Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Aktor Dax Shepard mówi, że nie „chroni” dziewictwa swoich 6- i 8-letnich córek „Jeśli jego córki są napalone i chcą uprawiać seks”

Granica demoralizacji przesuwa się szybciej niż granice państw.

Zawsze jak myślę, że to już dno, okazuje się, że jest kolejne i kolejne dno.

Pomyśleć, że jeszcze nie dorównaliśmy dnu czasów Noego.

Normalny człowiek będzie coraz bardziej sfrustrowany w tej nowoczesnej rzeczywistości….

 

Dax Shepard aktor znany z filmu “Idiokracja”  mówi, że nie będzie chronił cnót swoich córek, jeśli chodzi o uprawianie seksu — a nawet rozmawiał o seksie ze swoimi dwiema córkami, które mają zaledwie 6 i 8 lat.

 

fot.wikipedia.

 

Takie wypowiedzi kształtują opinię społeczną, są elementem kultury upadku.

Dax dodał;

 

“nie chcę, aby moje córki uprawiały seks, aby uzyskać aprobatę kogoś, ale jeśli moje córki są napalone i chcą uprawiać seks — to była moja ulubiona czynność, pozostaje moim ulubionym zajęciem; Skłamałbym, gdybym powiedział, że jestem w jakikolwiek sposób przeciwny tej działalności” 

 

Światu pedofilii, czyli Holyvoodoo oraz demokratom zależy, aby złamać i tak już upadająca moralność i doprowadzić do legalizacji współżycia z dziećmi.

 

Dziewictwo do ślubu w tych czasach to przeżytek. Według Tory osobnik, który dotknął (współżył) młodej kobiety musiał się z nią ożenić a ojcu (teściowi) zapłacić 30 szekli co jest odpowiednikiem dzisiejszej miesięcznej pensji.

 

Z drugiej strony ostatnio zastanawiam się, czy nie wpuszczono nas w maliny z pojęciem ślubu. W tym świecie uznaje się za małżeństwo tylko pary, które mają papier z urzędu, a w myśl rozumienia biblijnego – kiedy mężczyzna i kobieta staną się jednym ciałem – kryterium stania się małżeństwem jest współżycie znane nam jako seks.

To doprowadza do rozwiązłości, ponieważ ktoś kto miał powiedzmy 5 partnerów seksualnych w momencie legalizacji związku z szóstą partnerką staje się legalnym mężem w oczach urzędu oraz w oczach pastorów, a poprzednie rozpustne życie się nie liczy.

To jest właśnie skutek odrzucenia Prawa Bożego, z którym tak bardzo walczą pastorzy nazywając je judaizmem.

Może nagram o tym film lub napiszę artykuł.

 

 

Świat będzie upadał, ale biada tym, przez których są  zgorszenia.

 

 

https://www.theblaze.com/news/actor-dax-shepard-says-he-won-t-protect-his-6-and-8-year-old-daughters-virginity-if-my-daughters-are-horny-and-want-to-have-sex

 

Zaktualizowane: 25 listopada 2021 - 15:46

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. U Romów gdy meżczyzna uprawia sex z kobietą som już małżeństwem przed Bogiem i ludźmi. Żadne inne prawo nie obowjązuje. Niestety W tych czasach nie każdy tego prawa przstrzega.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish