Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kulisy pedofilskiej afery PIZZAGATE z udziałem top polityków.

 

Sprawa nie jest nowa, ale raz, że poniższy film jest bardzo dokładnym zbiorem materiałów dowodowych, a dwa ujrzysz kto stoi za tym, co się dzieje teraz na świecie.

 

Ludzie muszą wiedzieć, kto wprowadza planowaną demonię i co ich czeka za kilka lat. W jakim celu wprowadza się prawo sodomii.

Po tym materiale zmienisz spojrzenie na politykę. Zobaczysz czym grozi komunizm, satano-kultura Mariny Abramowicz, która jest w polskich podręcznikach do plastyki..

W filmie jest mowa także o okultystycznym kodzie, który propagują takie firmy jak Johnson and Johnson czy Algida. Jest także o wypowiedziach aktorów ostrzegających przed psychopatami pedofilami w Hollywood.

Jest o adrenochromie dla psychopatów.

 

 

Moim zdaniem słynny muzyk Avici został zamordowany za poniższy teledysk będący dowodem w sprawie.

:Pokazano w nim polowanie na dzieci.

 

 

 

Światem rządzą źli ludzie i ratunek jest tylko w Bogu Jezusie Chrystusie.

Komu nie są obojętne krzywdy tych dzieci niech się modli o to aby dobry Bóg zatrzymał te wszystkie osoby i zawrócił je z tej podłej drogi. Wymieniajcie w modlitwie nazwiska.

 

 

Zaktualizowane: 22 listopada 2021 - 12:04

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. To wszystko jest takie wstrętne i przerażające.. Wierzę, że sprawiedliwość Boga Najwyższego przyjdzie w odpowiednim momencie.

  2. Jak pierwszy raz o tym czytałem miałem bardzo mocny dysonans. Nie chciałem w to uwierzyć. Jak pierwszy raz czytałem książki Pająka też miałem dysonans poznawczy i też automatycznie chciałem to wyprzeć. Niestety po zjedzeniu czerwonej pigułki nic nie jest już takie same…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish