Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demi Lovato: “przestańmy używać terminu „Obcy”, ponieważ jest obraźliwy dla istot pozaziemskich.

Istotnie idiotyzm i kłamstw sięga nieba, gdyż niejaka Demi Lovato to gwiazda (oczywiście pentagramowa).

Uwierzcie mi, że mimo, iż obserwuje ten świat aby go komentować na bieżąco, to nie znałem tej kobiety. Osobiście Lavato kojarzy mi się z kawą Lavazzą, która też zapewne jest przereklamowana…

 

 

Sławna Demi Lovato wzywa ludzi do zaprzestania używania terminu „obcy”, twierdząc, że może to być obraźliwe dla tych, którzy mogą żyć w innych światach. „Myślę, że musimy przestać nazywać ich kosmitami, ponieważ kosmici to obraźliwe określenie na wszystko” – powiedziała podczas wywiadu z Pedestrianem.

„Dlatego lubię nazywać ich ET. Więc tak, to mały smakołyk. Trochę informacji, których się nauczyłam.” Lovato promuje swój specjalny Pawie „Niezidentyfikowani z Demi Lovato”. Nowa seria, której gospodarzem jest 29-letnia piosenkarka, bada niewytłumaczalne zjawiska UFO.

DEMi Lovato i oko Horusa.

 

Podczas wywiadu  Lovato została zapytana, czy są “jakieś powszechne błędne przekonania na temat UFO, które im [przeszkadzają]”. W odpowiedzi celebrytka stwierdziła, że to “że są szkodliwi lub że przyjdą i przejmą planetę”.

“Naprawdę uważam, że gdyby było tam coś, co chciałoby nam to zrobić, to już by się to stało” – powiedziała.

 

Jest to bardzo ważny wywiad i informacja. Nie dość, że po raz kolejny potwierdza wielkie przygotowania do przyjęcia gości z kosmosu (czytaj upadłych aniołów) to jeszcze przekonuje nas do pozytywnych cech potencjalnych kosmitów.

Wszystko zgodnie z planem:

 

 

Nieżyjący już pastor Patryk Heron ostrzegał nie tylko przed fałszywą zarazą  w tym filmie, ale i przed zwiedzeniem UFO

 

Jeśli illuminatka dostała zlecenie od swoich szefów aby oswajać nas z UFO, to oznacza, że kwestia góra kilku lat, kiedy nastąpi totalne zwiedzenie i być może do tego zwiedzenia potrzebują przeprogramować ludzkie DNA, co dopiero rozpoczęli.

 

Jeśli jest mowa o UFO, to na pewno ludzie new age jak Janusz Zagórski z NTV pomogą Demi Lovato.

 

źródło:

https://www.eska.pl/hotplota/news/demi-lovato-stanela-w-obronie-kosmitow-musimy-przestac-nazywac-ich-obcymi-aa-WhKv-9TVg-DDfw.html

 

Zaktualizowane: 13 października 2021 - 12:24

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish