Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowy challenge na Tik Tok: “Uderz nauczyciela”.

Czy upadek ludzkości ma swój progres?

Jak najbardziej tak i ta akcja na platformie dla nowego pokolenia jakim jest społeczność młodzieży na Tik Tok jest tego dowodem.

 

Nowe wyzwanie TikTok  zachęca uczniów do atakowania ich nauczycieli, może skutkować poważnymi konsekwencjami kryminalnymi, nie wspominając o fizycznym odwecie.

W YT krążyły (nie wiem jak teraz) filmy z drwiącymi uczniami z nauczycieli ale i jak nauczyciele sprowokowani oddają.

 

Zainaugurowany we wrześniu trend „krzywych zagrywek” najpierw wezwał uczniów do dewastacji mienia szkolnego. Teraz, w październiku, nowym wyzwaniem jest „uderzenie członka personelu”, zgodnie z listą publikowaną w Internecie. Chociaż oba wyzwania zachęcają do zachowań przestępczych, udział w psotach w tym miesiącu może mieć bardziej namacalne reperkusje.

Generalnie cały system jest patologią, a wynika to z bezbożności go tworzących.

 

“Myślę, że zdecydowanie musiałbym zatrzymać się na  chwilę i zrobić pauzę”, powiedział James Sattiewhite, administrator szkoły w Houston w Teksasie, zapytany o to, jak zareagowałby, gdyby uczeń go uderzył, według KRIV-TV. Dodał, że jego szkoła podejmuje proaktywne kroki, aby zapobiec atakom:

“Rozesłaliśmy korespondencję do rodziców. To jest naprawdę niebezpieczne wyzwanie. Rozmawiajcie z dziećmi, przeszukujcie ich konta w mediach społecznościowych, ponieważ teraz wchodzimy w miejsce, w którym uczniowie mogą zostać wydaleni. To jest napaść.”

The news outlet zauważył, że nauczyciele pod przymusem z powodu komplikacji związanych z COVID-19 wydawali ostrzeżenia dla uczniów. “Instruktorzy, wielu zestresowanych i pod presją, zamieszczają posty na mediach społecznościowych, mówiąc, że uczestniczący uczniowie mogą dostać niespodziewany policzek, lub gorzej” – donosi KRIV.

 

Takich filmów NAGRANYCH (niewiadomo ile nienagranych) jest więcej:

 

 

 

To jest walka o dusze i rodzice ją przegrywają. Błędne koło: lewicowa retoryka i ustawy zabrania dyscyplinowania młodzieży, choć jak już dziecko wyrośnie na zepsutego człowieka to bardzo chętnie go socjalizują ale już w więzieniu. Bezstresowe komunistyczne wychowanie ma na celu zakorzenienie w umysłach dzieci tzw. róbta co chceta.

Drugim elementem błędnego koła jest patologia systemu katolickiego. Daje on złudzenie bycia zbawionym, rozgrzeszonym. Gdyby było inaczej ci ludzie po bierzmowaniu nie jeździliby po pijaku.

Kapłan powinien być osobą wspierająca a jest jedynie religijnym teologiem.

To co możemy robić to walczyć o swoje rodziny, o swoje otoczenie, sąsiadów, znajomych i etc. Na płaszczyźnie duchowej (modlitwa), edukacyjnej (uświadamianie) i psychicznej (wspieranie).

W świecie niewidzialnym jest potężna wojna, której nie widzimy ale ona ma miejsce i jest bardziej realna niż nasz matrix.

 

 

 

źródło:

https://www.theblaze.com/news/smack-a-teacher-tiktok-trend

 

Updated: 5 października 2021 — 15:21

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: