Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

George Clooney przyjaciel Bidena obwinia Trumpa za spadek notowań “śpiącego Joe”

“Śpiący Joe” tak nazywają Amerykanie komunistę Bidena.

Na ratunek przy spadku poparcia spowodowanego presją szczepień przybywa Bidenowi George Clooney z tej samej drużyny illuminati nienawidzącej Jezusa.

 

 

Fragment wywiadu z Clooneyem:

 

REPORTER: „Jesteś trochę mężczyzną – jesteś demokratą, ale w amerykańskiej polityce jesteś jakby trochę na lewo. Jesteś przyjacielem prezydenta Bidena, znasz go od dawna. Patrząc na jego wyniki sondaży, które w tej chwili są naprawdę bardzo złe, sprawy potoczyły się nie tak.

 

Clooney jest przyjacielem Bidena a więc jak to rozumieć? Czy również lubi dzieci?

CLOONEY:

“To tak, jakby wziąć poturbowane dziecko i myśleć, że wszystko będzie dobrze, a potem pierwszy dzień w szkole. Jest wiele rzeczy, które muszą zostać naprawione. Jest wiele do uzdrowienia i to zajmie trochę czasu. Wyniki sondaży rosną i spadają. Spodziewałbym się, że znowu pójdą w górę. Wiesz, liczby Donalda Trumpa szły w górę i w dół”.”

 

Szkoda, że ten człowiek, który dostał sukces od szatana nie zdradził co jest do uzdrowienia. My wiemy w jaki sposób oni “uzdrawiają” Amerykę: przez LGBT, przez ucisk podatkowy, przez przerwy w dostawie żywności, demoralizację itd.

 

REPORTER: „Tak, nadal tam jest, tak, krąży wokół rododendronów, tak”.

CLOONEY: „Tak. Wiesz, przez jakiś czas będzie czynnikiem. To takie zabawne, bo wiesz, on był tylko tym głupcem. Znałem go, zanim został, no wiesz, prezydentem. Był tylko facetem, który gonił dziewczyny. Wiesz, za każdym razem, gdy wychodziłeś, przychodził i pytał: „Jak ma na imię ta dziewczyna?”. Wiesz, tylko tym był. I pomysł, że jest cała ta grupa ludzi, którzy… wiesz, że myślą, że jest mistrzem, którego z pewnością nie może znieść w prawdziwym życiu. Ale, wiecie, on… no wiecie, zagra to przez jakiś czas i zobaczymy, dokąd z tym pójdziemy jako kraj. Mam nadzieję, że mamy trochę lepszy rozsądek, niż robić to ponownie. Moja nadzieja.”

 

Biblia mówi, że CAŁY ŚWIAT TKWI W ZŁYM i tak jest. Większość gwiazd, sportowców, dziennikarzy i wszyscy właściciele największych korporacji i wszyscy bankowcy tkwią w systemie Złego.

Kiedyś miałem jak wszyscy pewnie swoich ulubionych aktorów. Clooney również raczej do nich należał, ale w miarę upływu czasu i mojego wzrastania w Słowie Bożym poznawałem się na wszystkich.

 

Trudno się dziwić drodze Clooneya skoro uczęszczał do katolickiej St. Michael’s School.

 

Ten świat jest zepsuty i dlatego musi nadejść sąd i sprawiedliwość. Dzieci przeznaczane na ofiary, biznes narkotykowy, demoralizacja, somodomizacja, a niebawem hybrydyzacja są dowodem na to, że Bóg musi to zatrzymać. Nie żaden polityk, ale Bóg wszechmogący w imię Jezusa.

 

źródo:

 

https://www.air.tv/watch?c=trending&v=GG5U-9xXQgOL3-MQV6Q46A&s=

 

Zaktualizowane: 13 października 2021 - 12:27

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish