Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Armia Serbii została postawiona w stanie najwyższej gotowości i przygotowuje się do ewentualnej walki z Kosowem.

Kilka dni temu zbagatelizowałem przepychanki przygraniczne w tej części Europy, ale masoneria skłóca Słowian przeciw sobie…

 

Czołgi wojenne wciąż przybywają.
Potwierdzono również, że minister obrony Serbii i szef sztabu głównego sił zbrojnych Serbii odbyli spotkanie z ambasadorem Rosji i szefem wojskowym Rosji. Wszyscy odwiedzili jednostki przygotowujące się do walki.
Rosja od lat wspiera Serbię i ma tam swoje wpływy.
“Od 20 września kierowcy samochodów z serbskimi tablicami rejestracyjnymi, którzy wjeżdżają do Kosowa, są zobligowani do używania tymczasowych kosowskich oznaczeń pojazdów wydawanych za opłatą 5 euro. Ta decyzja władz w Prisztinie spotkała się z protestami mniejszości serbskiej (ich auta często są rejestrowane w Serbii). Od 21 września na barykadach blokujących drogi prowadzące do dwóch przejść granicznych Jarinje i Brnjak protestuje ok. 200 Serbów. Władze Kosowa wysłały na tereny przygraniczne zamieszkane przez Serbów jednostki specjalne policji. O ile protesty przebiegają spokojnie, o tyle obiektami ataków stały się urzędy wydające tymczasowe tablice rejestracyjne w gminach Zubin Potok (biuro zostało spalone) i Zvečan (do biura wrzucono granaty, które jednak nie wybuchły). Działania władz w Prisztinie spotkały się z wyjątkowo ostrą reakcją Belgradu.”
https://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/analizy/2021-09-29/wojna-nerwow-miedzy-kosowem-a-serbia
Wszystko zgodnie z Planem 3 wojen Światowych masona satanisty Pikea. Oksymoron, ale nie wszyscy rozróżniają.
“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.”

 

To się dzieje. U nas gorąco na granicy z Białorusią. Teraz Kosowo i Serbia…

Coś wisi w powietrzu.

 

 

Updated: 29 września 2021 — 22:10

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme