Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kuba będzie szczepiła dwuletnie dzieci.

W poniedziałek Kuba rozpoczęła szczepienia maluchów w wieku zaledwie dwóch lat, co jest pierwszym tego typu wydarzeniem na świecie, mającym na celu zaszczepienie wszystkich dzieci przed ponownym otwarciem szkół, donosi AFP.

Według Yahoo News, kraj liczący 11 milionów mieszkańców używa lokalnie produkowanych szczepionek COVID-19 – Abdala i Soberana – które nie są uznawane przez Światową Organizację Zdrowia.

 

Władze powiedziały, że szkoły będą stopniowo otwierane w październiku, po tym jak wszystkie dzieci zostaną zaszczepione, donosi AFP. The Times of Israel donosi, że kilka innych krajów na świecie szczepi dzieci od 12 roku życia, a niektóre przeprowadzają próby na młodszych dzieciach.

Kraje takie jak Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wenezuela ogłosiły, że planują szczepić młodsze dzieci, ale Kuba jest pierwszym, który to robi. Chile w poniedziałek zatwierdziło chińskie szczepionki Sinovac dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Kubańskie szczepionki, pierwsze opracowane w Ameryce Łacińskiej, nie zostały poddane międzynarodowej, naukowej ocenie.

 

Są one oparte na technologii rekombinowanych białek – tej samej, którą wykorzystują amerykańskie szczepionki Novavax i francuskie szczepionki Sanofi, również oczekujące na zatwierdzenie przez WHO. W przeciwieństwie do wielu innych używanych szczepionek, szczepionki rekombinowane nie wymagają ekstremalnego chłodzenia. Większość szkół na Kubie jest zamknięta od marca 2020 roku. Pod koniec ubiegłego roku szkoły zostały ponownie otwarte na kilka tygodni, a w styczniu ponownie zamknięte.

 

https://news.yahoo.com/cuba-starts-vaccinations-toddlers-worlds-034111987.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly9lbmR0aW1laGVhZGxpbmVzLm9yZy8&guce_referrer_sig=AQAAAIFsZCfyFRTjTbSUdiLMJ3Mm_c1meueMbMAlZvRXLypDHQrB1E7080ozLJglpuafXoorQTZICUTZ4eF56181W0GGeBpl1yPHM_RWgnr-bxsuqqhLCE5E5ZzX6ttjIJFjkhika5GBZkOEUE9zZaaXSMl_XrwB6AVe3tfbt6Grdpze

 

Czy możemy wpaść w stan zdumienia po tym co przeczytaliśmy wiedząc, że Castro nie tylko jest komunistą ale również jak Macron, Biden, Trump wychowankiem jezuitów?

 

Na poniższym zdjęciu Castro w dresie zachodnich kapitalistycznych korporacji:

 

 

Wątpię, aby dzieci zadźgane od razu umierały, ale z dźgankami jest tak jak z grzechem: gdyby parzyło to jak ogień, to nikt by nie grzeszył i nie dźgał się.

 

Castro edukację zdobył w szkołach jezuickich w Santiago de Cuba.

Tam gdzie pojawiają się jezuici tam jest koszmar. Jezuici są służbami specjalnymi syjonizmu religijnego.

Wielu aktorów skończyło szkoły jezuickie.

Jezuita Papież Franciszek napisał do Raúla Castro „moje poczucie żalu do Waszej Ekscelencji i rodziny.

 

To tylko katolickie portale i kanały antystemowe udają głupa jakoby nie wiedzieli nic o jezuitach.

Portale katolickie nie wychodzą z tego chazarskiego kościoła w centrum w Rzymie.

 

Ludzie mają mieć wrażenie, że mają mieć wybór.

W ten sposób wszystko jest pod kontrolą: albo NTV albo wrealu24….

 

Wpływowy w USA katolicki kardynał Timothy M. Dolan spotkał się prywatnie z prezydentem Republiki Kuby 11 lutego 2020.

 

 

Zawsze te pentagramy…

 

Wracając do newsa. Jakim trzeb być bezdusznym człowiekiem i pełnym zła, aby poddawać eksperymentowi dzieci?

Cały świat tkwi w Złym.

 

 

Jedynym wyjściem z tego jest Jezus Chrystus i Jego słowo.

 

 

 

 

 

Updated: 7 września 2021 — 17:35

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: