Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rodzina poszła z dziećmi szczepić się na grypę a zaszczepiono ich na c19.

Para z południowej Indiany odwiedziła w zeszłym tygodniu lokal Walgreens, aby zaszczepić siebie  i dwójkę  swoich dzieci w wieku 4 i 5 lat  przeciw grypie.

Jednakże  wkrótce po opuszczeniu apteki dowiedzieli się, że wszyscy czworo zostali zadźgani  szczepionką Pfizer przeciwko COVID-19. Wierząc, że wszystko jest w porządku, Alexandra i John Price powiedzieli, że otrzymali telefon od pracownika Evansville Walgreens niedługo po powrocie do domu.

 

 

Apteka powiedziała rodzicom, że oni i ich dwoje małych dzieci otrzymali niesłusznie szczepionki przeciw COVID-19, które nie są zatwierdzone dla dzieci poniżej 12 roku życia.

 

Rodzina  Priceów zabrała swoje dzieci do kardiologa dziecięcego.

„[Karardolog] powiedział, że nasza córka ma wyższe ciśnienie krwi, niż by chciała” – powiedziała Alexandra Price. „A Lucas, nasz syn, miał tachykardię”. Rodzina powiedziała, że ​​oboje dzieci miało gorączkę po otrzymaniu szczepionki.

 

Jeszcze w tym tygodniu będą mieli wizytę kontrolną u swojego lekarza. Sprawą zajął się adwokat rodziny.

 

Być może była to pomyłka, ale kto wie czy wyrywkowo nie będą tak robić na całym świecie dźgając na “grypę”. Po prostu ludzie powinni być czujni.

 

 

faithwire.com/2021/10/13/family-visits-walgreens-for-flu-shots-pharmacy-wrongly-injects-kids-with-full-covid-vaccine-doses/

 

https://www.kktv.com/2021/10/12/parents-speak-after-accusing-walgreens-administering-covid-19-vaccines-instead-flu-shots/

Zaktualizowane: 13 października 2021 - 19:25

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish