Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kobieta była w szoku gdy odkryła, ile danych na jej temat zebrał Amazon przez Alexę.

Nowe technologie są kuszące i proces decyzyjny przy ich zakupie przyćmiewają korzyści a nie zagrożenia. Niewielu odsuwa od  siebie pokuszenie, ten głód techno-wygody na korzyść bezpieczeństwa, wolności i intymności.

 

Kobieta z artykułu źródłowego należy do tych, którzy oddali bezpieczeństwa za wygodę, ale była w szoku, kiedy dowiedziała się, co posiadał Amazon w swojej bazie danych.

 

Opublikowała wirusowe wideo TikTok wyjaśniające, w jaki sposób poprosiła o udostępnienie danych, ale nie spodziewała się, że otrzyma tak wiele.

„Poprosiłam o wszystkie dane, które Amazon ma na mój temat, a oto, co znalazłem”.

Ujawniła, że ​​ma trzy inteligentne głośniki Amazon. Dwa to głośniki Amazon Dot, a jeden to urządzenie Echo. Jej dom również zawiera inteligentne żarówki.

 

 

Powiedziała: „Kiedy pobrałam plik ZIP, gdzie są wszystkie foldery,”. Następnie TikToker kliknął plik audio i ujawnił tysiące krótkich klipów głosowych, które, Amazon zebrał ze swoich inteligentnych głośników. “

 

 

 

TheSun poinformował, że opisała je jako “tak przerażające” i odtworzyła jeden z niej mówiący o włączeniu światła.

 

Mówi się, że w samym tym pliku znajduje się 3534 krótkich klipów audio. Wysłano jej również plik „Kontakty”. TikToker stwierdził: „Okazuje się, że mają pełną listę moich kontaktów z mojego telefonu i nigdy nie pamiętam, aby to zsynchronizować. „Ostatnią rzeczą, o której nie wiedziałem, że mają, a mogłam założyć, że mają, ale nie podoba mi się, że mają, to moja lokalizacja”.

 

Jednym słowem totalna inwigilacja bez przymusu jakiejś śmiesznej agentury.

 

Ujawniła inny plik, który najwyraźniej wskazywał dokładną lokalizację jej inteligentnych głośników Alexa. Gwiazda mediów społecznościowych często tworzy filmy o prywatności danych i technologii. Powiedziała: „Nie czuję się całkowicie komfortowo ze wszystkim, co mają”. Film obejrzano miliony razy. Jeden zszokowany widz napisał: „To przerażające, że ludzie z Echo Dots i Alexa itp. nie wiedzą, że Amazon cię nagrywa i przechowuje nagrania”.

 

 

 

Naiwność ludzka nie zna granic, ale jestem za to ciekaw, ile danych naszych ma izraelski system do szpiegowania androidów PEGASUS?

 

 

Nie mówiąc już co gromadzi whatsup.

Wszystko byłoby pięknie, gdybyśmy już żyli w Królestwie Niebieskim pod rządami Jezusa, ale żyjemy w czasach, kiedy rządzą jego wrogowie, którzy gromadzą dane ludzi do swoich niecnych potrzeb.

 

 

źródło:

Czy Pegasus atakuje dziennikarzy na całym świecie? Izrael zaprzecza

 

https://nypost.com/2021/10/19/i-found-an-amazon-folder-with-thousands-of-audio-recordings-from-my-home-gadgets/

 

Zaktualizowane: 21 października 2021 - 19:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish