Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Anglik zawarł pakt z diabłem i zamordował siostry, aby wygrać na loterii.

“Nastolatek z Londynu brutalnie zamordował dwie kobiety, bo zawarł pakt z diabłem i przysiągł mu, że pozbawi życia sześć osób w zamian za przyszłą wygraną na loterii Mega Millions Super Jackpot. Śledczy są przekonani, że zabiłby kolejne osoby, gdyby nie został schwytany. We wtorek sąd uznał go za winnego, ale nie ogłosił jeszcze wymiaru kary.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-07/zawarl-pakt-z-diablem-i-zamordowal-siostry-aby-wygrac-na-loterii/

 

Oczywiście jest to skrajna sytuacja ale powinniśmy przy tej  okazji zadać sobie kilka pytań:

 

  1. Od jakiego momentu zaczyna się kompromis z diabłem?
  2. Czy tylko dla loterii ludzie zawierają pakt z diabłem?
  3. Jaką mamy gwarancję na to, że osoby zadźgane nie będą słyszeć podobnych głosów i nie zostaną wykorzystane do niszczenia chrześcijan choćby psychicznie?

 

O ile pierwsze pytanie jest retoryczne i doskonale wiemy, że grzech jest przestępstwem Prawa Bożego (patrz niżej) wbrew fałszywym nauczycielom mówiącym, że Prawo Boże nie obowiązuje, o tyle  drugie nie jest tak dla ludzi oczywiste.

 

 

Każdy, kto popełnia grzech, przekracza też prawo, ponieważ grzech jest przekroczeniem prawa. 1 Jana 3.

 

Bob Dylan  jako jeden z nielicznych przyznał wprost, że dostał sukces od szatana. Reszta się kryje i czeka aż religia ich boga wyjdzie na światło dzienne.

 

 

Masa muzyków, zaryzykowałbym twierdzeniem, że zdecydowana większość oddała swoje życie szatanowi za sukces w świecie Lucyfera. Świecie, na który się składa wspomniana muzyka promowana w każdej stacji telewizyjnej, same stacje telewizyjne to też system szatana, ekonomia socjalistyczna (faszystowska – socjalizm dla mas , kapitalizm dla korporacji), bankowość, przemysł medyczny z symbolicznym znakiem węża, uniwersytety.

 

 

 

 

To ludzie budują system bestii, którą jest brać chazarska. Illuminati, jezuici, Chazarowie, Watykan, ONZ i wiele innych organizacji to różne oblicza tego samego.

Nie ma jezuitów bez Chazarów i nie ma Illuminati bez jezuitów…

 

Czy moje trzecie pytanie jest absurdalne i wyrwane z rzeczywistości?

Zakładając, że białko magneto spowoduje sterowalność (udowodnione naukowo) ludzie staną się bezwolnymi jednostkami.

Czy zatem ponosi mnie wyobraźnia z wysłaniem informacji do zadźganych aby niszczyli psychicznie lub fizycznie wierzących biblijnie?

Czy pamiętamy apkę Pokemon Go? Pokemony były przy kościołach.

Już teraz bez żadnego dźgania ludzie walczący o wartości biblijne byli i są atakowani przez podszepty Złego. Nie trzeba aplikacji, wystarczą Kainowskie predyspozycje i przekonania.

 

O ile pierwsze dwa pytania powinny skłonić niektórych do refleksji, o tyle ostatnie proszę potraktować jako wytwór mojej wyobraźni aczkolwiek opierający się na posiadanej wiedzy. Pewne tendencje można przewidzieć, tak jak filmy science fiction był zapowiedzią tego, co ma nadejść.

 

 

 

Updated: 8 lipca 2021 — 10:47

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: