Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Indie opracowały pierwszą na świecie szczepionkę DNA.

Kiedy w alternatywnym do kłamstw mainstreamu necie można było przeczytać, że szczepionki mRNA modyfikują geny, strony antyfejkowe podnosiły larum “to fałsz, to kłamstwo”.

 

Kłamstwem sponsorowanym przez Sorosa są strony antyfejkowe.

 

 

Indie opracowały pierwszą na świecie szczepionkę DNA, którą można podać wszystkim powyżej 12 roku życia, powiedział dziś premier Narendra Modi, zwracając się do Organizacji Narodów Zjednoczonych, wygłaszając otwarte zaproszenie dla producentów na całym świecie: „Chodźcie, zróbcie szczepionkę w Indiach ”.

 

Według NDTV „Pomimo ograniczonych zasobów Indie – które wierzą w filozofię „Seva Param Dharam” (służba jest najwyższą religią) – całkowicie inwestują w rozwój i produkcję szczepionek – podkreślił premier Modi, podając szczegóły. o trzydawkowej szczepionce DNA COVID-19 firmy Zydus Cadila, która została dopuszczona przez regulatora leków DCGA w zeszłym miesiącu.

 

To antyfejk jest MATRIXEM.

 

Szczepionka DNA jest formą szczepionki programowej, wyjaśnił prof. Jonathan Gershoni z Uniwersytetu w Tel Awiwie. Szczepionka programowa to taka, w której naukowcy szczepią plan wirusa – tylko DNA lub RNA odpowiadające genom kodującym białko kolce – wstrzykując go w przyjemny i skuteczny sposób do organizmu.

 

Szczepionki DNA mogą przechowywać wiele informacji, co oznacza, że ​​mogą kodować duże, złożone białka, a nawet wiele białek.

 

Choć takie szczepionki dają nadzieję na skuteczną walkę z nowotworami, to są też sporym zagrożeniem. Nikt nie wie jak te eksperymenty medyczne, tym razem już nie mRNA ale DNA będą przeprogramowywać nasz kod genetyczny.

Nikt nie wie, czy człowiek nie zostanie opatentowany i czy nie stanie się hybrydą. Jest masa filmów pokazująca hybrydy: od Gwiezdnych Wojen po te bardziej świeże.

 

Jak widzę najbliższą dekadę?

W ciągu najbliższych kilku lat ludzie będą umierać  od wiadomo czego. W pewnym momencie rockefelerowska medycyna zaoferuje protezy elektroniczne.

Człowiek będzie półrobotem i może wygląda to na film science fiction, to dwóch korporacjonistów na świecie chce w ciągu najbliższych kilku lat umieścić chip w mózgu człowieka.

 

To wszystko przez to, że ludzie odeszli od Boga i wspierają kościół imperium Rzymu i jego córki nie mając na względzie Prawa Bozego.

 

 

 

Updated: 27 września 2021 — 18:24

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme