Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Do Chorwacji od 1 lipca wymagany test lub paszport szczepionkowy.

Niesamowicie sprytne posunięcie systemu bestii. Od początku czerwca wystarczyło mieszkać w strefie zielonej aby można było wjeżdżać do Chorwacji.

Od dzisiaj wjazd na warunkach..

 

“Od 1 lipca podróżni, aby wjechać do Republiki Chorwacji, muszą przedstawić na granicy “paszport covidowy” lub negatywny wynik testu. To niespodziewana zmiana, bo ledwie kilka tygodni temu, władze kraju zniosły obowiązek testu przy wjeździe.”

 

https://podroze.onet.pl/aktualnosci/wakacje-2021-chorwacja-zaostrza-zasady-wjazdu-od-1-lipca-obowiazkowy-test/cv93xev

 

System planuje i obserwuje. Doskonale wiedzą, że ludzie planują obecnie urlopy zależnie od obostrzeń. Te do wczoraj były liberalne w Chorwacji, a że kraj ten uwielbiają Polacy, Słowacy i Niemcy w ostatniej chwili zmienili przepisy.

Teraz pozostaje zmienić plany lub …. być “szczęśliwym” posiadaczem certyfikatu szczepień, tudzież dać sobie włożyć badyla do nosa i otrzymać hydrożel. Nie wiem czy test antygenowy nosogardzieli również zawiera hydrożel ale skoro system wymaga akurat takich testów to coś jest na rzeczy.

Przecież wystarczyłby test z krwi.

W tym roku przyspieszą z lockdownem i ograniczeniami.

Dowód?

 

“Niektórzy twierdzili, że odstęp pomiędzy pierwszą a drugą szczepionką jest zbyt długi, by zapobiec nowej fali epidemii, której nadejścia spodziewają się “pod koniec lata lub we wrześniu”.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-francja-epidemiolog-spodziewa-sie-kolejnej-fali-zakazen-i-mo,nId,5332147?fbclid=IwAR3NGcd5Q6quI_q7lqKateAWGUOyVspY_v558aWi6y_Dj0krO3r7qipS7S0#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Wynika z tego, że zaplanowali kolejną falę na koniec sierpnia i to by się zgadzało z informacją o tym, że pracownicy służby zdrowia mają wykorzystać urlop max do 16 sierpnia.

Już pisałem o tym, że łatwo można obliczyć skutki dźgania. Jeśli w UK poddali się ludzie eksperymentowi medycznemu w grudniu styczniu a teraz mają wzrost zachorowań, to oznacza, że u nas będzie to maksymalnie w sierpniu/wrześniu i wcale nie muszą czekać do października jak w roku ubiegłym.

 

Co ciekawe,  decyzja Chorwacji zbiega się z Unijnym Certyfikatem:

 

Unijny Certyfikat COVID jest uznawany od 1 lipca w całej Unii Europejskiej. Zaświadczenie ma ułatwić podróże po krajach Wspólnoty. W Niemczech wydano już ponad 32 miliony certyfikatów, we Włoszech – 13,7 miliona, a w Hiszpanii – 2,7 miliona.

Według danych wydziału ds. cyfryzacji w KPRM od 21 czerwca, kiedy w aplikacji mObywatel pojawił się Unijny Certyfikat COVID, dokument pobrało w Polsce ponad milion osób. Certyfikat dostępny w aplikacji działa również w trybie offline.

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/juz-milion-paszportow-covidowych-w-polsce-w-calej-europie-ponad-30-milionow-5136783?fbclid=IwAR0fUIaV0yi-m7pIYn0dj58dt5HeYqZ37DS6wfaTEZsNOcc3vQStTMIDj8A

 

W tym roku na potęgę rozpoczną wykluczanie niezaszczepionych.

Narzędzi będzie wiele od loterii, przez naciski w pracy, a skończywszy na straszeniu opłatą za szczepionki.

 

 

 

Updated: 1 lipca 2021 — 13:56

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: