen, gdy stwierdził niektóre rzeczy, które pisał, które według Joel Osteen, jest po prostu i po prostu nie jest prawdą.

To zajmuje dużo odwagi Joel przeciwstawić tych pism, ale on wierzy w jego “uplifting i zachęcający” doktryny, że nie popiera takich trudnych i osądów wypowiedzi, jak napisane przez tych starożytnych Apostołów.

Wszyscy powinniśmy modlić się o Joel Osteen bo potrzebuje naszych modlitw, jeśli on będzie nadal mistrzem przyczyny uciskanych i potępiony przez pism i oświadczeń Apostołów jak Pawła, Piotra i Jana.

Objawienie 21: 8 “Ale bojaźliwych i niewierzących, i obrzydliwe, i morderców, i wszetecznicy, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców, ma swój udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką, która jest drugim śmierć “.

Widzisz, według Joel Osteen w niedawnym wywiadzie, “Bóg nie widzi grzech jako gorsza od drugiej” i wszyscy idą do nieba. Podobno w Biblii Joel Osteen, on został zredagowany niewybaczalny grzech. Więc jeśli jesteś wyznawcą Joel Osteen jest to ta wypowiedź apostoła Jana muszą wydawać się po prostu źle.

Apostoł Jan nie wie, co on mówi i musimy słuchać mądrości Joel Osteen. Apostoł Jan wyraźnie był w błędzie i powinien zostać skarcony za sugerowanie, że ludzie, którzy mówią kłamstwa będą mieli udział w jeziorze ognia.

Jaki był Jan Apostoł myśli pisząc takie rzeczy ??? osądów

To jest straszna rzecz do powiedzenia i nikt nie, na pewno nie Jan Apostoł, powinien mieć możliwość powiedzieć takie rzeczy. Jak mówi Joel, “nie wystarczy potępienie w świecie” i nie musimy już.

Ponadto, w swoim liście, Apostoł Jan mówi takie rzeczy jak …

1 Jana 3: 8-10 “Kto popełnia grzech, z diabła; dla grzeszy diabeł od początku. W tym celu Syn Boży objawił, że on może zniszczyć dzieła diabła. Kto z Boga się narodził, grzechu nie popełnia; za zbywa nasion w nim i nie może grzeszyć, gdyż z Boga się narodził. W tym dzieci Boże są oczywiste, i dzieci diabła: każdy, kto nie czyni sprawiedliwość, nie jest z Boga, ani on nie miłuje brata swego “.

Teraz według Joel Osteen i tysiące, które zgadzają się z jego “wiadomości” Cały ten fragment powinien zostać usunięty ze stron Biblii i nikt nie powinien mówić takich rzeczy. W rzeczywistości, Joel przechodzi do akcji, że jest to dokładnie ten rodzaj kazań, które będą utrudniać “wzrostu kościoła.”

Apostołowie Paweł, Piotr i Jan słuchaj. Joel Osteen karci was wszystkich.

Teraz słuchaj, Joel Osteen i jego posługa w Houston są o ludzi. Stoi się o swoje prawa! On bierze bardzo duże ryzyko, ponieważ … jeśli się myli, a apostoł Paweł ma rację … to on stoi być przeklęty! Więc on potrzebuje twojej pomocy w modlitwie TERAZ!

List do Galatów 1: 9 “. Jak powiedzieliśmy wcześniej, więc powiedzieć, że teraz znowu, jeśli ktoś zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą przyjęliście, niech będzie przeklęty!”

Zamiast tego, wszyscy muszą słuchać jego przesłaniem powszechnej akceptacji i bezprawia życia bez potępienia, więc wszystko może “podnieść na duchu” i być “wspieranie i miłości” do wszystkich osób, bez względu na styl życia i wybory robią. Wszakże, zgodnie z Joelem, Bóg kocha nas wszystkich i każdy ma do nieba, tak rozjaśnić!

Nie ma wyłączne droga do Królestwa. Według Joel Osteen, musimy usłyszeć tę wiadomość, ponieważ jest to prawo, że wiadomości i ktoś mówi, że jest wyłącznym droga do Boga jest nie tak.

Joel wiedział, spojrzeć na wielkość swojego kościoła! On jasno mówi ci prawdy bardziej niż ktokolwiek inny w historii.

Jana 14: 6 “Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie”

Dokładnie, ile błędów jest zbyt dużo?

 

 

Tutaj powiedział: Jezus Chrystus nie jest jedyną drogą:

 

Zaktualizowane: 11 kwietnia 2015 - 21:13

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Moim zdaniem Joel daleki jest od gloszenia ewangeli blizej mu do nwo kwestia tego czy zdaje sobie z tego sprawe

  1. Kiedyś oglądałem jakiś filmik, gdzie ktoś relacjonował i argumentował, że za Osteenem łażą demony pilnujące, czy postępuje zgodnie z wytycznymi… Moim zdaniem, nawet jeśli nie należy oficjalnie do jakiejś szkoły tajemnic itp., to i tak jest w pełni im posłuszny.

  2. Białe jest czarne, a czarne jest białe…
   He he

   https://www.youtube.com/watch?v=9fVSLFYWTZk

   A wilki chodzą w owczych skórach…

 2. Jesli chcecie wyrobic sobie zdanie o Joel Osteen “zalajkujcie” jego strone na Facebook. Ja tak kiedys zrobilam. Za przykladem koleranki-chrzescijanki chcialam sledzic wpisy pastora Lake Wood w celu poglebienia swojej chrzescijanskiej swiadomosci. Zauwazylam, ze Joel bardzo duzo uwagi poswieca przemianie duchowej czlowieka, czasem jego spostrzezenia wydaja sie byc jakby fragmentami z poradnika “Jak powinienes dobrze zyc”, “Jak byc szczesliwym”. Hmm zawsze tylko “you” – ty, wy, zawsze ta jednostka, tak malo mowi o wspolnocie. Bardzo ladnie pisze tez o Bogu, ale ani razu nie znalazlam w jego postach, aby padalo imie Jezus Chystus. Tak jakby chcial byc bardzo uniwersalny w swoim przekazie. Ot takie madrosci zyciowe czlowieka. Tylko, ze ja nie chce czytac o sobie, o czlowieku jakim powinnam byc, czy o jakims tam “bogu”. Ja chce czytac konkretnie o Jezusie, o tym Jezu Chrystusie, ktory 2000 lat temu przelal za mnie i za wielu swoja krew. Chce wlasnie takiego Boga, Boga odkupiciela Jesu Chrystusa, ktory przyszedl na ziemie i poniosl dobrowolnie, bo z milosci, niewinna ofiare za moj grzech, i chce Boga Ojca, prawdziwego Ojca niebieskiego, ktory pala do mnie nieograniczona miloscia.

  1. W skrócie: ewangelia to samorealizacja, a nie samozaparcie. Tak łatwo jest komuś powiedzieć – twój bóg też jest ok kochajmy się, niż – twój bóg to lipa lepiej to zostaw.

 3. Gotquestion.pl to naprawdę dobra strona, te fałszywe nauki są tam precyzyjnie wyjaśnione, no i dużo jest o krk- jakby ktoś potrzebował dla kogoś.
  http://www.gotquestions.org/Polski/pytania-dotyczace-falszywych-doktryn.html

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish