Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Walka duchowa o Polskę i akcja rozdawania ulotek w Częstochowie.

Brat z Wawy Konrad poprosił mnie o pomoc w akcji jak w treści poniżej.
Pomimo, że mamy swoje odrębne zgromadzenia, uważam, że można się przyłączyć do tej akcji, aby wziąć udział w walce duchowej o Polaków.

“Albowiem nie toczymy boju przeciwko krwi i ciału, lecz z władzami, ze zwierzchnościami, z rządcami tego wieku ciemności, z niegodziwymi duchami w niebiosach.” Ef 6.

Treść wezwania, prośby:
______________________
Bracia i Siostry, zbliża się wielkimi krokami kolejna, wielka, katolicka uroczystość adoracji jasnogórskiego obrazu czarnej Madonny. Wiemy co na ten temat mówi Słowo Boże (Biblia). Bałwochwalstwo jest jednym z najgorszych grzechów przeciwko Świętemu Bogu i Jego Synowi Jezusowi Chrystusowi. 15 sierpnia tysiące naszych rodaków oddadzą pokłon malowidłu królowej nieba – babilońskiemu bóstwu, nazywając go imieniem mamy naszego Pana Jezusa Chrystusa. Przekleństwo które wisi od setek lat nad naszym krajem ma swoje źródło w odstępczym kościele Rzymu i kulcie jasnogórskiego bałwana. Będzie to trwało dopóki lud boży nie powstanie w modlitwie, poście i błaganiu aby Bóg usunął ten mrok i dał naszemu krajowi światło żywej Ewangelii Jezusa. Jednocześnie potrzebne jest działanie. W tym roku organizowana jest grupa ludzi która 15 sierpnia stawi się w Częstochowie i podejmie się trudu rozdania ulotek z Biblijnym Dekalogiem z Biblii Tysiąclecia oraz broszur ewangelizacyjnych. Wielu z biednych ludzi którzy przybędą tam jako pielgrzymi nie jest świadomych tego co robią. Jednak jak mają być świadomi skoro my milczymy? Bracie czy Siostro jeśli czujesz że Bóg Cię powołuje przyłącz się do nas w Częstochowie 15.08. To przedsięwzięcie potrwa kilka godzin.
Natomiast wszystkich prosimy o bardzo intensywną modlitwę i post o tę akcję. Pościmy całą środę 11.08 (od wtorku wieczór do czwartku rano).
 

__________________

 

Dodam jeszcze, że kilka lat temu część czytelników bloga brała udział w tej akcji.

 

 

 

 

Updated: 9 sierpnia 2021 — 11:15

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme