Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego propaguje dźgania i tym samym popiera biblijną bestię.

Kiedyś ten odłam pseudo protestantyzmu był mi najbliższy.

Ale odkąd dowiedziałem się o tym, że część tkwi w ekumenii i  prowadzi rozmowy z chazarsko-edomickim kościołem, stał się dla mnie niewiarygodny, a teraz dodatkowo nie pozostawia już złudzeń w kwestii dźgania:

 

https://adventist.news/news/adventist-church-adopts-stance-on-vaccines?searchsite=www.adventist.org&ref=on-site-search&searchterm=vaccines&_gl=1*uus0hu*_ga*MTgwNjU2MDIxNy4xNjMxMzM1MjQx*_ga_2VBYH6KEBQ*MTYzMTMzNTI0MC4xLjEuMTYzMTMzNTI1NC4w&_ga=2.254033611.237909524.1631335241-1806560217.1631335241

 

Aktualizacja 12.09.2021.

Stanowisko jest z roku 2015 i dotyczy ogólnie szczepień.

Ale adwentyści to osoby ukierunkowane na naturalne metody leczenia.

 

 

To jest główna strona adwentystów. Ich oficjalne stanowisko w sprawie jakichkolwiek szczepień.

 

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego wydał oficjalne oświadczenie w sprawie szczepionek, mówiąc, że „zachęca do odpowiedzialnego szczepienia” i nie ma opartego na wierze powodu, aby zniechęcać wierzących do uczestnictwa w programach szczepień.

Pełne oświadczenie zatytułowane „Szczepienia” mówi:

„Kościół Adwentystów Dnia Siódmego kładzie duży nacisk na zdrowie i dobre samopoczucie. Adwentystyczny nacisk na zdrowie opiera się na objawieniu biblijnym, natchnionym piśmie EG White’a (współzałożyciela Kościoła) oraz na recenzowanej literaturze naukowej. W związku z tym zachęcamy do odpowiedzialnego szczepienia/szczepienia i nie mamy żadnych religijnych lub religijnych powodów, aby nie zachęcać naszych zwolenników do odpowiedzialnego udziału w ochronnych i zapobiegawczych programach szczepień. Cenimy zdrowie i bezpieczeństwo ludności, w tym utrzymanie „odporności stada”.

 

 

 

Natomiast co do kowid:

 

https://adventist.news/news/covid-19-vaccines-addressing-concerns-offering-counsel?searchsite=www.adventist.org&ref=on-site-search&searchterm=vaccines&_ga=2.203482708.51601925.1631478103-1806560217.1631335241&_gl=1*v8nhnk*_ga*MTgwNjU2MDIxNy4xNjMxMzM1MjQx*_ga_2VBYH6KEBQ*MTYzMTQ3ODEwMi4yLjEuMTYzMTQ3ODExMC4w

 

Mało tego, wśród pytań dotyczących szczepień są następujące odpowiedzi:

 

Pytanie: Czy szczepionka mRNA (ang. messenger rybonukleinowy kwas) zmienia twoje DNA?

FAKT:  Obie wymienione szczepionki są oparte na mRNA, które jest pierwszym w szczepionkach, ale technologia jest stosowana w leczeniu od 15 lat. Szczepionka wchodzi do cytoplazmy komórki (płynu wewnątrz komórki), gdzie stymuluje produkcję przeciwciał do walki z białkiem wypustkowym SARS-CoV-2. Ponieważ nie wchodzi do jądra komórki gospodarza, nie zmienia DNA ani struktury/funkcji genetycznej.

Pytanie: Czy może być bezpieczna i skuteczna, skoro została opracowana tak szybko?

FAKT:  Dzięki obecnej technologii wirus SARS-CoV-2 został zsekwencjonowany w ciągu kilku dni od jego zidentyfikowania i od razu rozpoczęto prace nad szczepionką. Wielkość próby w dużym badaniu wynosi 40 000 osób (średnia wielkość próby w badaniu szczepionek FDA wynosi zwykle tylko 27 000). Jesteśmy za dwa miesiące na dwuletnim studium. Dane są dokładnie monitorowane.

 

 

Misja szczepienna adwentystów na Filipinach:

https://adventist.news/news/adventists-in-davao-south-philippines-provide-1-200-vaccines-to-the-community?searchsite=www.adventist.org&ref=on-site-search&searchterm=vaccines&_gl=1*13okwl2*_ga*MTgwNjU2MDIxNy4xNjMxMzM1MjQx*_ga_2VBYH6KEBQ*MTYzMTQ3ODEwMi4yLjEuMTYzMTQ3ODkxMS4w&_ga=2.175558246.51601925.1631478103-1806560217.1631335241

 

Kościół adwentystów ostatecznie obnażył się i dołączył do systemu bestii, którą notabene kryją. Nigdy w swej eschatologii nie mówili o wielkiej roli syjonizmu w czynieniu zła na świecie.

 

To, że Alians Ewangeliczny (Baptyści, KZ, Kościół Boży..) należą do Rzymu, każdy kto był bystry wiedział dawno temu.

 

Po tym newsie możemy być pewni wypełnienia się proroctwa z księgi Objawienia:

 

“Chodź, ukażę ci sąd nad Wielką Nierządnicą siedzącą nad wielu wodami, (2) z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi upili się winem jej nierządu. (3) I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów. (4) A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwego i plugawego nierządu. (5) Na jej czole wypisane tajemnicze imię: Wielki Babilon, MATKA PROSTYTUTEK i obrzydliwości ziemi.”

 

Istotnie, Rzym ma swój córki, prostytutki i adwentyści do nich należą i te wszystkie religie to obrzydliwość i zdrada Boga.

 

Czy wiecie kto jest miły Jezusowi?

Apokalipsa to pokazuje. Kto jest kościołem Filadelfii czasów ostatecznych:

 

“To ci, którzy z kobietami się nie splamili: bo są dziewicami*; ci, którzy Barankowi towarzyszą, dokądkolwiek idzie; ci spośród ludzi zostali wykupieni na pierwociny dla Boga i dla Baranka” Ap 14. 

 

Oto przypis ze strony wbibli.pl:

 

Dziewiczym jest Kościół w swej wierności dla Chrystusa, tak jak odstępstwo określa Pismo święte mianem cudzołóstwa (zob. Ap 2,20).

 

100% kościołów zwanych chrześcijańskimi są prostytutkami czy się to komuś podoba czy nie i ja mogę to udowodnić.

Jeśli tkwisz w kościele gdzie ma miejsce ekumenia lub nakłaniają do szczepień, to jesteś współwinny zła tego kościoła! Zdradzasz Jezusa!!!

 

Czytajcie biblię i nie wierzcie chazarskiemu systemowi pastorskiemu, który zrobił ugrzecznionym wobec systemu bestii owieczki.

 

 

“Wychodź z niej, mój ludu, byście nie uczestniczyli w jej grzechach, aby was nie dotknęły jej plagi, (5) bo grzechy jej dosięgły nieba, i wspominał Bóg o jej zbrodniach. “

 

Wychodźcie z Babilonu i nie ufajcie babilońskim pastorom, którzy są współodpowiedzialni za nieszczęścia dźgania. Co jest ważniejsze: miłość do kościoła czy do Jezusa i człowieka?

 

 

Kościół adwentystów po proklamacji szczepionkowej Świadków Jehowy dołączył do bestii. W tym momencie jest tak wiarygodny jak polityk PO, SLD czy prostytutka. Przy czym prostytutki są często zmuszane do nierządu, a adwentyście prostytuują się ochoczo.

Ciekaw jestem dla ilu zwykłych członków tego kościoła ważniejszy będzie kościół, instytucja, konferencje niż Jezus….

Ciekaw jest jak się zachowa Valter Veith…

 

 

Updated: 12 września 2021 — 22:39

1 Comment

Add a Comment
  1. Walter veith skupił się na programie whats up prof? Wydarzenia ostatnich czasów w kontekście biblii. Miał kilka programów, gdzie mówił o watpliwosciach co do szczepień i tego co za nimi idzie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: