Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rak krtani po seksie oralnym

W wielu materiałach biblijnych napotkałem informację o zakazie uprawiania seksu oralnego. Dzisiaj przeglądając wiadomości z mojego regionu natrafiłem na taką informację:

 

“Wśród młodych mężczyzn dramatycznie rośnie liczba nowotworów gardła wywołanych wirusem, który przenosi się podczas seksu oralnego. W Świętokrzyskim Centrum Onkologii wykonuje się rocznie blisko 50 operacji radykalnego usunięcia krtani z powodu nowotworu wywołanego przez wirus brodawczaka ludzkiego.

O nowotworach głowy i szyi mówi się rzadko, bo stanowią zaledwie 5 proc. zachorowań na nowotwory, ale w ostatnich latach nastąpił dramatyczny wzrost zachorowań na nowotwory jamy ustnej, gardła i krtani – mówi doktor Sławomir Okła, laryngolog kierownik Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Niestety, 75 procent tych nowotworów rozpoznawanych jest w bardzo zaawansowanym stadium choroby, bo pacjenci zgłaszają się zbyt późno.

– Najczęściej bagatelizują objawy, bo te nowotwory nie bolą, a do lekarza idą dopiero wtedy, kiedy ból nie daje im żyć – mówi laryngolog. – Wówczas leczenie jest już bardzo trudne, wymagające rozległych i okaleczających zabiegów operacyjnych, zaawansowanych technicznie rekonstrukcji. Mimo naszych możliwości, ci pacjenci mają nikłe szanse na całkowite wyleczenie. Rocznie w tej klinice operowanych jest 2,5 tysiąca chorych.

Seks oralny nie jest bezpieczny

Chorują przede wszystkim dwie grupy: osoby w wieku 50-60 lat palące papierosy i spożywające codziennie alkohol wysokoprocentowy oraz młodzi mężczyźni około 40 roku życia, u których stwierdzono zakażenie wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV).

– Wiemy już, że ten typ nowotworów gardła, jamy ustnej i krtani jest wywołany przez wirus brodawczaka ludzkiego, który u kobiet powoduje zachorowania na raka szyjki macicy. Przenosi się przez seks oralny – wyjaśnia dr Okła. Najmłodszy pacjent z rakiem krtani miał 32 lata. Jak informuje szef Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi w ŚCO, rocznie wykonuje się tu 50-60 całkowitych usunięć krtani u pacjentów, u których rozwinął się nowotwór po zakażeniu wirusem HPV.

– Seks oralny nie jest seksem bezpiecznym – podkreśla dr Okła.”

 

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140922/ZDROWIEIURODA010101/140929689

 

Dereck Prince lub Bill Subritzky  w jednym z wykładów mówił o negatywnym wpływie seksu oralnego na mentalność kobiety, która po jakimś czasie prawdopodobnie stanie się lesbijką lub feministką lub chce rządzić w związku.

Biblia zakazuje Sodomi a więc nienaturalnej milości fizycznej. Artykuł powyżej jeszcze raz tylko potwierdza dobro i zasadność  Prawa Bożego. Łamiąc Prawo Boże działasz nie tylko wbrew Bogu, ale przeciw sobie.

Teraz popatrzcie, jesli Bóg coś zaleca, zabrania, to nie stosujemy tego, ale kiedy naukowcy, lekarze o tym nam mówią, to wzbudza to zmianę postawy. Jestem pewien, że po tym artykule jakieś 80% przestanie uprawiać seks oralny.

Pomyślcie o ile więcej Biblia ma racji w innych kwestiach.

Updated: 23 września 2014 — 16:56

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Dlatego słowo Boże jest pożyteczne do nauki do ochrony nas przed różnymi złymi rzeczami.Dlatego jest to księga praktyczna.Szkoda że nie wszyscy chcą do niej sięgać.Bóg wie co dla nas jest dobre.

  1. To niech teraz inni sobie przemyślą, co się z nimi stanie jeśli przyjmą znak bestii:

   “A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz.” (Ap 16, 2)”

   Nasz Bóg Ojciec jest Bogiem żywym. Jego Prawo jest niezmienne. Jego obietnice zawsze sie spełniają, Jego łamanie zakazów zawsze działa na szkodę łamiącego.

   1. Gdzie jest zakaz seksu oralnego w biblii, bo nie umiem znaleźć, a zapomniałem?

    1. Ale kobieta, mężczyźnie może zrobić ustami z tego artykułu wynika…

     Pewno w biblii jest zakaz, aby facet nie robił kobiecie seksu oralnego, ale kobieta już tak.

 2. Przecież sodomia to współżycie ze zwierzętami, sex analny, sex homoseksualny, kazirodztwo, pedofilia. Sex oralny z ukochaną osobą pod to nie podchodzi. A o wirusie HPV i szczepionkach, na których zarabia się miliardy z “nagrodą” w postaci np. narkolepsji czy śmierci to tematy do zgłębienia dla ciekawskich. (Gardiasil)
  http://www.youtube.com/watch?v=GmkTR1oBXrA

  1. szczepionki to już inna bajka i oczywiście masz rację. Jak widac po lekarzach sztucznie wywołują strach żeby realizować cele jakie mają wyznaczone przez liderów faszyzmu.

   Ja zwróciłem uwagę na aspekt biblijny. Z tego co wiem jest mowa na 100% o czym sama napisałaś o sexie analnym. O Oralnym zaś bezpośrednio na 100% nie ma mowy, ale jest mowa za to o tym co naturalne.

   “(23) I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy; (24) dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą, (25) ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26) Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, ” Rzymian 1

   “„wszeteczeństwo”. W pospolitej greczyźnie, w której zanotowano słowa Jezusa, użyto w tym miejscu słowa pornei′a; bywa ono tłumaczone jako “nierząd”, “rozpusta”, “wszeteczeństwo” i podobnie, a oznacza wszelkie formy niemoralnych stosunków cielesnych, zboczeń i wyuzdanych praktyk, jakie są uprawiane na przykład w domu publicznym (porneion), włącznie ze spółkowaniem oralnym i analnym. (…)

   Można słusznie uważać, że słowo pornei’a obejmuje też wynaturzenia w małżeństwie, a wynika to choćby z faktu, że mężczyzna, który zmusza żonę do stosunków przeciwnych naturze, w gruncie rzeczy ją demoralizuje, czyli deprawuje.” watchtower

   Wszystko wolno ale nie wszystko buduje
   wszystko wolno ale nie wszystko przynosi korzyść.

   Nie zapominajmy także iż nasze ciało jest świątynią Boga.

   Wg mnie i tego jestem na 100% pewien, mimo że nie ma w Biblii bezpośrednio zakazu seksu oralnego jest on zakazany poza małżeństwem bezwzględnie i mówi o tym Koryntian:

   “(9) Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy,”

   Wszetecznicy, czyli osoby uprawiające seks pozamałżeński. Nie mylić z cudzołożnikami.

   Osobiście nie neguje seksu oralnego, ale rozwiązłość poza małżeńską o czym winien byłem napisać w tekście.

 3. “Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno7, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę. 13 Pokarm dla żołądka, a żołądek dla pokarmu8. Bóg zaś unicestwi jedno i drugie. Ale ciało nie jest dla rozpusty, lecz dla Pana, a Pan dla ciała.” 6:12 1 List do Koryntian

  O co chodzi w powyższych słowach? Myślę, że o to:

  Wino też możemy pić w rozsądnych ilościach jak przedobrzymy, to sobie zaszkodzimy.
  Wieprzowinę, także możemy jeść, ale jak będziemy to czynić za często, za gęsto, to wtedy kłopoty ze zdrowiem murowane.
  Tutaj jest potrzebna rozwaga i umiar, dlatego robi się posty.
  Tak samo z sabatem w Ewangelii: przestrzegamy(bo prawo nie zostało zniesione), ale nie popadamy w skrajności. Bóg dał nam zakazy i nakazy nie tylko po to, żeby je “tępo ” przestrzegać, ale także żebyśmy rozumieli, dlaczego mamy je przestrzegać. Nie rozumienie zakazów i nakazów a tylko tępe ich przestrzeganie moim zdaniem prowadzi do skrajności. Dla Faryzeuszy, nawet grzechem było uzdrowienie w szabat. Nie cieszyli się z tego, że ktoś został uzdrowiony. Ich obchodziło, tępe, bezrozumne przestrzeganie prawa, a nawet “przerysowanie go”.

  Katolicy mają zakaz seksu oralnego. Oni nie wiedzą dlaczego nie wolno, im wytłumaczono to na zasadzie: nie, bo nie, bo to grzech. I dużo ludzi chodzi sfrustrowanych i pyta: przecież to takie przyjemne a mi nie wolno i nie wiem dlaczego? Wytłumaczenie, na zasadzie bo to grzech to za mało dla niektórych ludzi. Myślę, że w małżeństwie wolno uprawiać seks oralny(nie mylić z pieszczotami oralnymi, które są dopuszczone w katolicyzmie), ale jak będziemy to czynić bez umiaru to wtedy zajdą te negatywne zmiany w psychice kobiety, o których wspomniał Pan Piotr Zimbarder w artykule, a o których na pewno większość ludzi nie wie. Wolno uprawiać seks oralny, ale uważaj, żebyś nie przesadził, bo możesz żonie zrobić krzywdę.

  Wytrysk poza pochwę to grzech.? A jak mam nocną polucję? To czyj to wtedy jest grzech? Boga, który taki organizm stworzył? Nie. Wiemy, że ziemia jest przez Boga słusznie przeklęta, dlatego mamy takie dylematy. Ale będzie Nowe Niebo i Ziemia i wszystko będzie inaczej.
  Masturbacja jest o tyle zła, że zachodzi tutaj wizualizacja w myślach(cudzołożenie), co prawdopodobnie, jest przeszkodą do znalezienia odpowiedniej osoby, jak ktoś jest sam. Prawdopodobnie Moc Boża nie może działać i przyciągnąć do nas odpowiedniej osoby, bo cały czas cudzołożymy w myślach.

  Ja tak to tak widzę.
  Pozdrawiam.

  1. ,,Masturbacja jest o tyle zła, że zachodzi tutaj wizualizacja w myślach(cudzołożenie), co prawdopodobnie, jest przeszkodą do znalezienia odpowiedniej osoby, jak ktoś jest sam. Prawdopodobnie Moc Boża nie może działać i przyciągnąć do nas odpowiedniej osoby, bo cały czas cudzołożymy w myślach. ”

   Wydaje się to dziwne. Serio tak może być?

 4. Możecie podać miejsce w Biblii które zakazuje seksu oralnego?

 5. Witam,

  Jestem nowa na forum. Chciałabym poznać Wasze opinie.
  Sex oralny z ukochaną osobą a mianowicie moim mężem chyba nie jest czymś perwersyjnym, wyuzdanym itp. Chyba też nie jest grzechem ? Jeżeli się mylę to proszę – uświadomcie mnie. Nie chcę rezygnować z tego typu pieszczot a jestem chrześcijanką. Narodziłam się na nowo ponad roku temu.

  Pozdrawiam,

  Kasia

  1. zacytuje siebie z innego wątku:

   ale opierałem się na badaniach, a nie na biblii, a te z kolei nie wziely pewnie pod uwage np czegos takiego jak: częsta zmiana partnerow, brak higieny.

   Nie ma nigdzie w biblii zakazu uprawiania seksu oralnego, ale pamietajmy ze Pismo wyjasnia Pismo. Nie ma także nic o papierosoach a jest to pozadliwosc niszcza swiatynie DS.
   Mysle, że nikt jednoznacznie nie może napisać, powiedzieć ze seks oralny jest niezgodny z Biblią.
   Bóg stworzyl człowieka wraz z miejscami erogennymi i taka jest prawda, ale ja się nie podejmę ostatecznego rozstrzygniecia dozwoloności seksu oralnego. Pytaj Ducha Świetego.

   1. Też się zastanawiałam wielokrotnie, póki co nie uważam za grzech sprawiania przyjemności mężowi takim sposobem, a sumienie milczy. Ale zgadzam się, że każdy powinien rozsądzić w swoim sercu.

  2. List do Rzymian 1:26
   “…kobiety ich przemienily pozycie zgodne z natura na przeciwne naturze.”
   Seks oralny tak samo jak analny sa przeciwne naturze. Narzad plciowy mezczyzny przeznaczony jest tylko do kontaktu z narzadem plciowym kobiety. Tak to zostalo zaprojektowane przez Boga. Poczatek ukladu pokarmowego (usta), czy jego koniec (odbyt) nie sluza do dawania satysfakcji seksualnej. W swiecie anglosaskim sodomia to seks analny i oralny. Seks oralny i analny sa z definicji homoseksualne (przeciwne naturze). Dwoch facetow razem, z racji braku pochwy skazanych jest na oral i anal. Gdyby Bog chcial abysmy uprawiali seks oralny to stworzylby genitalia z dala od odbyt!
   Poczatek tej perwersji dali homoseksualisci. Kobiety przejely pomysl oralnego zaspakajania mezczyzn wlasnie od nich. A sama aktywnosc stala sie czyms normalnym glownie dzieki rozpowszechnieniu sie porno! A wiekszosc aktorow porno to homoseksualisci, bo normalnym facet nie traktuje kobiety jak suki czy szmaty, a to wlasnie to do know propaguja. Jesli sie kogos naprawde kocha i szanuje, to nie wpycha sie jej\jego twarzy do swojego krocza!

   1. Komentarz do ” Moje3grosze” Absolutnie się z Tobą zgadzam ! Usta są przeznaczone do mówienia , jedzenia i uwielbiania Pana . Więc jak można tymi samymi ustami robić coś tak ” nieczystego” każdy z tych organów ma spełniać swoje prawidłowe funkcje do jakich zostały stworzone. BÓG się nie pomylił , wszystko jest na właściwym miejscu i ma swoje przeznaczenie !!! Pozdrawiam…..

  1. Jeśli ktoś nosi w sobie Ducha Świętego, tego ten Duch nigdy źle nie poprowadzi, ale nasza cielesność może nam źle podpowiedzieć.Prędzej czy później DS powie nam co jest dobre a co złe.
   Szkoda, że o tym nie wiesz prowokatorze. Już porobiłeś psc żeby napisać na podstawie 2 komentarzy tekst jak to zadają tutaj ludzie takie pytania? Kawał diabła z Ciebie i tyle. Czytasz codziennie blog to się zachowuj przynajmniej.
   Klamiesz podszywając się za jakąś Annę. Kłamiesz bo jesteś z plemienia żmijowego. Dziecko Boże nigdy by czegoś takiego nie zrobiło. Dziecko Boże nie kłamie.
   Ja się nie będę mścił, ale niech sprawiedliwość Boża spadnie na Ciebie i Twój dom. ” Którym odpuścicie grzechy, będą im odpuszczone, a którym zatrzymacie, będą im zatrzymane. (Jan 20:23) ”
   Wiele razy Ci wybaczałem i wybaczam, ale widzę nie dociera do Ciebie Słowo Ewangelii Pokoju.
   Idż precz szatanie.
   _________
   część prowokacji czytelnika Anna wykasowałem, bo to jeden z tych zazdrośników internetowych, pełen nienawiści człowiek szukający haka jak lew ryczący.

 6. No dobra ale jeśli moja żona nie ma HPV to nic nam nie grozi, więc ostrzeżenie raczej jest skierowane dla przygodnych stosunków które odbywają niechrzescijanie, poganie itp.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: