Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świadkowie Jehowy po stronie biblijnej bestii! Promują retorykę systemu w kwestii dźgania.

Taki rzeczy opisuję i badam z czystej pasji walki z kłamstwem!

 

Co prawda można się było tego spodziewać, ale manipulacja ludzi żonglującymi cytatami biblijnymi jest obrzydliwa.

Kiedyś, kiedy przechodziłem obok standupów SJ podejmowałem czasem rozmowę i miałem dla nich zrozumienie i empatię. Teraz nie nie będę chciał dyskutować w necie.

Zgrałem propagandowy film ich ciała kierowniczego:

 

 

 

Poza zachętą do szczepień i autoryzowaniem pLandemii facet od świadków  mówi, że my świadkowie stosujemy się do zarządzeń władzy….

To jest dobry temat, ponieważ na opak cały świat religijny interpretuje 13 rozdział listu do Rzymian.

 

Ale przy tej okazji powiedzmy sobie prawdę o założycielu Świadków.

 

Charles Taze Russell był założycielem czasopisma Strażnica Syjońska w 1879 roku, które przekształciło się w Świadków Jehowy.

Według obserwatora Strażnicy :

 

Russell nauczał, że naród  żydowski odgrywają wiodącą rolę w Boskim Planie dla człowieka.

W roku 1910 przemawiał do ogromnej żydowskiej publiczności, pocieszając ich zgodnie z Pismem, Izajasz 40:2… Zachęcał ich, aby nie dołącz do różnych dzisiejszych kościołów ale czekać na wypełnienie się wielu obietnic Starego Testamentu, że będą błogosławieni jako naród. Chociaż byli jeszcze rozproszonym i rozproszonym narodem, powiedział, na podstawie tych obietnic, że zostaną ponownie zgromadzeni w Palestynie i ustanowieni jako niezależny naród”. Russell był uważany za „chrześcijańskiego syjonistę, często zapraszanego do przemawiania przed ortodoksyjnymi grupami żydowskimi… Ponadto jego poglądy na syjonizm zostały pochwalone przez m.in. byłego premiera Izraela, Benjamina Netanjahu i byłego ambasadora ONZ, Jeane Kirkpatrick”.

 

Poniżej tekst o masońskich związkach Russela i ich biblii masońskiej:

 

Świadkowie Jehowy córką KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO.

 

 

Rotszyldowie od dawna mieli plan stworzenia własnej religii dla iluminatów w Palestynie, co obejmowało manipulowanie tak zwanymi „Żydami” w celu osiedlenia się na tym obszarze.

Jeden, Charles Taze Russell, z rodu Illuminati Russell (Russsels byli jednym z twórców drugiego rozdziału Illuminati, Skull&Bones na Uniwersytecie Yale) był człowiekiem, który założył Towarzystwo Strażnica, znane również jako Świadkowie Jehowy. Był satanistą, według żony pedofilem, przyjacielem Rotszyldów, a na pewno Illuminati. Historyk David Icke stwierdza: „…to Rotszyldowie sfinansowali operację Świadków Jehowy wraz z innymi bankierami Illuminati (tj. Kuhn, Loeb i Co.), poprzez „wkład” organizacji takich jak kontrolowana przez Rotszyldów B’nai B’rith. 

Notabene Kaczyński Lech tuz po objęciu fotelu prezydenta przywrócił w Polsce tę masonską lożę B’nai B’rith.

 

Zostało to udowodnione w sądzie w 1922 roku. Jedną z kluczowych osób zaangażowanych w to był Frank Goldman, późniejszy prezydent B’nai B’rith. Dlaczego organizacja powołana (teoretycznie) do pomocy Żydom i promowania wiary żydowskiej miałaby finansować istnienie Świadków Jehowy? Nazwa Rothschild odpowiada na pytanie. Russell był również wysokim stopniem masonem i templariuszem. Promował syjonizm, kolejny twór Rotszylda, w imieniu swoich przyjaciół i zwolenników”.

 

Świadkowie Jehowy to twór masonerii. Od wielu lat byłem ciekaw w jaki sposób świadkowie łykną rządy antychrysta. Ta plandemia jest odpowiedzią.

Charles Taze Russell używał swojego  Towarzystwa Strażnica, z siedzibą w Betel na Brooklynie w stanie Nowy Jork, jako przykrywkę dla magii enochiańskiej, jak nazywano jego rodzaj satanizmu. Umieścił latający dysk Słońca na przodzie swoich książek, starożytny symbol Iluminatów, który pochodzi z Kemet.

 

Magazyn Strażnica zawsze był masą podprogowych i mniej podprogowych symboli okultystycznych, a sama nazwa Strażnica jest częścią legendy i kodeksu iluminatów i masońskich. Dla nich strażnica to obszary „magicznego wszechświata”. Niewidzialne królestwo. Russell został pochowany pod piramidą w Stanach Zjednoczonych po tym, jak został rytualnie zabity w Halloween 1917 roku. Ci czołowi sataniści z Iluminatów są rytualnie zabijani, gdy ich czas nadejdzie zgodnie z ich obsesją na punkcie rytuałów

 

Wszystkie religie są pod kontrolą syjonizmu – systemu biblijnej bestii.

Wychodźcie z nich. Nie ufajcie także ani A. Cyrikasowi ani B. Kurylasowi.

 

Ufajcie tylko Słowu Bożemu. Wchodźcie w grupy domowe nie związane z żadnym kośiołem.

 

Updated: 11 września 2021 — 16:01

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: