Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Kontrola emocji za pomocą fal magnetycznych”. Pokazują to wprost, ale trzeba umieć czytać.

Odnoszę wrażenie, że masoneria (słuszni) coraz bardziej lubuje się w wyjawianiu swoich celów, zamierzeń, działań.

Biorę także pod uwagę, iż tak robili od zawsze, tylko my nie potrafiliśmy dokładnie ich czytać.

 

W kilkakrotnie podsyłanym mi artykule na systemowym wp.pl INFORMUJĄ NAS o dobroczynnym wpływie fal magnetycznych na mózg.

 

“Udało się sprawić, że myszy poddane działaniu określonego pola magnetycznego były znacznie bardziej szczęśliwe i zadowolone.”

 

Co za sprytne działanie węża. Programują ludzi na dostępne już informacje racjonalizując swoje niecne zamierzenia. Większość po otrzymaniu tak kontrowersyjnych i wstrząsających informacji powie wtedy “nauka działa dla dobra człowieka. Czuję się szczęśliwy móc uczestnicząc w tak wspaniałym eksperymencie, który przysłuży się ludzkości”.

 

System bestii poszedł krok na przód. Czy rozumiecie to?

Wyprzedzają nas, ubiegają. Zanim antysystemowi dziennikarze opisujący rzeczywistość alternatywą dla mainstreamu  jak ja i inni skomentujemy szokujące dane, zanim odkryjemy coś, oni już tłumaczą to. Inteligentny ruch.

Tak, to prawda, dzisiaj dziennikarzami są blogerzy, jutuberzy. Nie ma rzetelności w TVP, Polsacie, TVN, Radiu Zet, RMF itp.

Gdyby była owa rzetelność, to mówiło by się nie tylko o szczęśliwości płynącej z dźgania ale i o zagrożeniach, przypadkach śmierci, NOPach, zmianie DNA itp.

Dlatego zasmucają mnie ataki na moją osobę, kiedy ludzie przychodzą tutaj po prawdę. Zamiast wdzięczności i szacunku hejt, obmowa. Niektórzy chrześcijanie  nawet po pogańsku nie są wdzięczni, honorowi, nie pokazują kultury. No ale ludzie sami siebie piszą.

Dziennikarstwa nie ma. W mediach jest spikerstwo, a…:

 

natura horret vacuum – natura nie znosi próżni.

 

 

Mimo, że nie lubię łaciny, cytaty są często z życia wzięte. Prawo ustanowił Bóg i poganie (Rzym) mogą nawet zauważać te prawa.

Prawda jest o wiele bardziej cenna niż nowy telefon komórkowy.

No właśnie, telefon wpływa na nasze komórki…

Jak masz możliwość czytania w komputerze, to lepiej wybierz komputer do czytania wiadomości, niż komórkę, którą trzymasz albo przy narządach rodnych albo przy brzuchu.

 

No więc wypełniam tę próżnię, czy raczej pustotę i mnie podobni.

Teraz czytajcie w skupieniu:

 

“Wyniki doświadczenia opisanego w jednym z numerów czasopisma _ Nature _są naprawdę imponujące: myszy znajdujące się w “szczęśliwym” polu magnetycznym doświadczały emocji porównywalnych do sytuacji, w której otrzymywały bardzo smaczny pokarm. Konsekwencją takiego stanu rzeczy było to, że nie chciały się od tego pola oddalać.”

 

 

Dlaczego zaapelowałem aby czytać w skupieniu? Ano dlatego, że większość z nas cierpi na dystrakcję, o której kilka razy wspominałem w filmach, a to co napisze jest bardzo ważne.

 

Ten wytłuszczony przeze mnie fragment dowodzi, że istota żywa, ssak,  może czuć się szczęśliwa w obecności pola magnetycznego.

Co się stanie jeśli system będzie mógł sterować tłumami i kreować ich system wartości, przekonania religijne?

 

Czy pamiętacie ten film, który umieściłem jakiś czas temu?

 

https://www.youtube.com/watch?v=5eUt5Tw8srM&t=5s

 

Najpierw zadałem z ostrożności w tytule pytanie czy magnesy przyczepiają się w zadźgane miejsca do ciała, następnie po kilku zaprzeczeniach w komentarzach napisałem, że jest to fake, a następnie zdjąłem z listy filmów, by za niedługi czas umieścić ponownie.

 

Oni doprowadzają do tego, abyśmy nie byli pewni prawdy. My musimy być rzetelni. Oni mogą kłamać dowoli co widać po skali czarów jakie uprawiają w mediach.

No więc po jakimś czasie okazało się, że istotnie magnesy przyczepiają się do ciała i moi bracia i siostry sami przeprowadzali eksperymenty. To już nie jest żadna nowość ani teoria spiskowa.

 

Czytajmy jednak dalej ten krzyczący prawdą artykuł z wp.pl:

 

“Modyfikacja poddano gen TRPV4 *w celu powiązania go z białkiem żelaza określanym jako ferrytyna, wrażliwym na zewnętrzne promieniowanie magnetyczne. Rezultatem było nowo uzyskane białko hybrydowe, określone przez naukowców mianem *Magneto. Jego największą zaletą jest właśnie to, że reaguje na promieniowanie magnetyczne, otwierając kanał jonowy zmieniający ładunek elektryczny w połączeniach neuronowych.”

 

Przypominam mój tekst o białku Magneto z The Guardian:

 

“Genetycznie zaprojektowane białko „Magneto” zdalnie kontroluje mózg i zachowanie”.

 

Jedynym spiskiem jaki jest to spisek wobec ludzkości.

“Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. ” Łk 12.

 

Ok, była mowa o promieniowaniu magnetycznym, a nie elektromagnetycznym, i tutaj nas instruują:

 

“W przypadku rybek z gatunku danio, zmiana dotyczyła obszarów odpowiedzialnych za zmysł dotyku. Poddawane promieniowaniu elektromagnetycznemu rybki zwiększyły znacząco zachowania (podwijanie ogona) identyfikowane z próbą ucieczki.”

 

 

W moim artykule o białku Magneto mówiłem, że ludzie będą sterowalni. Nie dość, że byli przez ostatnie 50 lat sterowalni przez telewizor, to teraz będą jeszcze bardziej.

 

Czy zdajecie sobie sprawę z nadchodzącego zagrożenia kontroli umysłów?

Cały rozdział 13 księgi Objawienia wypełnia się na naszych oczach.

Wprowadzany obrót bezgotówkowy, wykluczenie nie zaszczepionych ” nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.”

Jesteśmy w fazie wstępnej, To jest przekroczenie progu przygotowań do wykluczenia ludzi bez znaku. Pisałem o wielu założeniach, planach propozycjach ludzi systemu: zakaz wchodzenia do miasta, korzystania z komunikacji miejskiej…

Na razie na koncerty nie wolno.

Niech Polska z nazwy reprezentacja nadal tak gra jak ze Słowacją a ludzie sami zrezygnują z tych dóbr. Niechaj takie gwiazdy jak Otylia nadal reklamują się w akcji “szczepimysie” a oglądalność sportu spadnie o 20%.

Mnie bez względu na ich akcje to nie pociąga. Wolę sam uprawiać sport amatorsko, rekreacyjnie niż budować wątpliwe autorytety systemu bestii. Ludzi przekupnych.

 

To nie koniec:

 

“Naukowcy planują teraz dalsze eksperymenty na żywych zwierzętach, mające na celu między innymi stworzenie białka bardziej wrażliwego na promieniowanie magnetyczne i precyzyjniejszego umieszczania go w określonych obwodach neuronowych mózgu”

 

Bardziej precyzyjne umieszczanie w określonych obwodach neuronowych mózgu. 

 

Oto masońskie logo bardzo znanego zespołu Alan Walker.

 

 

W poniższym teledysku “szczęśliwi” polem magnetycznym ludzie sterują dronami….

 

 

Kiedy oglądałem to pierwszy raz nie wiedziałem co oni chcą nam przekazać. Snułem domysły. Wiele tajemnic Lucyferian wychodzi po jakimś czasie.

 

Sterowanie rzeczami da ludzkości możliwość stania się bogami.

Sterowanie przedmiotami za pomocą 5G a raczej niebawem 6g (kilka lat) da pozór władzy nad przedmiotami.

Wiem jak to wciąga. Miałem drona, a zasadzie chyba jeszcze mam. Stąd piszę o czymś o czym wiem.

Zresztą sami wiecie żyjąc w uzależnieniu od smartphona.

Jak wiele korzyści daje.

 

Oni są w trakcie narodzin nowego Adama – z gliny i żelaza.

 

Doskonały projekt Boży:

Człowiek (mąż) wstrzykuje płyn drugiemu człowiekowi (jego żonie) i wprowadza nowe życie.

Zboczony plan szatana:

Człowiek wstrzykuje płyn drugiemu człowiekowi (kłucie) i powoduje wieczną śmierć.

W tym wypaczonym scenariuszu próbuje nawet skopiować Boży projekt plemnika w nanorobotach.

 

Musicie sami wybierać po której stronie staniecie. Jednak rezygnacja z cyborgizacji nie daje zbawienia. Ratunek (zbawienie) daje Jezus Chrystus – jedyny polityk (Król), monarcha mogący wyciągnąć człowieka z matrixu Szatana. Swoją drogą dlaczego new age nie mówią, że to jest matrix szatana? ….

On daje nadzieje w tym chorym świecie. Nadzieję dzięki, której nie wpadniesz w depresję, a jeśli jesteś wyjdziesz z niej.

 

Wiedza o tym wszystkim nie zbawia. Bóg jasno mówi, kto będzie uratowany i odziedziczy ziemię. Jezus cytował ST mówiąc:

 

„Błogosławieni cisi, albowiem oni posiądą ziemię” (Mat. 5:5)”

 

To nie oznacza siedzenia jak mysz pod miotłą, gdyż w innej części jest napisane:

 

“Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach.” 

 

Jezus cytował sam siebie:

 

Psalmów: „Lecz pokorni odziedziczą ziemię I rozkoszować się będą obfitym pokojem”(Ps. 37:11)

 

Toruński przekład, który sobie cenię tłumaczy Mateusza 5 bardziej zrozumiale:

 

Błogosławieni łagodni, gdyż oni odziedziczą ziemię.

 

Poprzeczka stoi wysoko:

 

30 I nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego7, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia. 31 Niech zniknie spośród was wszelka gorycz, uniesienie, gniew, wrzaskliwość, znieważenie – wraz z wszelką złością. 32 Bądźcie dla siebie nawzajem dobrzy i miłosierni! Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg nam przebaczył w Chrystusie.” 

 

Chwała Jezusowi, Jedynemu Wybawicielowi.

Ja wiem, że spiski są atrakcyjniejsze dla wielu od Słowa Bożego. Spiskami można nakarmić pychę. Ale pycha nie zbawia, wręcz pogarsza stan człowieka. Co przyjdzie człowiekowi z tego, że będzie wiedział, że jest brudny? Dopóki nic z tym nie zrobi nie wiele to zmienia.

Najważniejsze to poczuć się chorym i przyjść do lekarza lekarzy – Jezusa (Bóg zbawia) Chrystusa. Nie do WHO, nie do spisków, ale do Słowa żywego mającego moc burzenia warowni.

 

 

Link, który komentowałem:

https://tech.wp.pl/kontrola-emocji-za-pomoca-fal-magnetycznych-juz-dziala-myszy-sa-szczesliwe-6034794171671169a?fbclid=IwAR0_IIIuuXERam2lNsHrhQpMSF6drUpo2O2cjds85wJHrQpC9Tt7i1x0KwE

___________

 

____________

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

Zaktualizowane: 16 czerwca 2021 - 09:28

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Świat schodzi na psy, wróg się mocno panoszy. Wczoraj obejrzałem film https://www.filmweb.pl/film/Ave+Satan-2019-816097 i powiem szczerze że nie rozumiem gdzie ci ludzie szukają wolności. Przecież stwórca daje mi wolność, taką jakiej nie będę miał nigdy będąc w pogoni za grzechem i zaspokajaniem moich cielesnych pokus. Ci ludzie z tego stowarzyszenia zaprzedają swoje dusze by poczuć się wyjątkowo, oni sami mówią że ich duma rozpiera bo tworzą coś niszowego. Karmią się ludzką irytacją na ich działania. Szkoda mi tych wszystkich dusz, nie wiedzą jak cenny mają dar od Boga i jak tanią nim kupczą…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish