Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wypełnia się proroctwo. Rabin “Izrael zastąpi Amerykę następnym światowym „supermocarstwem”, a Żydzi muszą „przyjąć swoje przeznaczenie”.

” (11) Potem ujrzałem inną Bestię wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. (12) Ona całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje i sprawia, że ziemia i wszyscy jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona. ” Ap 13.

 

 

 

„Z wielkim smutkiem wspominamy to wydarzenie [ szturm na Kapitol Stanów Zjednoczonych] jako część procesu schodzenia Ameryki ze stadium historii . To smutna chwila, ale się zdarza” – napisał rabin Eliyahu w artykule dla Arutz 7.

 

Rabin wskazuje, że w historii wiele imperiów i supermocarstw upadło w wyniku kryzysów moralnych . Niezależnie od tego, czy był to Rzym, Egipt, Anglia czy Rosja, żadna cywilizacja nie może przetrwać, gdy załamie się jej etyczne podstawy .

Rabin uważa, że nadszedł czas, aby Izrael wypełnił próżnię przywództwa pozostawioną przez nieudany amerykański eksperyment . „Nie można nie wspomnieć o upadku Anglii i Francji, niegdyś uważanych za jedno z czterech mocarstw rządzących światem” – pisze. „Kto je dzisiaj pamięta jako takie? Upadli na siebie, jak cała Europa, gdzie wartości moralne i sprawiedliwość zostały zastąpione „poprawnością polityczną”. Wartości rodzinne zostały zastąpione hedonizmem”.

Rabin słusznie wskazuje, że istnieje próżnia w moralnym przywództwie w dzisiejszym świecie i uważa, że ​​przeznaczeniem Izraela jest przejęcie tej roli. „Izrael jest światowym liderem w ochronie wartości rodzinnych ” – podkreśla. „Średnia liczba dzieci dla izraelskiej kobiety jest dwukrotnie wyższa od średniej w świecie zachodnim i to właśnie napędza izraelską gospodarkę i pomysłowość”.

Jako przykłady upadku moralnego na Zachodzie rabin zauważył, że „Rosja jest światowym liderem w konsumpcji alkoholu, a Stany Zjednoczone są liderem świata w konsumpcji narkotyków. Z drugiej strony Izrael ma jeden z najniższych wskaźników spożycia alkoholu i narkotyków na świecie ”.

Rabin Eliyahu wierzy również, że nigdy nie będzie wojskowego lub ludowego zamachu stanu, który obaliłby rząd w Izraelu , jak to się stało z narodami i imperiami w całej historii. „ Wszyscy pamiętamy ciężkie żniwo zniszczenia Drugiej Świątyni i nie pozwolimy, aby do tego doszło ponownie ”, pisze, odnosząc się do przekonania wielu Izraelczyków, że Jerozolima została złupiona z powodu podziałów i wewnętrznych walk wśród Żydów. . Prezydent USA Abraham Lincoln również kiedyś oświadczył: „Dom podzielony nie może się ostać”.

Niektórym może zabrzmieć arogancka myśl, że Izrael mógłby zaoferować światu przywództwo, moralne lub inne . Jak można oczekiwać, że tak mały naród z tak wieloma własnymi problemami weźmie na siebie tak ogromną odpowiedzialność?

A jednak to właśnie ten maleńki naród dawno temu dał światu etyczny monoteizm, który stał się moralnym fundamentem całej zachodniej cywilizacji. Samo nowoczesne państwo żydowskie zostało zbudowane na zasadach i wartościach przekazanych przez Mojżesza, proroków, a także na tradycjach żydowskich , które przez tysiące lat trzymały naród żydowski na wygnaniu pod kciukiem represyjnych imperiów. Nawet holokaust nie mógł oderwać Żyda od Boga Izraela , Tory i Nadziei (nasz hymn narodowy oparty na Ezechielu).

 

Bóg obiecuje, że wszystkie rodziny ziemi będą błogosławione przez dzieci Abrahama . Teraz jedynymi, których trzeba przekonać, pisze rabin, są sami Żydzi. „ Nadszedł czas, abyśmy przypomnieli sobie o naszym przeznaczeniu . Musimy być na to przygotowani, abyśmy mogli wypełnić je z całą wymaganą odpowiedzialnością i nie popełniać ich [pogan] błędów”.

https://www.israeltoday.co.il/read/as-america-declines-will-israel-become-the-new-superpower/

 

Wyznawcy Remfana najpierw upokorzyli Francję, USA, Rosję, aby teraz przejąć stery. To wszystko dzięki kościołowi katolickiemu i syjonistycznym pastorom.

 

 

Generalnie pozostaje pogodzić się. Zresztą my wierzący biblijnie i tak nie pokładamy swoich nadziei w tym świecie. Mamy swojego Króla i swój Izrael.

 

Jak to wspominałem w filmach jest wielce możliwe, iż ich mesjasz, czyli nasz antychryst przybędzie już tej jesieni.

 

 

Mesjasz żydowski przyjdzie między wrześniem 2020 a wrześniem 2021.

 

 

Potem ujrzałem inną Bestię wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. (12) Ona całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje i sprawia, że ziemia i wszyscy jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona.

 

USA miała rogi podobne do baranka, mówiła jakby baranek (Jezus) – kraj protestancki. Ale teraz przekazuje władzę bestii, która była i znów jest.

 

Zaktualizowane: 15 czerwca 2021 - 18:16

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish