Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Satanizm dla sześcioklasistów

Pewnie większość z Was się już z tym zapoznała kilka dni temu, ale ja nie mając możliwości technicznych umieszczam tę informację dzisiaj.

 

Okazuje się, że w podręczniku dla szóstoklasistów „Między nami” znalazła się dosyć kontrowersyjna czytanka. Bohaterka oddaje diabłu duszę w zamian za zdrowie brata. 

Poniżej prezentujemy treść czytanki:

Tego wieczoru diabełek siedział pod sosną. Właśnie zjadł kilka okruchów ciasteczka, które dał mu piekarz. Zaczął nasłuchiwać – w pobliżu płakała jakaś dziewczynka. Diabełek postanowił ją namówić, by oddała mu duszę. Podszedł do niej. 
– Jesteś taka smutna. W zamian za twoją duszyczkę obdarzę cię wszystkim co zechcesz.
– Mój braciszek jest chory, cały czas leży w łóżku, a lekarz nie daje nadziei. Uzdrów go, a oddam ci duszę i pójdę z tobą choćby do samego piekła. Diabełek wymamrotał zaklęcie. Zaszumiały drzewa…
– Braciszku! Wyzdrowiałeś! Masz zdrowe nóżki! Możesz chodzić !

 

czytanka

 

Wg założeń Planu III wojen światowych Lucyferianizm ma być oficjalną religią. Ten news tylko i wyłącznie potwierdza ten plan. Oni to już robią i nic ich nie zatrzyma. Wielki Ucisk musi się odbyć. Ludzie mają mieć 3,5 roku na wybranie między Bogiem a Szatanem. W czasie tego 3,5 roku będą zmuszać nie tylko do przyjęcia znaku bestii (zapewne na koniec tego czasu), ale i uprawiania kultu szatana. Apokalipsa wyraxnie nam mówi, że świat, ludzie będą się cieszyć z zabicia dwóch świadków.

 

3. Dwom moim Świadkom dam władzę, a będą prorokować obleczeni w wory, przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.
4. Oni są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami, co stoją przed Panem ziemi.
5. A jeśli kto chce ich skrzywdzić, ogień wychodzi z ich ust i pożera ich wrogów. Jeśliby zechciał ktokolwiek ich skrzywdzić, w ten sposób musi być zabity.
6. Mają oni władzę zamknąć niebo, by deszcz nie zraszał dni ich prorokowania, i mają władzę nad wodami, by w krew je przemienić, i wszelką plagą uderzyć ziemię, ilekroć zechcą.
7. A gdy dopełnią swojego świadectwa, Bestia, która wychodzi z Czeluści, wyda im wojnę, zwycięży ich i zabije.
8. A zwłoki ich /leżeć/ będą na placu wielkiego miasta, które duchowo zwie się: Sodoma i Egipt, gdzie także ukrzyżowano ich Pana.
9. I [wielu] spośród ludów, szczepów, języków i narodów przez trzy i pół dnia oglądają ich zwłoki, a zwłok ich nie zezwalają złożyć do grobu.
10. Wobec nich mieszkańcy ziemi cieszą się i radują; i dary sobie nawzajem będą przesyłali, bo ci dwaj prorocy mieszkańcom ziemi zadali katuszy.

 

Zwróćcie uwagę, mieszkańcy Ziemi będą się cieszyć z zabicia świadków. Świat będzie totalnie zepsuty po pochwyceniu kościoła Bożego.

 

Nie oddałeś jeszcze swego życia Bogu? najwyższy czas.

Updated: 23 września 2014 — 19:38

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Widać, że szatan sieje swoje zniszczenie coraz bardziej nachalnie, uderzając przy tym w najbardziej czuły punkt: nasze dzieci. Każdemu, kto będzie chciał bagatelizować sprawę tej czytanki polecam świadectwo jednego nawróconego brata z Rosji, który sprzedał swoją dusze diabłu w grze komputerowej w zamian za przejście na kolejny poziom… To naprawdę nie jest zabawa.

  http://www.chrystusowy.pl/i153,W-niewoli-gier-komputerowych,.html

  1. tak, to nie jest zabawa, ale naszym zadaniem jest informowac ludzi o tym wszystkim. To nie ma być tak, że czytamy sobie coś w sieci i “oh, ah, uh”. Nie każdy interesuje się takimi newsami. Bez względu na to jak wypadniemy mamy obowiązek uświadamiać innych. Nie zachowujmy prawdy dla siebie.

   1. U mnie w szkole wymyslismy se ANTYSPISKOWY klub w ktorym badamy m.in apokaliptyczne sprawy i coraz wiecej osub dzieki temu o tym wie.

 2. Sprawdziem podręczniki Języka Polskiego do 6 Klasy brata i nie ma tego w nich.

  1. to ciekawe…
   Pisało o tym wiele portali.
   Czy ktoś ma wiedzę czy takie podręczniki mogą obowiązywać tylko w wybranych szkołach lub jest jakiś wybór?

  2. jednak jest: http://wyborcza.pl/1,75478,16666977,_Bijemy_na_alarm__uczniowie_w_zamian_za_zdrowie_oddaja.html

   z tym, że przedstawiają to jako wyrwane z kontekstu…

   Chyba badają sobie opinie publiczną w ten spsoób

  3. To chyba chodzi o podręczniki dla 6 latków do zerówki,a nie do 6 klasy.Tam szukajcie.Pozdrawiam z Panem Bogiem.

 3. Noo, że wybiórcza o tym napisała. Ale zobaczcie komentarze. Ci ludzie nie widzą w tym nic złego, chyba że tylko odwołanie do KK, na który zaraz zaczyna się jak zwykle pojazd, a tym samym na Biblię, Boga etc. No bo przecież prawie połowa 21 wieku jest…. Co za ignoranci. Niech Pan ma miłosierdzie dla nas wszystkich.

 4. Ludzie mają tak dość korporacjo katolickiej, że wszystko co o Bogu, zagrożeniach duchowych etc. wrzucajądo wora pod tytułem – katolickie brednie. To właśnie jest skutek wymieszania prawdy z fałszem przez szatana np. ktoś komentujący stwierdził, że dzieci i tak uczestniczą w rytualnym spożywaniu ciała i krwi – komunia, a przecież to też satanizm. Mentalność naszych rodzimych ateuszy jest całkowiciep ozbawiona wyobraźni, nie potrafią oddzielić Chrystusa od KK, a od poznania Słowa Bożego odstręcza ich aprioryczny mit made in nasza wielak racjonalność o treści: to bajki pisane przez zjaranych pastuchów żydowskich.

  1. czyli sugerujesz ze Komunia Sw to satanizm? przestaje wieżyc w ludzkość

 5. A, spójrzcie też na wygląd tego diabołka na obrazku: V na głowie – piąta era, new age, czas zwiedzenia i ucisku, niżej 4ry odwrócone piramidki (4ta era, obecna), on ma korpus czerwony – edom, Ezaw, ona – niebieski – Jakub, Izrael.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: