Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tajwan ostrzega, że ​​musi przygotować się na konflikt militarny z Chinami.

Eskalacja militarnego zastraszania Tajwanu przez Chiny pokazuje, że samorządna wyspa „musi przygotować się” na możliwy konflikt militarny, powiedział minister spraw zagranicznych Tajwanu Joseph Wu w wywiadzie na wyłączność dla CNN.

Jego ostrzeżenie pojawiło się tydzień po tym, jak wyspa poinformowała o największym dziennym nalocie chińskich samolotów wojskowych na samozwańczą tajwańską Strefę Identyfikacji Obrony Powietrznej (ADIZ). Wtargnięcie – 28 chińskich samolotów bojowych, w tym myśliwców i bombowców – nie naruszyło suwerennej przestrzeni powietrznej Tajwanu ani prawa międzynarodowego, ale było postrzegane jako pokaz siły przez Chińską Armię Ludowo-Wyzwoleńczą.

https://edition.cnn.com/2021/06/24/asia/taiwan-foreign-minister-china-intl-hnk/index.html

 

Pewien  znany mi człowiek,  zainteresowany konfliktami na świecie  powiedział, że jeśli wybuchnie wojna światowa to nie przez Ukrainę, ale na osi Tajwan – Chiny i wszystko będzie zależeć od postawy USA.

Dlatego trzeba się przypatrywać komunistycznym, a więc również jezuickim Chinom.

Jednym z pierwszych jezuickich “ewangelizatorów” był Francuz Nicolas Trigault .

 

Z Kolei jezuita pochodzenia włoskiego Matteo Ricci, który zajmował się nie tylko posługą duchową, ale piastował także urząd cesarskiego astronoma. To właśnie dzięki jego staraniom utworzono pierwszą w Chinach stałą misję jezuicką.

https://histmag.org/Jezuita-w-Chinach-Michal-Boym-20293

 

Pewne organizacje podporządkowały sobie każde państwo na świecie. Do tych organizacji należą: jezuici, syjonizm, Banki Światowy.

Oni są po obu stronach konfliktu i to od nich zależy, czy będzie wojna czy nie.

 

 

Updated: 25 czerwca 2021 — 12:04

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme