Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demoniczne święto Matki Boskiej FESTIWAL LA MERCE przyniósł 43 osoby ranne.

43 osoby ranne to skutek fizyczny, ale nie da się policzyć duchowych skutków bałwochwalstwa.

 

 

Gdyby to było święto staroizraelskie, to nie byłoby ani żadnych szopek, ani agresji.

 

La Merce to kilkudniowy festiwal organizowany od 1871 roku ku czci patronki Barcelony, Matki Boskiej Miłosierdzia (Mare de Deu de la Merce), która w XVII wieku uwolniła miasto od plagi szarańczy.

https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-hiszpania-zamieszki-podczas-festiwalu-la-merce-43-osoby-rann,nId,5504896?utm_source=upday&utm_medium=referral&fbclid=IwAR2C7NFeD8Td7kwgalliZak1njMoo_i-UZNbioa14B1FzTFq1gIish60m-s#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Kult tzw. Matki Boskiej jest niebiblijną praktyką odbierającą chwałę Jezusowi. Nawet gdyby założyć, że za istotą zwaną Maryją stoi  na prawdę Maria Matka Jezusa, to i tak jest to bluźnierczy kult ponieważ to nie Maria cierpiała za grzechy innych lecz ktoś najwspanialszy na świecie – Jezus Chrystus.

 

Za tą imprezą religijną stoją ale demony i po Hiszpanii widać jaki jest skutek duchowych praktyk odstępczego kościoła Rzymu.

Hiszpania jest mocno lewicowa, wchodzi w fazę komunizmu, czego przykładem jest prawo OKUPAS, gdzie wystarczy na dwa dni opuścić dom, aby ludzie leniwi go ukradli w świetle prawa.

 

Katolicyzm to zło w zarodku. Został stworzony na bazie Imperium Rzymskiego i jest religią fałszywych Judejczyków czyli Edomitów i Chazarów.

Cała księga Jeremiasza traktująca o odstępstwie jest wypisz wymaluj księgą o kościele katolickim, który doprowadza ludzi do upadku.

 

“gdy On to mówił, że pewna kobieta z tłumu podniosła swój głos i powiedziała: Błogosławione łono, które Cię nosiło, i piersi, które ssałeś! (28) A On powiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają Słowa Bożego i go strzegą. ” Łukasza 11

 

Ktoś z tłumu błogosławił Marię, notabene pokorną kobietę, ale Jezus powiedział:

 

Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają Słowa Bożego i go strzegą.”

 

Kult Matki Boskiej to kult sprawdzający nieszczęścia zarówno w skali mikro jak i makro:

 

Jeszcze o przekleństwie ciążącym nad Polską. Uaktualnienie 12.11.2014

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 27 września 2021 - 13:24

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish