Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pierwsza w Polsce Żabka bezobsługowa.

Nowoczesność w domu i zagrodzie…

Wraz z plandemią posuwa się do przodu robotyzacja sklepów.

Od 14 czerwca 2021 działa pierwszy bezobsługowy sklep spożywczy Żabka. Klienci nie muszą mieć ze sobą gotówki, kart płatniczych, ani korzystać z kas samoobsługowych. Nowa technologia i sztuczna inteligencja przyczyniły się do otwarcia innowacyjnego punktu.
https://biznes.radiozet.pl/News/Samoobslugowa-Zabka-juz-dziala.-Sklepy-bez-kasjerow

 

Zawód kasjera przejdzie niebawem do lamusa jak i wiele innych zawodów i o to systemowi bestii chodzi. Ludzkość pokochała elektronikę, ale elektronika nie kocha ludzkości.

Automatyzacja, robotyzacja, Sztuczna Inteligencja, spowodują, że człowiek stanie się niepotrzebny.

 

Już w roku 2017 prognozowano, że:

Automatyzacja wywróci rynek pracy do góry nogami. Jak wynika z raportu “Aktywni+ Przyszłość rynku pracy”, wykonawcy aż 40 proc. zawodów mogą w ciągu najbliższych 25 lat zostać zastąpieni przez maszyny. Większa obecność robotów w znacznym stopniu wpłynie także na sam charakter pracy.

https://biznes.interia.pl/praca/news-roboty-pozbawia-nas-roboty-ktore-zawody-sa-najbardziej-zagro,nId,2397428#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Ludzkość jest bardzo nieświadoma, bierna społecznie. Staje się głupsza od robotów. Tracimy kontrolę nad tym co się dzieje. Sam fakt, że nastąpiło globalne wyłaczenie myślenia przy plandemi jest tego dowodem.

 

Dzisiaj Żabka, jutro bez znaku bestii nic nie kupisz.

 

(16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Ap 13.

Uwaga młodzieży! Skrót “Ap” pod cytatem nie oznacza “apki” ale Apokalipsa….

 

 

 

Updated: 1 lipca 2021 — 20:38

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: