Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nadal umierają nagle młodzi ludzie. 30-letni aktor oraz influencerka a Australii.

To, że nie informuje ostatnio o nagłych zgonach nie oznacza, że ich nie ma. Tego typu informacje spowszedniały. Tematem top są wojna i imigranci. Ludzie popełnili błąd i umierają ale świat w tym i Polacy nie wyciągnęli absolutnie żadnych wniosków gdyż zagłosowali na partie proplandemiczne. Niereformowalne społeczeństwo czeka zagłada, ale może warto sobie przypomnieć śmiercią innych co było dwa lata temu.

 

Nie żyje amerykański aktor Mike Heslin. Zmarł w wieku 30 lat na skutek „nieoczekiwanych problemów kardiologicznych”. Widzowie mogą go kojarzyć chociażby za sprawą serialu „Special Ops: Lioness”, gdzie grają także m.in. Morgan Freeman czy Nicole Kidman.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-07-06/mike-heslin-nie-zyje-odszedl-w-wieku-30-lat-nieoczekiwane-problemy/

 

Drugi przypadek:

 

Popularna australijska twórczyni treści znana w Internecie jako Pretty Pastel Please zmarła nagle w wieku zaledwie 30 lat, a jej śmierć ogłoszono w mediach społecznościowych.
Wiadomość na jej stronie na Instagramie poinformowała o nieoczekiwanej śmierci: „Z ciężkim sercem musimy poinformować, że Alex, znana wielu jako Pretty Pastel Please, zmarła. Jej odejście było nagłe, nieoczekiwane i druzgocące dla wszystkich, którzy ją znali.

 

Ludzie opłakują zmarłych, są zszokowani, ubolewają, ale skąpa część myśli w kategoriach przyczynowo-skutkowych.

Duch kłamstwa jest wszechpotężny i to on omamił cały świat do tego stopnia, że nawet śmierć bliskich nie skłania do refleksji…

Podobnie jest z kwestią Ukrainy. W wyborach w Polinie wygrały partie, które zafundowały nam mega podwyżki  i rujnowanie gospodarki przez wspieranie nie naszej wojny.

Niestety ale mądrzejsza mniejszość jest gwałcona przez niezbyt mądrą większość czyli PO-PIS.

 

 

 

Zaktualizowane: 8 lipca 2024 - 19:09

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish