Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szwajcaria zdecydowała zalegalizować małżeństwa osób tej samej płci.

Światem rządzą lucyferianie, ale jeszcze się do tego oficjalnie nie przyznają. Zrobią to, kiedy będą się czuli bardziej pewnie.

 

 

Szwajcaria zdecydowanie zagłosowała za zezwoleniem parom osób tej samej płci na zawieranie małżeństw, zbliżając naród alpejski do wielu innych w Europie Zachodniej.

Według ABC Denver , oficjalne wyniki pokazały, że środek przeszedł w niedzielnym referendum z 64,1% głosów. Zdobył większość we wszystkich 26 kantonach lub stanach Szwajcarii.

 

Przypominam także, że dwa lata temu Szwajcarska sieć kościołów protestanckich wyprzedziła świeckie ustawodawstwo dając przyzwolenie na Sodomię.

 

 

Szwajcarska sieć kościołów protestanckich głosuje za małżeństwem osób tej samej płci. Niebawem polscy pastorzy?

Nawet nie wiecie jak wielu pastorów jest kryptolucyferianami.

 

Szwajcarski parlament i rządząca Rada Federalna poparły w zeszłym roku rozwiązanie „Małżeństwo dla wszystkich”, ale przeciwnicy dążący do ograniczenia związków małżeńskich między mężczyzną a kobietą zmusili do przeprowadzenia referendum, nad którym przegłosowano, donosi The New York Times .

 

Mało tego, oprócz małżeństw homoseksualnych  wyborcy zatwierdzili referendum, które daje parom lesbijskim dostęp do banków nasienia i pozwala parom tej samej płci na adopcję dzieci. 

 

Od wielu lat pisuję, że granica będzie przesuwana i jest. W następnej kolejności będzie legalizacja seksu z dziećmi.

 

„Kto się kocha i chce wziąć ślub, będzie mógł to zrobić, niezależnie od tego, czy jest to dwóch mężczyzn, dwie kobiety, czy mężczyzna i kobieta” – powiedział Keller-Sutter, gdy ogłoszono wiadomość o przejściu referendum. „Państwo nie musi mówić obywatelom, jak mają żyć”.

 

Dlaczego nie zalegalizować trójkątów lub seksu ze zwierzętami. Przeca Duńczycy uprawiają taką seks turystykę.

Gdzie się kończy wolność Sodomitów?

 

Informujcie znajomych o postępującym złu, bo to na ile będziecie działać wpłynie na najbliższą przyszłość naszą i polskich dzieci.

 

“„Państwo nie musi mówić obywatelom, jak mają żyć”.”

 

Jeśli tak, to my nie utożsamiamy się z takim państwem.

Państwo staje się wrogiem chrześcijan i nie pozostaje już neutralne a wrogie społeczeństwu wierzących biblijnie.

 

Sodomicim byli pochodzenia kananejskiego. Ezaw wziął sobie za żony Kananejki i dlatego teraz Edomici i Chazarowie (mieszanka jednych i drugich) wprowadzają prawo Sodomy.

Kananajeczycy są ludem wywodzącym się od Chama i taka też mają naturę jak ich przodek. Egipt był ludem kananejskim, a więc trudno się dziwić, że nie chcieli wypuścić niewolników izraelskich ze swego kraju.

 

Ale tak, jak ludzie sobie pościelą, tak się nie będą wysypiać od plag spadających na dany kraj. Bóg nie pozwoli się z siebie śmiać.

Jeszcze wspomnicie moje słowa jak na Szwajcarię spadną nieszczęścia.

 

 

Zaktualizowane: 1 października 2021 - 08:07

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish