Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znany ekspert od oszczędzania Roberty Kiyosaki jest pewien, że w październiku tego roku nastąpi „gigantyczny” krach na rynku.

Sam wiele lat temu czytałem książki Kiyosakiego. Dzisiaj generalnie powoli staja się bezużyteczne ale nie ze względu na jego brak wiedzy, ale z powodu postępującego komunizmu.

 

Aktualnie R. Kiyosaki rzucił słowa, które zachwieją nie tyle giełdami – te kierują się innymi prawami i zdaniem innych ludzie – ale amatorami inwestowania i oszczędzania.

 

Na początku tego tygodnia Robert Kiyosaki, autor bestsellerów Bogaty ojciec, Biedny ojciec, przewiduje, że w październiku tego roku nastąpi „gigantyczny” krach na rynku.

 

Według guru finansów osobistych, koła są już w ruchu, aby ta recesja miała miejsce, a cena złota, srebra i bitcoinów dramatycznie spadnie w wyniku tego. Jego ostrzeżenie pojawia się, gdy sekretarz skarbu rządu Stanów Zjednoczonych Janet Yellen poparła usunięcie pułapu zadłużenia spod kontroli Kongresu.

Kiyosaki zapewnia, że ​​jakakolwiek interwencja sekretarz Yellen lub Krajowej Rezerwy Federalnej nie powstrzyma trwającego krachu na rynku. Ze względu na sztuczną inflację giełdy podczas pandemii, ekspert finansowy uważa, że ​​kryzys gospodarczy nastąpi niezależnie od tego, co zrobi jakikolwiek rząd.

 

Guru w inwestowaniu Kiyosaki wyjaśnił, że największa gospodarka świata zwiększyła ilość pieniądza, podczas gdy prędkość gotówki spadła, głównie z powodu braku wydatków. Ekspert finansowy oskarżył rząd Stanów Zjednoczonych o „drukowanie fałszywych pieniędzy”.

Powiedział:

 

„To będzie największa katastrofa w historii świata. Nigdy nie mieliśmy tak dużego zadłużenia… stosunek długu do PKB jest poza zasięgiem wzroku”. Więc wpompowują te wszystkie pieniądze, ceny idą w górę.

Więc to jest przejściowa inflacja, ale jesteśmy obciążeni ogromnym długiem i wszystko, co się robi, to podbicie giełdy i rynku nieruchomości. Pieniądze nie trafiły do ​​gospodarki, to smutna część. Tak więc bogaci się bogacą, ale biedni i klasa średnia stają się coraz biedniejsi. To tragiczne, co się dzisiaj dzieje.”

 

https://www.express.co.uk/finance/personalfinance/1499991/recession-warning-market-crash-world-history-gold-silver-bitcoin-october

 

Czy ma to pokrycie w świecie ekonomii i polityki?

 

Sekretarz skarbu USA Janet Yellen oczywiście charskiego pochodzenia i zarazem komunistka  powiedziała CNBC we wtorek, że USA mogą stanąć w obliczu recesji, jeśli Kongres nie podniesie limitu zadłużenia do 18 października i że niepodniesienie limitu długu w terminie może wstrzymać wypłaty dla pracowników federalnych, świadczenia Medicare, pensje wojskowe , zwroty podatku, czeki na ubezpieczenie społeczne i inne, notatki CNN.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Yellen-Bez-podniesienia-limitu-zadluzenia-rzadowi-USA-zabraknie-pieniedzy-18-pazdziernika-8195993.html

 

 

To już miało miejsce za Obamy ale nie na taką skalę.

Komunistyczne CNN poinformowało, że prezydent Joe Biden powiedział w poniedziałek, że nie może zagwarantować, że limit zadłużenia zostanie podniesiony w ciągu dwóch tygodni, gdy ostro skrytykował Republikanów za sprzeciwianie się wysiłkom, by kraj nie był w stanie spłacić swoich długów po raz pierwszy w historii.

 

Co teraz? Jeśli pojawia się kryzys, to najlepiej jest rozpocząć wojnę.

Chazarscy Rotchildsowie zadłużyli narody, a teraz muszą to zakamuflować.

O pogłoskach wojennych pisuję od dawna jak wiecie a od kwietnia więcej kiedy to armia Rosji w sile ponad 100 tysięcy robiła ćwiczenia przy granicy z Ukrainą.

Tymczasem.

Tajwański minister spraw zagranicznych ostrzega, że ​​jego kraj przygotowuje się do wojny z Chinami, sytuacja bardzo niepokojąca dla USA.

 

 

Minister spraw zagranicznych Tajwanu ostrzega, że ​​jego naród przygotowuje się do wojny z Chinami i wzywa Australię do zwiększenia wymiany informacji wywiadowczych i współpracy w zakresie bezpieczeństwa, ponieważ Pekin nasila kampanię militarnego zastraszania.

Od piątku dziesiątki samolotów Armii Ludowo-Wyzwoleńczej (PLA) przyleciały do ​​tajwańskiej Strefy Identyfikacji Obrony Powietrznej (ADIZ), co skłoniło samorządną wyspę do użycia własnych odrzutowców wojskowych.

Według Australian News , przemawiając do programu ABC China Tonight, minister spraw zagranicznych Tajwanu Joseph Wu oświadczył, że jeśli PLA rozpocznie faktyczny e uderzenie, jego demokratyczne państwo będzie gotowe go odeprzeć.

 

https://www.abc.net.au/news/2021-10-04/taiwan-preparing-for-war-with-china/100511294

 

 

Obserwujmy co się dzieje aby być przygotowanym. Nieprzygotowani będą płakać.

 

 

Updated: 5 października 2021 — 16:43

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme