Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przeciwni certyfikatom Francuzi szturmują centra handlowe. Policja nie daje rady.

Ludzie powoli się budzą. Mimo wszystko bardzo powoli. Budzą się zauważając, że to jest spisek globalny. Ale biblia jasno i wyraźnie mówi kto jest biblijną bestią i ja Wam to stale przedstawiam.

 

Francja wydaje się przeprowadzać kolejną rewolucję. Oby nie kontrolowaną, chociaż Rotchlidsowie są na to przygotowani zapewne.

 Nagranie poniżej pokazuje francuskich demonstrantów szturmujących centrum handlowe. Wynika z niego, że byli zorganizowani, gdyż nie sądzę aby nagle spotkała się przypadkiem duża grupa ludzi napierając na markety rytmicznie wołając “liberte”.

 

 

Francuzi nie godzą się na paszporty szczepionkowe.

 

W pierwszym protestujący krzyczą liberte, a w drugim policja się wycofuje.

 

 

Trzeci film  pokazuje  policjantów biblijnej bestii goniących za protestującymi:

 

 

Wygląda na to, że protest był jednym z setek, które miały miejsce we Francji w sobotę. Podobno było tych protestów aż 200.

Oczywiście fakowe media Polinu tego nie objawią. Nie zrelacjonują.

 

 

Protesty  wybuchły na początku tego lata  we Francji i we Włoszech, gdzie rządy ustanowiły totalitarne paszporty na szczepionki, które muszą być okazywane, aby móc swobodnie przemieszczać się i kupować.

Proces wdrażania znaku bestii rozpoczął się dokładnie wraz wybuchem plandemi. Nie masz maski nie wejdziesz do sklepu.

Dzisiaj nie masz certyfikatu, nie kupisz żywności.

 

 

Pomimo ostrego sprzeciwu opinii publicznej oczekuje się, że Wielka Brytania jeszcze w tym roku ustanowi własny system paszportów szczepionek w stylu europejskim.

 

 

Tymczasem w stolicy biblijnej bestii Izraelu, jednym z pierwszych krajów, które wprowadziły paszport szczepionkowy i nałożyły surowe ograniczenia na obywateli, którzy odmawiają przyjęcia kontrowersyjnej szczepionki Pfizer, dżganki całkowicie nie powstrzymały rozprzestrzeniania się COVID-19.

Ten nie Boży kraj, państwo, podało już 2,5 miliona obywatelom  trzecią dawkę szczepionki, a kilka dni temu pisałem że ma być już czwarta wg “eksperta” izraelskiego.

 

Bóg w swej mądrości, której brakuje ludziom, nawet antysystemowcom, pokazuje kto jest biblijną bestią i jak bardzo ta bestia jest przeciwna ludzkości, a jednak pomimo tego większość protestujących nie jest ani konsekwentna ani mądra.

 

W każdym kraju rządzą dwie siły: syjonizm i katolicyzm.

Co z tego, że wrealu24 zaprasza ciekawych gości i mówi prawdę o plandemi skoro wspierają biblijną nierządnicę.

To jest tak, jakby za czasów niewoli egipskiej Egipcjanie otworzyli kanał przeciwny Faraonowi, a zarazem wierzyli jego kapłanom, a Izraelici ufaliby temu kanałowi…

Musi być dociśnięta śruba aby ludzkość zobaczyła, że światem rządzą ludzie przeciwni Bogu. To jest Boża miłość: zezwolić na ucisk, aby ludzie przejrzeli na oczy i zdali się tylko na Boga. Jednakże tylko garstka to robi. Myślą, że jeszcze będzie przepięknie

Nie będzie, bo tak mówi biblia.

 

________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

 

Updated: 7 września 2021 — 22:02

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme