Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bardzo ciekawe uzupełnienie Brata Krzyśka mego artykułu o wystąpieniu Bidena.

Czytelnik i brat w wierze Krzysiek uznał za ważne to, co napisałem odnośnie przemówienia Bidena i okultystycznego znaczenia tego dnia:

 

________________________________

 

Witam cię Piotrze i wszystkich czytelników bloga. Dziękuję Piotrowi za artykuł który napisał odnośnie 21.09 Wydaje mi się że nie przypadkowo Piotr napisał ten artykuł, gdyż i mnie została zwrócona uwaga na istotne słowo które Piotr zamieścił w artykule mianowicie MABON. Co ciekawe Mabon to sabat dzień i noc trwają tyle samo, siły świata dobra i zła są w równowadze, i jak to bywa zawsze ktoś chce przechylić czarę na swoją stronę, i to planuje zrobić plemię żmijowe.

 

Sabat Mabon co by wam nie mówili to święto czarownic i wiedźm, a więc w tym dniu 21.09 Biden będzie wspomagany przez demony, i na pewno w siedzibie ONZ złożą ofiary, po co?

Zastanawiałem się nad tym. Ludzie myślą że jest to święto radosne. Tak ale nie dla nas.

Istnieje tzw. magiczne przyporządkowanie. Na to święto przyporządkowana jest karta tarota zwaną SĄD OSTATECZNY I ŚWIAT. Brzmi naprawdę groźnie, na pewno złożą ofiarę z dzieci bo Mabon jest odpowiednikiem Apollina samego Lucyfera, ich pana, podziękują mu w tym dniu za władzę, że ich plany idą pomyślnie, co ciekawe, Mabon był według legend synem walijskiej bogini Modron, nam się wmawia że w tym dniu radosnym powinniśmy dziękować, Słońcu, i Gai za obfite plony, to jeden wielki fałsz, obchodząc ten dzień pod jakimkolwiek świętem kłaniamy się i dziękujemy nieświadomie Lucyferowi bez względu na nasze szczere i dobre intencje.

 

Uważam że jak Bóg ma dla wszystkich istot przygotowany sąd ostateczny, tak i ci uzurpatorzy według karty tarota na ten dzień i święto, mają przygotowany dla świata jakiś sąd, coś wykminili i stąd Biden w ONZ.

Na pewno złożą ofiarę z biednych dzieci, kto ma siłę do walki poprzez modlitwę, proszę o pomoc.

Jezus Chrystus przychodząc na ten świat pokazał nam jak niweczyć plany diabła, na nasze modlitwy zastępy anielskie Króla Królów zostaną użyte do działania, módlmy się by ich plany ludzi złych, jak i demonów i ich pana żeby się nie powiodły, nie zrealizowały, a dzieci które będą zabijać w tym dniu by Bóg nasz Ojciec zabrał im ból, możliwość odczuwania bólu, a duszę tych braciszków, i  siostrzyczek zawierzmy Bogu. I na zakończenie wszystkie portale strony piszą że to święto radosne, ale co ten dzień niesie ze sobą zapowiedź zimy, jak sami piszą zimowe uśpienie, symboliczną śmierć, nie dajcie się czymkolwiek uśpić, przyporządkowana karta na tą okoliczność to nie przypadek, Sąd ostateczny i świat, coś zaplanowali i rozegrają to w kilka miesięcy, nie śpimy lecz módlmy się niwecząc ich pomysły za pomocą modlitwy, dzień 21.09 nie jest dniem kiedy może się coś wydarzyć ,to czas kiedy będą dziękować swojemu panu, składając ofiary i przyjmując instrukcję pozdrawiam.

 

______________

 

 

 

 

Updated: 15 września 2021 — 11:29

3 komentarze

Add a Comment
  1. 21 września – Mabon – dzień ofiary z człowieka Od tego dnia aż do 31 października bariera między światem materialnym a niematerialnym, wg. okultystów, robi się coraz cieńsza (najcieńsza w Samhain). Wg. nich jest to okres większej aktywności demonów, gdyż łatwiej jest im się wtedy manifestować.

  2. 22 września – Uczta równonocna Rytuał seksualny.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: