Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ewangelista, który został aresztowany w Londynie, ostrzega, że ​​mówienie prawdy jest teraz „zbrodnią z nienawiści”

Obywatele świata utrzymują niepraworządne chazarskie państwa. Niesamowite kłamstwo w które wierzą miliony.

 

Natomiast najnowszy news jest jednym z pokrzepiających. Nie kościółkowy, nie oderwany od rzeczywistości.

Jeśli Jezus jest prawdą, to prawda powinna być wszędzie gdzie są wierzący. Prawda kompletna. Prawda bo stworzeniu świata, prawda o komunizmie, femnizmie, sodomie, faszyzmie itd.

 

Ewangelista po aresztowaniu i zatrzymaniu za głoszenie, że homoseksualizm jest grzechem, amerykański ewangelista ostrzega, że ​​„sytuacja staje się bardzo zła” w Wielkiej Brytanii i innych krajach zachodnich, sugerując, że sytuacja pogorszyła się do tego stopnia, że „stają się komunistami”.

Ryan Schiavo, który określa się jako „ewangelista i misjonarz”, został aresztowany w Londynie 22 lipca za głoszenie, że homoseksualizm jest grzechem. Chociaż Schiavo jest Amerykaninem, spędza dużo czasu w Londynie i często usługuje brytyjskiej młodzieży i innym zgromadzonym na placu publicznym.

 

„Głoszę Ewangelię na ulicach, jak to często robię, ale było to około 30-minutowe przesłanie, a w trakcie długiego przesłania mogę poruszyć wiele tematów, które moim zdaniem są istotne” – powiedział.

 

„W pewnym momencie poruszyłem kwestię homoseksualizmu i transpłciowości. Powiedziałem, że homoseksualizm jest grzechem; Mówię o tym, jak to jest destrukcyjne i o szkodach, jakie program transpłciowy wyrządza dzieciom w szkołach, ponieważ jest narzucany dzieciom w bardzo młodym wieku”.

Schiavo powiedział , że jedną z rzeczy, które powiedział podczas głoszenia, było to, że „kościoły z tęczowymi flagami” nie były „prawdziwymi kościołami”. Jego przesłanie wywołało gniew pewnej młodej kobiety, którą uważał za lesbijkę. Według Schiavo była „bardzo zdenerwowana tym, co powiedziałem, więc zadzwoniła na policję i przyjechała policja”.

https://www.christianpost.com/news/american-evangelist-jailed-in-uk-its-getting-very-bad-here.html

 

Jaka to równość skoro jedni mogą głosić (nie) prawo grzechu a inni nie mogą mówić o konsekwencjach grzechu.

To jest tyrania grzechu. To jest świat szatana. To są państwa szatana.

Swoją drogą jaka to obłuda. Dziewczyna jest lesbijką i zaczyna przysłuchiwać się głoszeniu strony przeciwnej i ma jeszcze pretensje. Zupełnie jak z moimi niektórymi czytelnikami. Negują ze względu na jakieś aspekty moich tekstów, ale stale wchodzą. Denerwują się, nie lubią ale wchodzą. To jest demoniczne.

Podobnie ci, którzy przychodzą na mój blog i chcą czerpać z moich przemyśleń do celów ewangelizacyjnych, ale negują osobę albo to, że głoszę o Prawie.

Człowiek powinien być konsekwentny. Wtedy będzie się przekonywał czy ma rację.

Ludzie nie są konsekwentni. Jezus nie podsłuchiwał faryzeuszy. To oni jego zaczepiali. Za człowiekiem  wyrazistym idą ludzie, a nie na odwrót.

 

Teraz jeszcze nie ma oficjalnej walki systemu biblijnej bestii z chrześcijanami. W USA przybiera to na sile, ale w Polsce praktycznie jest to niezauważalne.

Pragnę przypomnieć pewne moje spostrzeżenie: new ageowcy w ogolę nie negują LGBT. Notabene new age to katolicy. Wszyscy świętują tzw  Boże Narodzenie (Sol Invictus).

 

Z innej strony patrząc jakże niewielu jest ewangelistów charyzmatycznych ze względu na siłę głoszenia, na prawdę, która nie jest modna. Głównie głoszona jest ewangelia łaski, a nie groźba utraty zbawienia. Nikt nie ostrzega przed grzechem a wielu głosi cukierkową miłość.

W Polsce dlatego jest ewangelików 0,38% ponieważ obecny system pastorski to system, na który składają się pastorzy showmeni, pastorzy syjonistyczni, pastorzy śpiący. Tutaj prawdy nie ma. Ma być przyjemnie w kościołku.

 

Żaden protestancki pastor nie mówi o tożsamości biblijnej bestii. Część mówi o nierządnicy no bo trzeba się różnić od Rzymu, ale już o bestii się nie mówi, a jest tylko jedno państwo, którego nie można krytykować a Chazaria ma banki (BS, MFW), Hollywood, show business, religie i etc.

 

 

 

Zaktualizowane: 8 sierpnia 2021 - 09:34

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish