Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Abu Dabhi zostaną od sierpnia zamknięte wszystkie publiczne miejsce dla niezaszczepionych.

 On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap 13.

 

Proces wykluczania z 13 rozdziału księgi Objawienia się rozpoczyna. Zostanie on sfinalizowany tatuażem elektronicznym, który będzie powiązany z odrzuceniem Prawa Bożego.

 

System biblijnej bestii bez względu na obszar geograficzny dokonuje szczepionkowego apartheidu.

 

Abu Dhabi, stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ogłosiła, że ​​od 20 sierpnia dostęp do miejsc  publicznych będzie ograniczony tylko do osób, które zostały zaszczepione i posiadają Zieloną Przełęcz Al Hosn. Osoby niezaszczepione będą mogły wejść tylko do supermarketów i aptek.

 

 

Ten ruch ma na celu zachęcenie ludzi do otrzymania szczepień, a władze zaczną ograniczać dostęp do centrów handlowych, restauracji, kawiarni, wydarzeń sportowych, muzeów, siłowni, szkół i uniwersytetów w Abu Zabi, podała agencja Associated Press.

WDROŻONO JUŻ SYSTEM „ZIELONEJ PRZEPUSTKI”, KTÓRY OGRANICZA PUBLICZNY DOSTĘP DO OSÓB ZASZCZEPIONYCH LUB MOGĄCYCH WYKAZAĆ NEGATYWNY WYNIK TESTU NA KORONAWIRUSA.

 

 

Rząd Emiratów twierdzi, że co najmniej 93 procent populacji stolicy otrzymało przynajmniej jedną dawkę szczepionki.

Podobne ograniczenia wprowadzono w Dubaju, gdzie duże zgromadzenia, takie jak imprezy sportowe, wymagają szczepień. Centra handlowe i inne firmy są nadal otwarte dla osób, które nie otrzymały szczepionki.

 

https://www.newsweek.com/abu-dhabi-closing-nearly-all-public-spaces-those-without-covid-vaccine-1604901

 

Co ciekawe przypomina mi się, że właśnie w Abu Dabhi ma powstać ekumeniczny Dom Abrahama.

KOŚCIÓŁ, MECZET I SYNAGOGA w jednym miejscu.

 

W centrach handlowych i na lotniskach wdrażają skanery twarzy. Wygląda na to, że to miasto będzie jednym z centrów systemu bestii.

 

“W Abu Dhabi będą wykorzystywane skanery twarzy w celu wykrycia zakażenia koronawirusem. Taką metodę Zjednoczone Emiraty Arabskie chcą stosować w miejscach publicznych z dużym natężeniem ruchu – m.in. na lotniskach i w centrach handlowych.

Technologia skanowania twarzy może wykrywać infekcje, mierząc fale elektromagnetyczne, które zmieniają się, gdy cząsteczki RNA wirusa są obecne w organizmie.”

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/nauka-i-technika/skanery-twarzy-wykryja-covid-19-w-miejscach-publicznych-debiutuje-nowa-technologia/bsqxedr

 

 

 

 

 

 

Updated: 30 czerwca 2021 — 21:13

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: