Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Parlament Europejski przegłosował, że dostęp do aborcji jest prawem człowieka.

 

 

Parlament Europejski przegłosował po burzliwej debacie rezolucję w kwestii praw dotyczących “zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego” kobiet, w tym prawa do aborcji. Rezolucja stwierdza, że, “legalny i bezpieczny dostęp do aborcji, nowoczesnej antykoncepcji, leczenia bezpłodności i opieki położniczej są prawami człowieka, których nie można naruszać”, pisze Maïa de La Baume z POLITICO.

 

https://wiadomosci.onet.pl/politico/aborcja-pe-przeglosowal-ze-dostep-do-aborcji-jest-prawem-czlowieka/ccvx01t?utm_source=facebook_extra&utm_medium=social&utm_campaign=allonet_social_24h&utm_term=autor_1&fbclid=IwAR1rW5plsmhbs5PyRPA2eaq-CMTHE3pqBNu5DqlljiWTuEGrr8_AAp5fvc4

 

Nie czas już na biblijne argumenty przeciw aborcji. To jest czas na skomentowanie pod kątem przekleństwa.

Australia jak tylko zdecydowała się na podobne kroki doświadczyła pożarów i grubego lockdownu oraz plagi mysz.

Obserwując od dekady  świat przez filtr czasów ostatecznych, jestem pewien na 100%, że w ciągu roku dwóch, jak nie w tym roku na Europę spadną klęski. Europa od tej pory jest pod przekleństwem a to dlatego, że ludzie oddali ziemię bezbożnikom nie walcząc o Prawo Boże.

 

W czwartek europosłowie poparli projekt aborcyjny a w nocy nastąpiły huragany w Polsce i Czechach, a to dopiero początek konsekwencji.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 25 czerwca 2021 - 12:26

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish