Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W grudniu premiera Matrix 4.

Nawet systemowe filmy  mogą być interesujące, a to dlatego, że zazwyczaj filmy science fiction są filmami okultystycznymi.

 

Dla wielu kinomanów Matrix to już klasyk, film kultowy. Dla mnie i pewnie wielu biblijnie wierzących jest to saga okultystyczna.

Wiele metafor biblijnych, jak choćby wybór między niebieską a czerwoną pigułką (niebo-piekło), CZY PONOWNE NARODZENIE kiedy przyjął właściwą pigułkę.

Poduszkowiec Morfeusza, Nabuchodonozor, jest również biblijnym odniesieniem do Nabuchodonozora II, o którym mowa w Księdze Daniela.

Lamm wspominał: „Jednym z najciekawszych połączeń, jakie ktoś stworzył, był fakt, że Neo był Mojżeszem judaizmu, a Morfeusz był Bogiem”.

 

Nabuchodonozor II był babilońskim królem dynastii chaldejskiej i jest uważany za najpotężniejszego króla w historii Babilonu. W historii Izraelitów  znany jest z niszczenia Świątyni Jerozolimskiej i trzymania ludności judejskiej w niewoli, tak jak w filmie maszyny trzymają ludzi w niewoli.

Załoga Nabuchodonozora próbuje dotrzeć do Syjonu, schronienia i ostatniego ludzkiego miasta.

„Ludzka rasa została zniewolona w Matrixie i musiała zostać wyprowadzona z niewoli, podobnie jak naród żydowski w Egipcie”.

 

Jednakże film kręcili bracia Wachowscy. Chazarowie z pochodzenia.

Wachowski Talks Sex Change

Obecnie bracia Wachowscy jak przystało na potomków Kanenjczyków (Sodomici byli Kananjeczykami) są już siostrami Wachowskimi a nie braćmi. Bracia zmienili płeć.

 

 

Po obejrzeniu trailera uważam, że przygotowują ludzkość na rychłe nadejście antychrysta. Zwłaszcza, że najnowsza część  nosi tytuł “Matrix Zmartwychwstanie”. Oryginalny tytuł – Matrix: Resurrections

Neo zapewne aszkenazyjski mesjasz przychodzi aby zbawić ludzkość z Matrixu. Tyle, że w rzeczywistości to Chazarowie i Edomici ten Matrix zorganizowali.

To ich są banki, medycyna, kościoły, Hollywood, rządy (święte drewno) i…. plandemia.

 

Programowanie umysłów trwa. Kto pochodzi z Boga ten się nie nabierze.

 

 

 

Updated: 10 września 2021 — 20:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: