Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niektóry landy w Niemczech nie wpuszczają już do sklepów bez dźgania.

Akurat dzisiaj byłem w Lidlu od dawien dawna i nie wytrzymałem ponieważ była tylko jedna kolejka na cały niemiecki market.

kolejka sięgała niemal  do połowy alejki między regałami. Oczywiście nie byłem niecierpliwy, a interweniowałem w kwestii traktowania ludzi. Zresztą zrobiłem to będąc już drugi w kolejce.

Jedna pracownica  krążąca między stoiskami wnerwiona powiedziała, że kolejka jest ponieważ ludzie zamiast iść do kas bezobsługowych to idą do kas gotówkowych. No więc odpowiedziałem jej, że taka mają wolę. No to ona mniej więcej tak: “to niech tam stoją, sami są sobie winni”.

Ciężko mi czasem zdzierżyć arogancję, gdyż ja sam staram się być kulturalny.

Kiedy dobiegła moja kolej przy kasie powiedziałem to samo kasjerce. Ta już bardziej uprzejma powiedziała mniej więcej to samo co jej koleżanka. Jakby były wyedukowane w tej kwestii.

Lidl chce zmusić ludzi do płatności bezgotówkowych i dodatkowo jak zacięta płyta odtwarzają głos męski mówiący o tym, że wolne są kasy bezgotówkowe.

Wszystko idzie w kierunku znaku bestii, a ludzie jak owce idą na rzeź nie wiedząc jakie im prawa się należą.

Tego zatrzymać się nie da, ale można grzecznie interweniować przy okazji ewangelizować. Ja tym razem tego nie zrobiłem.

 

Tylko co się dzieje w samych Niemczech?

 

Otóż  Hesja jest pierwszym krajem związkowym, w którym wkrótce wszystkie duże supermarkety będą mogły wpuszczać do środka tylko osoby zaszczepione przeciw Covid-19 i ozdrowieńców.  Kontrowersyjna zasada jest zgodna z prawem i ma na celu umożliwienie ludziom robienie zakupów w sklepach bez maseczek i konieczności przestrzegania dystansu.

Dziennik „Frankfurter Rundschau” poinformował, że kilka popularnych sieci supermarketów, takich jak Aldi, Lidl i Rewe rozważają rychłe wprowadzenie zasady 2g w swoich sklepach na terenie Hesji. Ma to związek z ogłoszoną we wtorek (12 października) decyzją władz landu o wprowadzeniu nowej regulacji, która zezwala przedsiębiorcom i handlowcom na wprowadzenie zasady 2g w swoich punktach usługowych i sklepach.

 

polskiobserwator.de/aktualnosci/zasada-2g-w-niemczech-supermarkety/?fbclid=IwAR2-zSTxeS3eRqrPaXPEt5LkcBNr2flmCwTc1YFjtaScyobFkDb-37fsM_Q

 

Markety jak przystało na korporacje pierwsze biorą udział w reżimie. Trudno się dziwić, skoro nienawidzą Jezusa. Poniżej stare reklamy Lidla w Polsce:

 

 

 

Nazwa zasady  2g pochodzi od niemieckich słów geimpft i genesen, oznaczających zaszczepionych i ozdrowieńców.

 

Oczywiście, że jest to medyczny apartheid.

 

 

Ludzkość a w szczególności Niemcy nic nie została nauczona.

Pomyśleć, że to dopiero początek, ale piłka jest w grze, a ja nie oglądałem wczorajszego meczu, gdyż inny jest ważniejszy. Bardziej realny jest mecz duchowy:

 

“Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.” Ef 6.

 

To jaki przebieg będzie to miało w Polsce, zależy od nas.

Niemcy są zepsutym duchowo krajem podobnie jak Kanada.

Stąd ja stale nawołuje do porzucenia religii i przyjście do Słowa Bożego.

 

 

_________________

 

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie’

 

 

 

 

Zaktualizowane: 13 października 2021 - 19:55

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish