Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Facebook zmieni nazwę i stawia na technologię METAVERSE, która przewyższy rewolucję internetową.

Już w przyszłym tygodniu serwis społecznościowy Facebook ma zmienić nazwę swojej firmy – podał serwis Theverge. Nowa nazwa ma odzwierciedlać pracę  Facebooka na budowaniu metaverse – komputerowo generowanego środowiska służącego do komunikacji związanej z AR (Rzeczywistość rozszerzona, rzeczywistość poszerzona – system łączący świat rzeczywisty z generowanym komputerowo)  i VR.

Ta ostatnia to “Rzeczywistość wirtualna (ang. virtual reality), fantomatyka – obraz sztucznej rzeczywistości stworzony przy wykorzystaniu technologii informatycznej. Polega na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń.”

 

Czym jest w ogóle metacerse?

Wiele razy w filmach mówiłem, że nie ma czegoś takiego jak science fiction, ale cyfrowy plan elit służący zniewoleniu ludzkości.

 

 

 

Termin ten został ukuty w powieści science fiction Neala Stephensona z 1992 roku Snow Crash , w której ludzie, jako awatary , wchodzą w interakcję ze sobą i agentami oprogramowania w trójwymiarowej wirtualnej przestrzeni, która wykorzystuje metaforę rzeczywistego świata. Stephenson użył tego terminu do opisania opartego na rzeczywistości wirtualnej następcy Internetu .

 

 

Czy teraz wiadomo dlaczego było zdalne nauczanie?

Jest to jeden z elementów pedagogicznych znaku bestii.

Nie dość, że świat szatana jest matrixem, jednym wielkim kłamstwem, to teraz jeszcze tworzą rzeczywistość, która ma być bardziej realna niż matrix…

Zresztą kłania się matrix.

 

 

 

Najbardziej kasowy film na świecie również przygotowywał ludzkość do nadejścia nowej epoki:

 

 

Jesteśmy u progu tej części Apokalipsy:

” (15) I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.”

Ap 13.

 

Takie jest moje od lat, że tym obrazem będzie wirtualny obraz w świecie rozszerzonym.

Jeśli ma dojść do pokłonu antychrystowi to w metaversie.

 

 

Naval Ravikant mega inwestor powiedział kiedyś:

 

Ludzie są gatunkiem sieciowym”.

 

Już teraz my skupieni wokół bloga jesteśmy w rzeczywistości cyfrowej.

Metaverse idzie dalej: jest to “trwały, żywy cyfrowy wszechświat, który daje jednostkom poczucie sprawstwa, obecności społecznej i wspólnej świadomości przestrzennej, a także możliwość uczestniczenia w rozległej wirtualnej gospodarce o głębokim wpływie społecznym”.

 

Mamy więc dźganki z technologią mRNA, zdalne nauczanie, kryptowaluty, wystarczy wejść do METAVERSU – następcy Internetu.

 

Jest kilku wielkich graczy Metaversu. Microsoft ma swój Microsoft Hololens, Facebook Oculusa.

 

Chyba nie trzeba dodawać, że człowiek oddany Bogu nigdy w to nie wejdzie.

Jak to powiedział pewien bloger:

 

“Wyobraź sobie synagogę, w której holograficzny płonący krzew recytuje Dekalog, lub katedrę, w której święte ikony przemawiają bezpośrednio do ciebie, a może ożywione bóstwa wymachujące licznymi ramionami w hinduskich świątyniach. Wciągające bałwochwalstwo to przyszłość religii fałszywej. Z 3 miliardami użytkowników na całym świecie – i zerowym poczuciem świętych granic – Facebook jest gotowy do przewodzenia tej duchowej rewolucji.”

 

Nowa rzeczywistość wirtualna metaverse będzie miała także miejsce w korporacjach. Kto oglądał The Circle to wie o co chodzi. To religia korporacyjna.

Wirtualne spotkania w rzeczywistości rozszerzonej, wirtualne zebrania itd.

 

_____________________

 

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie’

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 20 października 2021 - 21:12

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Detektywie zobacz na ten film science fiction o nazwie Player One, który jest dość znany na świecie.Opis filmu ” W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryty w niej cyfrowy “easter egg” ” Tu link na filmweb jak tylko się wejdzie będzie na górze zwiastun. Ten obrazek idealnie pasuje do obrazka, który wstawiłeś.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish