Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nawet Playboy się patologizuje: październikowa okładka to mężczyzna ubrany w damską bieliznę i szpilki..

Playboy już wcześniej wypaczał piękno kobiecego ciała ponieważ znaczna część kobiet zarabiających na rozkładówkach tego pisma dla mężczyzn  była podkręcana w Photoshopie.

 

Z drugiej strony Bóg stworzył kobietę o atrakcyjnych dla mężczyzny kształtach nie przypominających wcale kogoś z twórczości zdemonziowanego Picassa twórcy kubizmu.

Zresztą Picasso był pochodzenia cahzarskiego:

 

“Picasso wykazywał głęboką wrażliwość na Holokaust i na naród żydowski. 25 sierpnia 1948 r. po raz pierwszy wsiadł do samolotu i poleciał do Polski, gdzie był głęboko poruszony pustkowiem, jakim było warszawskie getto. Usłyszawszy wątpliwe uwagi na temat „kwestii żydowskiej” od polskiego urzędnika miejskiego, który beztrosko radził, że „Polska składa się nie tylko z Żydów”, gorąco odpowiedział: „Kiedy ktoś mnie pytał, zawsze odpowiadałem, że jestem Żydowski. A moje malarstwo to malarstwo żydowskie, prawda?”

www.jewishpress.com/sections/features/features-on-jewish-world/pablo-picasso-and-the-old-jew/2015/03/11/2/

 

Nie mam zielonego pojęcia, ani pojęcia innego koloru jak bardzo Playboy stawał się sodomski w ostatnich latach, ale wydaję mi się, że to co się stało to precedens.

 

Otóż gejowski filipiński wpływowy w mediach społecznościowych Bretman Rock, 23 lata, jest w centrum  wydania Playboya z 2021 roku. Męski magazyn lifestylowy z 2020 roku zawierał na okładce piosenkarza i autora tekstów Benito Antonio Martíneza Ocasio, co uczyniło go pierwszą w historii męską gwiazdą okładki obok założyciela imperium magazynów, nieżyjącego już Hugh Hefnera.

 

Rock jest gejem, według Pink News, i powiedział magazynowi:

„Dla Playboya, który ma mężczyznę na okładce, to wielka sprawa dla społeczności LGBT, dla mojej brązowej społeczności i to wszystko jest takie surrealistyczne. W sumie „Czy to w ogóle się teraz dzieje?” rodzaj wibracji. A ja jestem taka ładna.

 

 

Gwiazda mediów społecznościowych był laureatem wielu nagród, w tym nagrody People’s Choice za „Beauty Influencer” oraz nagrody za „Breakthrough Social Star” podczas MTV Movie and TV Awards w 2021 roku. Według Yahoo! News, 23-letni influencer zyskał rozgłos w YouTube i Vine dzięki swoim treściom o urodzie i makijażu.

 

Nie ma się co oszukiwać, istota stworzona z żebra Adama ma kształty dla Adamitów powabne i atrakcyjne. Gdyby było inaczej, mężczyźni nie zwracaliby uwagi na niewiasty. O pięknie kobiecego ciała jest w Pieśni Nad Pieśniami.

 

 

Playboy mimo, że propaguje delikatną erotykę spłycał przez wiele lat relacje między mężczyzną a kobietą  do samego ciała. Dusza była poza sferą zainteresowań Playboya.

 

Zresztą nagość jest dla dwojga ludzi: mężczyzny i kobiety, a nie na pokaz jak to czynił Playboy. Nagość to owoc intymności między dwojgiem ludzi. Bliskich relacji w małżeństwie.

Teraz Playboy  postawił na totalny zwrot. Idzie w stronę Sodomy.

To nie jest demoralizacja nawet. To jest psucie społeczeństwa.

Tak, jak psuje się żywność. Zgnilizna.

 

 

 

Oto prawda o Chazarii i Edomitach – potomkach Sodomitów czyli Kananejczyków.

Przypomnę może scenę z tamtych czasów:

 

1) Pod wieczór przyszli dwaj aniołowie do Sodomy, a Lot siedział w bramie Sodomy. Gdy ich Lot ujrzał, powstał, by wyjść na ich spotkanie, i pokłonił się aż do ziemi, (2) i rzekł: Proszę, panowie moi, wstąpcie do domu sługi waszego i przenocujcie. Umyjcie nogi wasze, a wczesnym rankiem wstaniecie i możecie pójść drogą swoją. I odpowiedzieli: Nie, będziemy nocowali na dworze. (3) Lecz on bardzo nalegał na nich; wstąpili więc do niego i weszli do domu jego. A on wyprawił im ucztę, upiekł przaśniki i jedli. (4) Zanim się położyli, mieszkańcy miasta, mężowie Sodomy, od najmłodszego do najstarszego, otoczyli dom, cała ludność z najdalszych stron, (5) wywołali Lota i rzekli do niego: Gdzie są ci mężowie, którzy przyszli do ciebie tej nocy? Wyprowadź ich do nas, abyśmy z nimi poigrali.(6) Wtedy Lot wyszedł do nich do bramy, zamknął drzwi za sobą. (7) I rzekł: Bracia moi, proszę, nie czyńcie nic złego! (8) Oto mam dwie córki, które jeszcze nie poznały mężczyzny, wyprowadzę je do was, a wy czyńcie z nimi, co wam się podoba, tylko tym mężom nic nie czyńcie, bo weszli pod cień strzechy mojej. (9) Ale oni odparli: Idź precz! I mówili: Jeden jedyny przyszedł tu jako przybysz, a teraz chce być sędzią. Postąpimy z tobą gorzej niż z nimi. Potem bardzo napierali na tego męża, na Lota, i podeszli, aby wyłamać drzwi. (10) Ale owi mężowie wysunęli ręce swoje i wciągnęli Lota do domu, a drzwi zamknęli, (11) a mężów, którzy byli u drzwi domu, od najmłodszego do najstarszego, porazili ślepotą tak, że daremnie się trudzili, by znaleźć drzwi

 

Sodomici byli tak zepsuci, że nawet nie chcieli zgwałcić córek Lota.

 

Bardzo ciężkie czasy nadchodzą, w których Sodomici będą zajmowali ważne stanowiska i ich preferencje seksualne będą elementem standardów politycznych.

Wolność decydowania o cielesności swojej płci, ale totalitaryzm w zakresie możliwości decydowania o swoim zdrowiu.

 

 

 

 

Updated: 5 października 2021 — 07:24

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: