Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawosławny ksiądz oblał kwasem biskupów z powodu pozbawienia go funkcji duchownego.

“W stolicy Grecji doszło do groźnego incydentu. Prawosławny ksiądz oblał żrącym kwasem siedmiu biskupów greckiej Cerkwi. Duchowny zrobił to w trakcie posiedzenie sądu kościelnego, który miał pozbawić go prawa sprawowania funkcji duchownego.

Duchowni zostali przewiezieni do szpitala z oparzeniami twarzy i dłoni różnego stopnia. Obrażenia trzech z nich są poważne.

Jak przekazał dziennik “Kathimerini”, w incydencie rany odniosło również dwóch prawników oraz policjant, który zatrzymał księdza, gdy ten próbował uciec z klasztoru Petraki – siedziby greckiej Cerkwi. Również funkcjonariusz znajduje się obecnie pod opieką lekarzy.

 

https://wiadomosci.wp.pl/grecja-prawoslawny-ksiadz-oblal-siedmiu-biskupow-kwasem-6653861156485664a?fbclid=IwAR1NUWFJQx2xnOuvq87zkzv8tjt6mNrwCaPKUaoPIyhPEIVoeFVje-B2JQ0

 

 

To jest bardzo ważna wiadomość, gdyż jeszcze raz dowodzi tego, iż nie funkcja jest dowodem na przynależność do Jezusa ale charakter człowieka., Niestety ó prawosławny ksiądz jak wielu innych w katolicyzmie czy protestantyzmie tego charakteru nie mają i dlatego to na nich szczególnie czeka Wielki Ucisk biblijny.

 

 

Updated: 25 czerwca 2021 — 21:44

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: