Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bergolio porównuje pracę kapłana proLGBT do pracy Jezusa. Katolicy to słudzy LGBT.

Katolikiem być w tych czasach to ogromny wstyd, a im więcej się wie, tym większy dysonans i hańba.

 

 Papież Sodomy  o pseudonimie dobranym marketingowo Franciszek wysłał zachęcający list do amerykańskiego księdza znanego ze swojej posługi afirmującego katolików LGBTQ, porównując jego pracę do Jezusa.

 

List papieża jest następstwem bardziej opozycyjnych posunięć Watykanu — które zostały autoryzowane przez Franciszka — na temat praw gejów. I pogłębia to zamieszanie, z jakim boryka się wielu katolików LGBT, co do tego, gdzie stoi papież osiem lat po tym, jak powiedział słynne: „Kim jestem, by sądzić?”

 

Wielebny James Martin, jeden z najbardziej znanych księży katolickich w kraju za swoją pracę nad „The Late Show with Stephen Colbert” i orędownictwo na rzecz katolików gejów, podzielił się w niedzielę listem papieża Franciszka z 21 czerwca. W liście, który został napisany po hiszpańsku, Franciszek dziękuje Martinowi za konferencję, którą Martin prowadził w sobotę z 1000 uczestnikami na temat służby katolikom LGBTQ.

Dobrze przeczytaliście: katolicy służą LGBTQ.

„Chcę Ci podziękować za Twoją duszpasterską gorliwość i umiejętność bycia blisko ludzi, z bliskością Jezusa, która odzwierciedla bliskość Boga… Myśląc o Twojej pracy duszpasterskiej, widzę, że nieustannie starasz się naśladować ten styl Boga” – napisał Franciszek.

„I modlę się za twoich wiernych, twoją ‘trzodę’ i wszystkich, których Pan powierza twojej opiece.” Biuro prasowe Watykanu nie odpowiedziało natychmiast w niedzielę na wiadomość, w której chciał potwierdzić autentyczność listu. Ale oficjalna organizacja informacyjna Watykanu poinformowała o notatce.

https://www.washingtonpost.com/gdpr-consent/?next_url=https%3a%2f%2fwww.washingtonpost.com%2freligion%2f2021%2f06%2f27%2fpope-francis-affirming-letter-lgbtq-gay-catholics%2f

 

Poszperałem trochę w necie i okazało się, że wielebny Martin doskonale wie co czyni…

 

James Martin zapowiada grupę Metallica w programie „The Colbert Report” Fot. Screen z programu „The Colbert Report”

 

https://www.tygodnikpowszechny.pl/jezus-martina-32075

 

Jest przykładem księdza-medialnego celebryty: jego wpisy na  na Twitterze śledzi 67 tys. osób; to on komentuje wizyty Franciszka w CNN; to jego zapraszają do BBC… Wreszcie, jest obecny nie tylko na łamach jezuickiego magazynu „America”.

 

 

 James Martin ogłaszał główną konferencję pro-gejowską w archidiecezji kardynała Dolanalan..

Szanowni Bracia Rodacy Katolicy, jesteście w kościele szatana i bramy piekielne  nie to, że  przemogły ten kościół, ale to jest i był przyczółek szatana.

10 lat temu poczułem się oszukany tak jak Wy i nie mogłem uwierzyć w to, że byłem okłamywany. Obejrzałem dziesiątki jak nie setki filmów i jeszcze więcej tekstów i materiałów dowodowych. Po tym wszystkim nie chciałem być hipokrytą i wypisałem się z KRK – dokonałem apostazji.

 

Wspierając ten kościół w jakikolwiek sposób nie tylko zdradzacie Boga ale wspieracie nadchodzący ucisk, NWO.

 

Głównym trzonem NWO, systemu bestii w czasie wielkiego ucisku będzie LGBT co widać i słychać.

 

Szanowni Kapłani Rzymu, musicie zdecydować komu chcecie służyć! Wyciągajcie owce z kościoła diabła zanim dosięgnie Was kara.

 

Zaktualizowane: 27 czerwca 2021 - 21:18

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Brawo za apostazję, też się do tego przymierzam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish