Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kowidianin zabilł mężczyznę i kobietę obwiniając ich o zarażenie rodziny.

To, że dzięki podziałom ten system rządzi to wiemy.

Nic nowego, stary chwyt masońsko-chazarski. Tylko, że przy tej okazji jeszcze bardziej sobie uświadamiam małą wartość wykształcenia uzyskanego w tym systemie, bez względu na to, czy to jest szkoła podstawowa, czy uczelnia wyższa.

 

Mało kto się zastanawia nad analogią do nazizmu, bolszewizmu, faszyzmu.

Tymczasem w Brazylii doszło do wielkiej tragedii. My, przy tego typu sytuacjach mamy podejście jak do jakiejkolwiek wiadomości z Telexpressu, ale jeśli tylko wczujemy się w emocje jakie towarzyszą teraz rodzinie zmarłych, perspektywa się zmienia.

 

Para w Brazylii została zastrzelona przez sąsiada, który „obwiniał  ich o zarażenie swojej rodziny Covidem”

Flanklaber Silva e Silva, lat 40, i jego żona, Marília Silva e Silva, lat 37, zostali zabici we wtorek w Goiás, co zostało opisane jako akt zemsty.

 

Według TheSun podejrzewa się, że podejrzany, którego nie zidentyfikowano, stracił na początku tego roku zarówno ojca, jak i brata. Brazylijskie media donoszą, że rzekomo podszedł do ofiar, które pracowały w dużej szopie, zanim oddał 20 strzałów.

 

 

Podejrzany został później złapany i aresztowany przez policję cywilną we wtorek wieczorem. Obecnie wszczęto śledztwo w sprawie, która  według policji  był „motywowana zemstą”.

Para wcześniej  „otrzymywała groźby śmierci, ponieważ zostali oskarżeni o przekazanie Covid-19 rodzinie zabójcy” – powiedział Felipe Sala z Itumbiara Homicide Investigation Group. „Podejrzany udał się na miejsce zdarzenia, aby pomścić śmierć swoich krewnych”.

https://www.click.ro/news/lume/i-impuscat-pentru-ca-i-au-infectat-familia-cu-covid-19

 

Jest to jeden z krajów najbardziej dotkniętych pandemią.

To oficjalnie. Nieoficjalnie pamiętamy jak bardzo ściemniano w tym kraju z plandemią.

 

W systemie szatana zawsze musi być wróg, inny niż sam szatan ojciec kłamca. W bolszewizmie była to burżuazja, w nazizmie zła krew niearyjska, w inkwizycji innowiercy.

 

Co mówi Jezus?

“„Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie. Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie” Mt 5

 

Gdyby nawet zamordowana para zaraziła rodzinę zabójcy, to wierzący w Jezusa błogosławiłby tej rodzinie i modlił się.

Znam ludzi, których nie lubię, zrobili mi wiele krzywdy w życiu, ale się modlę o nich.

Prawo Boże zmienia wszystko, rozwala system.

System szatana.

 

Kowidianie to ludzie często mściwi, pełni strachu i złych emocji.

Wydaję mi się, że będzie jeszcze gorzej, a to  z tego powodu, że kiedy zobaczą jak inni z ich rodzin umierają po dźganiu lub sami zaczną chorować będą obwiniać nie chazarskie rządy a tych, którzy się nie zadźgali.

Będą mieli dostęp do galerii, kin, teatrów, stadionów, ale białko kolca rozpoczęło już produkcję.

 

Tak naprawdę stosunek do dźgania nie jest kryterium moralności, ale powoduje podziały.

Oglądałem kiedyś Niedzielskiego i powiedział o tzw “antyszczepionkowcach” “nas jest więcej”.

Nie, nawet w tym kłamał. Na dzień tej przemowy było ok 48% zadźganych  – koniec lipca.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 20 sierpnia 2021 — 20:29

1 Comment

Add a Comment
  1. Pewien mason a dokładniej członek lions clubs international powiedział mi że żaden członek nie jest dziabnięty a gdyby było tak jak mówi tv to byli by przed jakąkolwiek kolejką, grupą ryzyka ich bliscy też

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: