Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Orban “przeciwnicy szczepionek zdadzą sobie sprawę, że albo się zaszczepią, albo umrą. “

Pamiętam jak niektórzy prawicowocy na moim blogu krytykowali mnie jak wypunktowałem Orbana, gdyż ja nie wierzyłem w jego prawicowość. Teraz chyba zasłona   z oczu im spadnie.

 

Szczepienie wszystkich obywateli Węgier przeciwko Covid-19 jest nieuniknione, powiedział premier Viktor Orban, stwierdzając, że nawet najbardziej zatwardziałe antyszczepionkowcy ostatecznie staną przed wyborem między śmiercią z wirusem a wstrzyknięciem.

Przemawiając w piątek w radiu Kossuth, węgierski przywódca zaatakował niechętnych do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi, nazywając ich zagrożeniem „nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich innych”.

W końcu wszyscy będą musieli zostać zaszczepieni; nawet przeciwnicy szczepionek zdadzą sobie sprawę, że albo się zaszczepią, albo umrą. Dlatego zachęcam wszystkich do skorzystania z tej okazji.

Państwo członkowskie UE doświadcza obecnie czwartej fali koronawirusa, stwierdził Orban, obwiniając za sytuację tych, którzy nie zostali zaszczepieni. „Gdyby wszyscy byli zaszczepieni, nie byłoby czwartej fali lub byłaby tylko niewielka” – stwierdził premier.”

 

Jak widać z Orbana jest taki prawicowiec jak z Tuska czy  Niedzielskiego.

 

 

Za dźganiami stoi kult Saturna.

 

Orban użył gry słów mówiąc “W końcu wszyscy będą musieli zostać zaszczepieni; nawet przeciwnicy szczepionek zdadzą sobie sprawę, że albo się zaszczepią, albo umrą. “

 

Można to zrozumieć dwojako:

  1. Umrą od wirusa.
  2. Umrą ponieważ rząd ich zabije.

 

Słowa te wypowiedziane tak dwuznacznie brzmią jak groźba karalna.

Dzieje się.

 

 

 

 

https://www.rt.com/news/540801-orban-hungary-anti-vaccination-covid-warning/?fbclid=IwAR3ljnq23aIfgW5iDpv0QbWRnqVBVOcBhxHF4zdzYEYf6D73FBD5u4e-YIo

 

 

Zaktualizowane: 22 listopada 2021 - 08:18

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish