Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biden i Fauci dyskutują o konieczności zastrzyków przypominających COVID co 5 miesięcy.

To jest złoty interes Big Farmy (neo mengelków).

 

Prezydent Biden powiedział w piątek, że on i dr Anthony Fauci dyskutowali o konieczności zastrzyków przypominających COVID-19 co pięć miesięcy, a nie co osiem, jak wcześniej przewidywano.

Według NYP krótsze ramy czasowe zwiększyłyby liczbę dawek szczepionek, które Stany Zjednoczone będą musiały odłożyć na zastrzyki przypominające – ponieważ biedniejsze narody domagają się większej liczby darowizn z USA. „Pytanie brzmi, czy powinno to być krótsze niż osiem miesięcy? Czy powinno to być tylko pięć miesięcy? To jest dyskutowane.

 

Już kilka razy pokazywałem Wam “proroczy” czyli okultystyczny teledysk Billy Eilish z roku 2019:

 

 

Jeśli to nie jest jeszcze Wielki Ucisk, to nie wiem co nim będzie.

Póki co można głosić Jezusa, cytować biblię, ale niebawem dojdzie do tego, że nie będzie można czynić takich “przestępstw”.

 

Biden powiedział w piątek, że zastrzyki przypominające dla Amerykanów „zaczną się tutaj 20 września w oczekiwaniu na zatwierdzenie przez FDA i komitet zewnętrznych ekspertów CDC”.

 

Na początku tego miesiąca amerykańscy urzędnicy ds. zdrowia ogłosili, że zastrzyki przypominające będą oferowane począwszy od ośmiu miesięcy po podaniu drugiej dawki szczepionki mRNA Covid-19. Plany administracji Bidena dotyczące podania dawek przypominających szczepionki Covid-19 są próbą „wyprzedzenia się” z koronawirusem, powiedział naczelny chirurg USA dr Vivek Murthy podczas wirtualnej odprawy Covid-19 w Białym Domu wokół ogłoszenia.

 

Ludzkość sama wybiera zło. Biden jest ultra komunistą. Ta marionetka Obamy i jezuitów będzie szła dalej ze “swoimi” pomysłami, gdyż Amerykanie mu na to pozwalają brakiem uświęcenia. Ludzie nie widzą po prostu zła.

 

https://nypost.com/2021/08/18/covid-booster-shots-expected-to-be-ready-for-us-in-september/

 

Updated: 2 września 2021 — 07:01

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: