Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Michał Szpak wyznaje swoją wiarę reklamując trasę koncertową.

Podoba mi się to, że część muzyków otwarcie mówi o swojej wierze, ponieważ większość ją kryje.

Michał Szpak jest przykładem szczerości

 

 

fot/Facebook

 

Już kiedyś, bodajże na Sylwestra przebrał się za anioła ciemności, ale zawsze ktoś mógłby wytłumaczyć to aktorstwem, inscenizacją…

 

 

Uważam, że lucyferianie nie powinni wstydzić się swojego pana tak jak my nie wstydzimy się Jezusa.

Wtedy każdy miałby wybór bez żadnych oszustw i podstępów.

Szkoda mi młodych ludzi wpadających w sidła muzyki, gdyż sam byłem wielkim jej miłośnikiem. To są furtki dla świata duchowego. Potem jest nieszczęśliwe życie.

 

Pwt Pr 28

15 Jeśli nie usłuchasz głosu Pana, Boga swego, i nie wykonasz pilnie wszystkich poleceń i praw, które ja dzisiaj tobie daję, spadną na ciebie wszystkie te przekleństwa i dotkną cię.
16 Przeklęty będziesz w mieście i przeklęty na polu. 17 Przeklęty twój kosz i twoja dzieża. 18 Przeklęty owoc twego łona, plon twej roli, przyrost twego większego bydła i pomiot bydła mniejszego. 19 Przeklęte będzie twoje wejście i wyjście.
20 Pan ześle na ciebie przekleństwo, zamieszanie i przeszkodę we wszystkim, do czego wyciągniesz rękę, co będziesz czynił. Zostaniesz zmiażdżony i zginiesz nagle wskutek przewrotnych swych czynów, ponieważ Mnie opuściłeś. 21 Pan sprawi, że przylgnie do ciebie zaraza, aż cię wygładzi na tej ziemi, którą idziesz posiąść. 22 Pan dotknie cię wycieńczeniem, febrą, zapaleniem, oparzeniem, śmiercią od miecza, zwarzeniem zbóż od gorąca i śniecią: będą cię one prześladować, aż zginiesz. 23 Niebiosa, które masz nad głową, będą z brązu1, a ziemia pod tobą – żelazna. 24 Pan ześle na twą ziemię zamiast deszczu – pył2 i piasek; będzie na ciebie padał z nieba, aż cię wyniszczy. 25 Pan sprawi, że poniesiesz klęskę od swych wrogów. Jedną drogą przeciw nim pójdziesz, a siedmioma będziesz przed nimi uciekał i wzbudzisz grozę we wszystkich królestwach ziemi. 26 Twój trup będzie strawą wszystkich ptaków powietrznych i zwierząt lądowych, a nikt ich nie będzie odpędzał.
27 Pan dotknie cię wrzodem egipskim, hemoroidami, świerzbem i parchami, których nie zdołasz wyleczyć. 28 Pan dotknie cię obłędem, ślepotą i niepokojem serca. 29 W południe będziesz szedł po omacku, jak niewidomy idzie po omacku w ciemności, w zabiegach swoich nie będziesz miał powodzenia. Stale będziesz napastowany, ograbiany, a nikt cię nie będzie ratował. 30 Zaręczysz się z kobietą, a kto inny ją posiądzie; zbudujesz dom, a nie będziesz w nim mieszkał; zasadzisz winnicę, a nie zbierzesz jej owoców. 31 Twój wół na oczach twych zostanie zabity, a nie będziesz go jadł. Twój osioł zostanie ci zrabowany i nie wróci do ciebie; twoje owce zostaną wydane twym wrogom, a nie będzie komu cię wspomóc. 32 Synowie twoi i córki zostaną dane obcemu narodowi. Z tęsknoty, patrząc za nimi codziennie, wyniszczysz twe oczy, a ręka twoja będzie bezsilna. 33 Plon twego pola i całego trudu spożyje lud, którego nie znasz. Zawsze będziesz gnębiony i uciskany. 34 Dostaniesz obłędu na widok, jaki się przedstawi twym oczom. 35 Pan cię dotknie złośliwymi wrzodami na kolanach i nogach, nie zdołasz ich uleczyć; rozciągną się od stopy aż do wierzchu głowy.

 

 

Ludzie przynajmniej powinni się troszczyć o swoje dzieci.

 

Screen: interia.pl

https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-michal-szpak-zachwycil-na-nowym-zdjeciu-pokazal-umiesniona-r,nId,5147275

 

Teorie spiskowe przestają być spiskowe. Wielu muzyków przyznało się do swej wiary w Lucyfera nie tylko gestami ale i otwarcie w wywiadach.

 

Szpak jest akurat jednym z najbardziej odważnych wielbicieli złego.

Nikt z tego nic sobie nie robi jednak, że występuje on w telewizji publicznej:

 

To pokazuje, czy telewizja utrzymywana z pieniędzy obywateli utożsamia się z wiarą większości społeczeństwa, a jak wiemy łącznie z ewangelikami i prawosławiem jest to ok  90%.

Ale który by z pastorów przejmował się satano-kulturą….

 

 

Updated: 11 czerwca 2021 — 09:55

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: