Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pracownicy United Airlines zwolnieni ze sz-cz-e-p-i-e-ń ze względu na religię. Teraz dostali przymusowy urlop bezpłatny.

Pracownicy United Airlines, którym przyznano zwolnienie z nakazu do szczepień w firmie z powodów religijnych, od przyszłego miesiąca zostaną umieszczeni na tymczasowym bezpłatnym urlopie, poinformowała w środę linia lotnicza, powołując się na niedawny wzrost liczby przypadków Covid.

CNBC poinformowało, że linia lotnicza w zeszłym miesiącu poinformowała, że ​​jej 67 000-osobowa siła robocza w USA musi zostać zaszczepiona przeciwko Covid-19 tej jesieni, ale powiedziała, że ​​rozważy zwolnienia ze względu na przekonania religijne i osobiste, a także ze względów medycznych. Podejścia linii lotniczych do zachęcania pracowników do szczepień były zróżnicowane.

 

 

Delta Air Lines nakłada opłatę w wysokości 200 USD na składki na opiekę zdrowotną nieszczepionych pracowników. Delta, American Airlines i Alaska Airlines zniosą ochronę płac dla nieszczepionych pracowników, którzy zatrudnią się lub są narażeni na Covid-19.

 

NPR stwierdza, że notatka nie określa, jak długo będzie trwał urlop. Pracownikom pełniącym „operacyjne role skierowane do klientów”, w tym pilotom, stewardesom i agentom obsługi klienta, powiedziano: „Gdy pandemia znacząco ustąpi, zostaniesz powitany z powrotem w zespole ze statusem aktywnym”.

Osoby pełniące role, które nie mają kontaktu z klientami, w tym technicy i dyspozytorzy, będą musieli przechodzić cotygodniowe testy na obecność COVID-19 i nosić maskę przez cały czas, w tym na zewnątrz, mówi notatka. Pracownicy, których wnioski o zwolnienie zostaną odrzucone, zostaną zwolnieni, jeśli nie otrzymają pierwszego zastrzyku do 27 września lub nie zostaną w pełni zaszczepieni w ciągu pięciu tygodni od daty powiadomienia o odmowie.

 

https://www.cnbc.com/2021/09/08/united-airlines-staff-granted-religious-exemptions-to-vaccine-mandate-will-be-put-on-unpaid-leave.html

 

To jest jeden wielki babiloński system bezprawia, który autoryzują wszystkie religie. 100% religii jest jakby to powiedział Franek Dolas “do kitu, do bani, lipa”.

Pastorzy są po to, aby utwierdzać ludzi w słuszności tego systemu bestii wmawiając, że państwo, które wymordowało i morduje Palestyńczyków i ma wywiad w każdym kraju na świecie jest państwem wybranym przez Boga.

 

Jeśli ludzie nie wyjdą z religii Chazarów Watykanu i jego córek, to spadną na nich plagi:

 

(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wychodź z niej, mój ludu, byście nie uczestniczyli w jej grzechach, aby was nie dotknęły jej plagi, (5) bo grzechy jej dosięgły nieba, i wspominał Bóg o jej zbrodniach. Ap 18

 

Niestety największe portale i kanały antysystemowe, partie są po stronie biblijnej nierządnicy: wrealu24, Konfederacja, Braun, itd.

To jest kontrolowana opozycja, a ich kościół nadaje kierunek plandemi:

 

 

Głupiego robota wspierać Rzym i walczyć z plandemią.

 

Ale to ich metody: za i przeciw. W ten sposób kontrolują ludzi.

 

Ludzie muszą wyjść z kościołów i oddzielić się od tych biznes instytucji.

 

Dopóki ludzkość nie oddzieli się od Babilonu, dotąd będą spadać nieszczęścia.

 

I nie bądźcie współuczestnikami bezowocnych dzieł ciemności, ale je raczej demaskujcie. Efezjan 5.

 

Przekład EIB

Nie bądźcie uczestnikami bezowocnych czynów ciemności. Obnażajcie raczej ich bezwartościowość.

 

 

 

Updated: 12 września 2021 — 12:41

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: